Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

oi, kokios skanuoliškos sriubytės bigsmile.gif
aš labai mėgstu virti: faršas, bulvės, brokoliai, žirneliai ir morkos. dukrai sumiksavau, o sau ne, super skanu bigsmile.gif
Atsakyti
turejau rukytos sonines gabaliuka tai isviriau sriubos...
rukyta sonine nuviriau, idejau skaldytu perliniu kruopu (jos greiciau isverda, nereikia mirkyti), pridejau kepintu morku ir svogunu, sparaginiu pupeliu, bulviu, prieskoniu ir psio ax.gif
labai skani, tirstoka sriubyte gavosi
user posted image
Atsakyti
Sveikos sriubų virėjėlės 4u.gif gal galit man padėt ax.gif . Niekur nerandu kaip reikia ruošti šaltą sriubą (gaspačio, ar garpačio) tiksliai net nežinau pavadinimo. Bet kažkas panašaus. Ji gaminama iš pomidorų, paprikų ir dar kažko g.gif . Gal galit įdėt receptėlį, nes vyras prašo padaryt, o aš net tikslaus pavadinimo neatsimenu. Jis pasakė(išgirdo per radiją), o aš neužsirašiau ir pamiršau:oh Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 05 liepos 2008 - 22:55
QUOTE(Jūja @ 2008 07 06, 00:54)
Sveikos sriubų virėjėlės 4u.gif gal galit man padėt  ax.gif . Niekur nerandu kaip reikia ruošti šaltą sriubą (gaspačio, ar garpačio) tiksliai net nežinau pavadinimo. Bet kažkas panašaus. Ji gaminama iš pomidorų, paprikų ir dar kažko g.gif . Gal galit įdėt receptėlį, nes vyras prašo padaryt, o aš net tikslaus pavadinimo neatsimenu. Jis pasakė(išgirdo per radiją), o aš neužsirašiau ir pamiršau:oh Ačiū 4u.gif



Gaspacio sriubos receptukas

Ko reikes:

4 puodeliai konservuotu savose sultyse pomidoru
1,5 puodelio pjaustytu zaliuju papriku
3/4 puodelio pjaustytu raudonu svogunu
2 puodeliai jautienos sultinio
1/2 puodelio citrinu sulciu
1/4 puodelio alyvuogiu aliejaus
1 saukstas paprikos milteliu
1/2 puodelio pjaustytu agurku
Druska
Pipirai

Kaip ruosti:
Viska sumaisyti ir valgyti mirksiukas.gif
As agurkus dedu pries patiekiant.

Skanaus! essen.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2008 07 06, 01:11)
Gaspacio sriubos receptukas

Ko reikes:

4 puodeliai konservuotu savose sultyse pomidoru
1,5 puodelio pjaustytu zaliuju papriku
3/4 puodelio pjaustytu raudonu svogunu
2 puodeliai jautienos sultinio
1/2 puodelio citrinu sulciu
1/4 puodelio alyvuogiu aliejaus
1 saukstas paprikos milteliu
1/2 puodelio pjaustytu agurku
Druska
Pipirai

Kaip ruosti:
Viska sumaisyti ir valgyti  mirksiukas.gif
As agurkus dedu pries patiekiant.

Skanaus!  essen.gif

oi kaip ačiū clap.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 07, 00:30)
oi kaip ačiū clap.gif  aciuks.gif


Pabandyk, gal patiks. Pati seniai gaminau, reiks kuria dienele ir man pasigamint! 4u.gif
Atsakyti
o as niekad tokios nevalgius blush2.gif o agurkai tai kokie? marinuoti, zali?
Atsakyti
QUOTE(Natalija @ 2004 03 04, 23:14)
Starkis,galima dar kuoja,
  bulves,morkos,svogunai,soros,
  I verdanti vandieni suberiu bulves ,verdu 15min
  Supjaustau zuvi gabaliukais,sudedu i puoda,
Kruopas butinai isplaut su verdanciu vandieniu 3kartus,tada isniksta kartus skonis.
  Ipilu i puoda,ant 3litru puoda sriubos,reikia puse kavos puodelio kruopu.
  Svogunus idedu i keptuve,po minutes morka,pakepinu 5min ant mazos ugnies.
Viska sudedu i puoda ir verdu tol ,kol kruopos bus isvirusios.
  Zuviai uztenka 20min vyrimo.
  Prieskonius geriau idet iskarto kol verda bulves.Vegeta dar labiau paskanis.Lauro lapeli nuplovus karstu vandeniu isduos gera aromata.
  Krapai ir petrazoles galima idet zalias tesei i lekste.

Pagal Jūsų pateikta sriubos verdu tik su lašiša sriuba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2008 07 07, 00:48)
Pabandyk, gal patiks. Pati seniai gaminau, reiks kuria dienele ir man pasigamint!  4u.gif

man jaučiu, kad nepatiks, bet vyras prašė padaryti. Tai reiks kokią dieną pabandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 07, 20:49)
man jaučiu, kad nepatiks, bet vyras prašė padaryti. Tai reiks kokią dieną pabandyt 4u.gif



O pas mus atvirksciai, as megstu sia sriubyte, vyras - ne smile.gif
Atsakyti
darzoviene - kopustas, ziedinis kopustas, sviezi zirneliai, morka, bulve, makaronai, prieskoniai
user posted image
Atsakyti
sveikutes smile.gif ilgai skaitinedavau jusu forumus ir nusprendziau pati viena diena prisijungt, nes labai megstu gamint bigsmile.gif o as darau labai paprasta bet unreal skania sriuba smile.gif jai reikia 3-4 dideliu bulviu(priklauso nuo daromo sriubos kiekio), 2 morku, vistienos krutineles, krapu, svoguno, sultinio kubelio, lydyto tepamo surelio ir ivairiu prieskoniu pagal skoni(as dazniausiai dedu sriubos prieskonius ir vegeta). nuverdam krutinele, tada ja vel dedam i svaru vandeni ir pradedam virt, sudedam sultinio kubeli, kubeliais supjaustytas bulves, nepjaustyta svoguno galva ir per burokine tarka sutarkuotas morkas. viska verdam kol bulves ir morkos isverda(aisku sudedam visus reikalingus prieskonius), tada svoguna isgriebiam, sudedam visa lydyto surelio dezute, krapus. viska sutrinam su bulviu koses trintuvu ir valgom smile.gif sriuba turi gautis tirsta. ji rieboka bet LABAI skani ir soti smile.gif tiesa, kartais kai neturiu vistienos krutineles dedu lydyta sureli kumpio skonio-igauna mesytes skoni ir kvapa smile.gif galima savo nuoziura dar idet kazka-kai turiu dedu pievagrybiu, moliugo ar kalafijoru-viskas tinka, svarbu gerai pertrint viska smile.gif
Atsakyti