Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

QUOTE(Karvute @ 2011 04 08, 14:07)
smile.gif nu visko gali buti, bet as dabar atgaminu, kad mano drauge jau kelis metus geria ir kalci ir tuos visus dalikus  g.gif ji pati gydytoja, galiu uzklausti 4u.gif



Uzklausk.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 11 13, 13:10)
Nebukime paranojiški ir dėl kordicepso auginimo. Dirbtinai jo auginti neįmanoma.



seniai tas kordicepsas auginamas dirbtinai, pasidomekite siek tiek literatura pries teigdamas. O tokio kuris isauges ant vabdzio kaina yra kosmine, ir Lietuvoje tikrai vargu ar rasite.
Atsakyti
Na, pats buvau daug kartu Kinijoje, tad kazka numanau irgi apie tai smile.gif Yra ivairios produkcijos su kordicepsu, bet musu seima ir vaikai geriamie, mano nuomone, geriausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2011 04 15, 15:47)
Na, pats buvau daug kartu Kinijoje, tad kazka numanau irgi apie tai smile.gif Yra ivairios produkcijos su kordicepsu, bet musu seima ir vaikai geriamie, mano nuomone, geriausia  ax.gif


tai nusuprantu tuomet, kaip jūs tuomet nežinote, kad jis pramoniniu būdu auginamas? ....ir toj pačioj kinijoj
Atsakyti
Mes vartojam skystą kordicepsą ir poveikis labai efektyvus . Tikrai įsitikinom ligos atveju.Greitas pasisavinimas produkto,ir,savaime aišku,pasveikimas .Be jokių komplikacijų :-)... Patarčiau žiūrėti koks yra procentas pačio produkto .Kiek žinau kapsulėje kordicepso nėra didelis.Tai reiks gerti kur kas ilgesnį laiką ,kol pajusite pagerėjimą...
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 04 16, 14:45)
tai nusuprantu tuomet, kaip jūs tuomet nežinote, kad jis pramoniniu būdu auginamas? ....ir toj pačioj kinijoj


Viska as zinau, tiesiog zinau ir tai, kad ta produkcija, kuria vartoja mano seima yra gaminama is laukinio kordicepso, kuri renka Tibete zmoniu arteles ir skysti koncentratai gaminami tos kompanijos gamyklose.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2011 04 19, 16:58)
Viska as zinau, tiesiog zinau ir tai, kad ta produkcija, kuria vartoja mano seima yra gaminama is laukinio kordicepso, kuri renka Tibete zmoniu arteles ir skysti koncentratai gaminami tos kompanijos gamyklose.

Visiškai pritariu Gold Man :-)
Atsakyti
QUOTE(Letux @ 2011 04 19, 16:26)
Mes vartojam skystą kordicepsą ir poveikis labai efektyvus . Tikrai įsitikinom ligos atveju.Greitas pasisavinimas produkto,ir,savaime aišku,pasveikimas .Be jokių komplikacijų :-)... Patarčiau žiūrėti koks yra procentas pačio produkto .Kiek žinau kapsulėje kordicepso nėra didelis.Tai reiks gerti kur kas ilgesnį laiką ,kol pajusite pagerėjimą...


Jei jau žinote koks procentas, tai gal parašytumėte, nes labai jau įdomu pasidarė biggrin.gif kiek žinau, tai kapsulėje yra vien tik kordicepso milteliai. Be to, veikia labai gerai, nes pati vartoju daug metų šį produktą ir ypač esant kokiai infekcijai nepamainomas preparatas. Esu tos nuomonės, kad visi preparatai, nesvarbu kokios kompanijos, yra veiksmingi, bet reikia teisingai juos vartoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2011 04 19, 15:58)
Viska as zinau, tiesiog zinau ir tai, kad ta produkcija, kuria vartoja mano seima yra gaminama is laukinio kordicepso, kuri renka Tibete zmoniu arteles ir skysti koncentratai gaminami tos kompanijos gamyklose.


1 gr tibeto cordycepso kainuoja 100 - 900 yaniu, tai kazkur nuo 15 iki 90 doleriu. jusu produkcija - 120 ml pakuote berods 90 lt? tai pakuoteje, visusoe 4 buteliukuose gali buti max 1 gr cordycepso?
Atsakyti
Kai pasirašomos ilgalaikės pačių kinų gamintojų sutartys su artelėmis, kurios surenka kordicepsą Tibete, kainos visai kitos būna smile.gif O europiečiams ir amerikonams pardavinėja visai už kita kaina!
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2011 04 19, 21:44)
Kai pasirašomos ilgalaikės pačių kinų gamintojų sutartys su artelėmis, kurios surenka kordicepsą Tibete, kainos visai kitos būna smile.gif O europiečiams ir amerikonams pardavinėja visai už kita kaina!



tai čia ne pardavimo, o supirkimo rinkos kaina, kiek mokama tiem mažiems žmogeliams, kurie vaikšto kalnuose ir jį renka. norint, internete galima rasti info apie tai.

kažkaip sunkiai tikisi, kad vien tik FOhow išsidera geras kainas, o visi kiti ne. na, bet čia turbūt ne diskusijų objektas. atsiprašau, kad įsiterpiau. tiesiog negaliu žiūrėtį į tas pasakas apie tibetiečius už ryžių indelį renkančius vertingajį grybą lietuviams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 19 balandžio 2011 - 22:26
QUOTE(vapsva @ 2009 01 31, 21:08)
Manau kad gali drasiai duoti. Naudoju jau beveik menuo, o teigiamas poveikis jauciasi tikrai. Atsirado energijos, nustojo salti pedos bei rankos. Anksciau po persalimo kosulys laikydavosi pora savaiciu, dabar praejo per pora dienu. Be to ir gydytojai teigiamai apie ji atsiliepia (Kaune yra skaitomos paskaitos nemokamai, konsultuoja gydytojai) Pradejau duoti sunui ( jam alergija nuo vaikystes) lauksim rezultatu smile.gif


Papildyta:
siandien paskaiciau pasisakymus apie Fohow preparatus. As pati dirbu sioje kompanijoje. Daug produktu naudojau, o kai pasidariau diagnostika, pasirodo, kad man arbata netinka. Gal todel, kad naudoju dar cheminius vaistus. Visus produktus, tame tarpe ir cheminius reiketu derinti.
O produktai is tiesu geri thumbup.gif
Atsakyti