Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

Nepradekim cia painiot vaikus ir onkologija! Vezys galejo atsinaujinti nuo metastaziu ar virusiniu infekciju, kurios susilpnino organizma.
Preparatai Fohow preparatai yra registruoti Lietuvoje ir jokiu pasaliniu poveikiu nesukelia.
O savo vaikams duodam jau 4 metus ir negalim atsidziaugti.
Rytu ir vakaru medicina labai skyriasi, todel ir musu protas negali suvokti, kad tas pats preparatas gali padeti vezininkui ir ji galima duoti profilaktiskai mazam vaikui.
Atsakyti
Niu aš ir galvoju, kad vaikučiams galima duot. Arba tik save raminu, bo dukrytė jau senokai vartoja, ir tikrai jis padeda iš kosuliukų be antibiotikų išsikapstyt
Atsakyti
O kaip suprasti ar prasidėjo organizmo tvarkymąsis ir ar tai, kas vyksta yra gerai?
Parašysiu konkrečiau. Mano vyras vartoja jau 3-ią pakuotę Imperatoriškojo kordicepso (kadangi serga plaučių tuberkulioze ir vartoja antibiotikus, kuriuos prirašė gydytoja) ir jis jau kurį laiką pradėjo viduriuoti, aišku jei tai galima pavadinti viduriavimu, nes iš jo dažnai bėga grynas vandenėlis, kartais pasiseka ir palaidi viduriai būna ir normialios išmatos. Plius prie viso šito dar ir vemia 3-4 kartus per savaitę, vieną naktį apskritai jau greitąją norėjom kviesti, nes termometre nė vienos padalos neprišildė ir buvo visas šaltas g.gif
Tiesiog noriu suprasti tai gerai ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Mija.SSS @ 2008 01 02, 22:53)
ir ta-ir ta,nes kordisepcas siaip veikia visas tas ligas,o bio cinkas stapdo sloga..
As kaip jau tik matau,kad liga kokia arteja,tai kapsule kordisepco ir dvi-bio cinko,du kartus per diena,ir ligos kaip nebuve  mirksiukas.gif  Jeigu liga jau buna stipresne puola,neusziureta,tai visa sita duodu net po 3-4 kartus per diena,ir super  thumbup.gif 

Papildyta:

beja- drauge vaikuciui ir angina issigyde BE ANTIBIJOTIKU,duodama kordisepca ir bio cinka  mirksiukas.gif  tai manau,kad veiksminga priemone  mirksiukas.gif

O kokio amziaus tie vaikiukai? Mano 1,5. Ar jau galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(masonna @ 2008 02 27, 18:44)
O kaip suprasti ar prasidėjo organizmo tvarkymąsis ir ar tai, kas vyksta yra gerai?
Parašysiu konkrečiau. Mano vyras vartoja jau 3-ią pakuotę Imperatoriškojo kordicepso (kadangi serga plaučių tuberkulioze ir vartoja antibiotikus, kuriuos prirašė gydytoja) ir jis jau kurį laiką pradėjo viduriuoti, aišku jei tai galima pavadinti viduriavimu, nes iš jo dažnai bėga grynas vandenėlis, kartais pasiseka ir palaidi viduriai būna ir normialios išmatos. Plius prie viso šito dar ir vemia 3-4 kartus per savaitę, vieną naktį apskritai jau greitąją norėjom kviesti, nes termometre nė vienos padalos neprišildė ir buvo visas šaltas g.gif
Tiesiog noriu suprasti tai gerai ar ne.

blink.gif nieko čia gero...tegu tik greičiau keliauja pas savo gydytoją....
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2008 02 27, 22:08)
O kokio amziaus tie vaikiukai? Mano 1,5. Ar jau galima? g.gif


laisvai galima...Mano tiek pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija.SSS @ 2007 12 10, 23:15)
SVEIKI.
Na,siandien ir as nusipirkau TIANSHI vaikams to kordicepso,ir bio cinko,nes abu serga,matysim ar pades.Tikiuosi labai.Nes man atrodo visgi geriau,nei cheminis tikras antibijotikas.

NA AR JUMS PADEJO?
IR KOKI KORDICEPSO VAIKAMS PERKI? tOM PILIULEM?AR SKYSTA?
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2008 03 03, 13:41)
NA AR JUMS PADEJO?
IR KOKI KORDICEPSO VAIKAMS PERKI? tOM PILIULEM?AR SKYSTA?

As neisivaizduoju ka daryciau be kordicepso. Jau vartoju gal 4 sezona su visa seima
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2008 01 17, 09:39)
Nepradekim cia painiot vaikus ir onkologija! Vezys galejo atsinaujinti nuo metastaziu ar virusiniu infekciju, kurios susilpnino organizma.
Preparatai Fohow preparatai yra registruoti Lietuvoje ir jokiu pasaliniu poveikiu nesukelia.
O savo vaikams duodam jau 4 metus ir negalim atsidziaugti.
Rytu ir vakaru medicina labai skyriasi, todel ir musu protas negali suvokti, kad tas pats preparatas gali padeti vezininkui ir ji galima duoti profilaktiskai mazam vaikui.

Na aš kdangi ne platintoja, o tik medikė, tai noriu pasiteirauti: KUR registruoti (kokioje tarnyboje), kaip KAS registruoti, nes yra vienintelis oficialiai notifikuotas Cordycepso preparatas Maisto ir veterinarinėje tarnyboje ir tik kaip maisto papildas, ir pardavinėjamas vaistinėse.
O vaikams jį galima duoti nuo 5 metų.
O dėl vėžinių susirgimų- neseniai buvau seminare ta tema. Taip, onkologinių ligų gydyme kai kuriais atvejais gali būti vartojamas ir teigiamai veikia, bet yra ir bloga žinia: toks ligonis pradėjęs vartoti kordycepsą jį turės vartoti visą likusį gyvenimą, nutraukti jau nebegalima, o dozes nuolat teks didinti...
Atsakyti
Fohow preparatai, tame tarpe ir su kordicepsu, yra registruoti Respublikiniame Mitybos Centre №1429/S - 1437/S

user posted image

Atstovybeje Vilniuje dirba profesionalus gydytojas, medicinos mokslu daktaras. Konsultuoja ir skyria gydymo kursus.

O del vartojimo, sergant veziu, tai yra ne vienas ir ne simtas puikiu rezultatu Lietuvoje, kur gydytojai tiesiog skiescioja rankomis!
Gaila, kad Kernagis, paskambines man pernai vasara, kazkodel nepasiryzo naudoti Fohow preparatus, nors Mertinui kordicepsas ir kiti Rytu medicinos preparatai padejo nugaleti liga.
O del pastovais vartojimo, doziu didinimo ir nutraukimo yra daug nuomoniu.
Bet, vienareiksmiskai, geriau gydytis, gerti kordicepsa ir gyventi, negu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gold Man: 26 kovo 2008 - 00:12
QUOTE(Gold Man @ 2008 03 26, 01:08)
Fohow preparatai, tame tarpe ir su kordicepsu, yra registruoti Respublikiniame Mitybos Centre №1429/S - 1437/S

user posted image

Atstovybeje Vilniuje dirba profesionalus gydytojas, medicinos mokslu daktaras. Konsultuoja ir skyria gydymo kursus.

O del vartojimo, sergant veziu, tai yra ne vienas ir ne simtas puikiu rezultatu Lietuvoje, kur gydytojai tiesiog skiescioja rankomis!
Gaila, kad Kernagis, paskambines man pernai vasara, kazkodel nepasiryzo naudoti Fohow preparatus, nors Mertinui kordicepsas ir kiti Rytu medicinos preparatai padejo nugaleti liga.
O del pastovais vartojimo, doziu didinimo ir nutraukimo yra daug nuomoniu.
Bet, vienareiksmiskai, geriau gydytis, gerti kordicepsa ir gyventi, negu ...


cia jus kalbat rimtai ? apie Kernagi ir Mertina ? g.gif g.gif
dabar klausykit,turiu klausima,as vartojau kodicepsa vienoki-jis man tikrai labai padejo..Dabar kaip pirkau ,jau buvo kitokioje pakuoteje,ir visai kitoks,ir jis man visai nepadeda verysad.gif ar galeciau kur nors pamatyti koks jis dabar yra,noriu suzinoti ar jis tikrai visur dabar tik toks (na tas tipo naujas,kuris man nepadeda)...


Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2008 03 26, 00:08)
Bet, vienareiksmiskai, geriau gydytis, gerti kordicepsa ir gyventi, negu ...


Nu kaip galima taip rašyt ir dar manipuliuot žinomų žmonių pavardėmis. Žinau iš artimų patirties, ir gydėsi, ir gėrė kordicepsą, deja... nebegyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 28 kovo 2008 - 17:39