Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

man labai skani paprasta tokia sriubytė: vištienos gabaliukai, spageti sulaužyti, paprika ir morkytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2008 07 15, 22:21)
man labai skani paprasta tokia sriubytė: vištienos gabaliukai, spageti sulaužyti, paprika ir morkytė thumbup.gif

o tu ja balini ar tik sultinys? kazkaip niekad paprikos i sriuba nededu blush2.gif
Atsakyti
Idomu ir man kaip su ta paprika. Niekada nebandziau jos deti i sriuba g.gif
O gal yra ir kokia paprikos sriuba?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 16, 19:00)
o tu ja balini ar tik sultinys? kazkaip niekad paprikos i sriuba nededu blush2.gif

Man ir idomu g.gif Bet jei i troskinius skanu ja det, tai gal ir sriubytej butu visai ir gerai paprika ax.gif
Atsakyti
As dedu kartais i sriuba turkiska paprika. Ji tokia zalia,pailga ir astri. Nu man skanu,bet ji ne taip pasileidzia kaip paprasta paprika.
paiekojau savo sriubos knygoj ir radau viena stai sriubuke kur paprika dedas:

Kreveciu sriuba

250g nelukstentu susalydtu ar svieziu kreveciu
3 mazi svogunai
100 ml balto vyno
1 raudona paprika
1 poras
300 ml vistienos sultinio
400 ml pieno
druskos,pipiru,2 saukstai aliejaus

Svogunus pakepinti aliejuj kartu su poru ir paprika. Supilti sultini,balta vyna ir piena. Virti 5 min. Pagardinti druska ir pipirais. Baigiant virti sudeti islukstentas krevetes,uzvirti ir is karto nuimti nuo ugnies,kitaip krevetes taps tasios ir beskones.
P.S. Sia sriuba galima pagardinti skaniu sultiniu: krevetes islukstenti,lakstus patroskinti vandeny su keliomis cesnako skiltelemis. Bet kartu ipilti ir vistienos sultinio.

Na gal kuri pameginsit,skamba tai skaniai.pati dar nebandziau blush2.gif

Na ir dar viena socioji sriubike mirksiukas.gif

Mesos sriuba

300 g virto kumpio
1 svogunas
1 morka
1 paprika
2 saukstai sviesto
100 g ryziu
600 ml mesos sultinio
500 ml pieno
2 saukstai soju padazo

kumpi supjaustyti juostelemis,stambiai sutarkuoti morka, juostelemis supjaustyti paprika,susmulkint svoguna.Darzoves truputi pakepint keptuveje,deti i sultini ir uzvirti. Sudeti ryzius,virti apie 15 min (kol ryziai suminkstes).Tada supilti piena,uzvirti ir pagardinti soju padazu
.

Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 07 16, 20:50)

Mesos sriuba

300 g virto kumpio
1 svogunas
1 morka
1 paprika
2 saukstai sviesto
100 g ryziu
600 ml mesos sultinio
500 ml pieno
2 saukstai soju padazo

kumpi supjaustyti juostelemis,stambiai sutarkuoti morka, juostelemis supjaustyti paprika,susmulkint svoguna.Darzoves truputi pakepint keptuveje,deti i sultini ir uzvirti. Sudeti ryzius,virti apie 15 min (kol ryziai suminkstes).Tada supilti piena,uzvirti ir pagardinti soju padazu
.

cia panasiai kaip siupinine gaunas, i tokias tirstas sriubas tipo siupinine ar vos ne troskinys 9tik skystesne0 tai ir as dedu paprikos, bet ji parase manau normalios konsistencijos sriubos recepteli g.gif
Atsakyti
pirma karta siandien viriau sriubyte is paprasciausiu burokeliu lapu
imeciau kelias morkyte, paprikos, kopusto, pomidoriuk1... gavosi tokia misrianiuke
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Aš paprikos dedu beveik į kiekvieną sriubą-tiesiog su vyru labai ją mėgstam essen.gif Ji tinka ir į sultinį, ir į burokėlių sriubytę thumbup.gif
Atsakyti
Stai mano skaniausia sriubyte, tik ji sezonine nes darau tik su svieziom sodo darzovem smile.gif
jai reikia
bulvyte
morkyte
zirneliai (zali, ne konservuoti)
buljono
pienuko
sviesto
krapu
Isverdu smulkiai supjaustyta morkyte ir bulvyte vandeny su kubeliu bulijono (visada naudoju galina blanka), baigiant virti uzbalinu pienu sudedu zirnelius , sauksta sviesto, pagrazinu krapais, palaikau apie 5min kad suminkstetu zirneliai bet visiskai neisvirtu, super skanu thumbup.gif
gaila nemoku idet nuotraukytes blush2.gif
Atsakyti
tirsta darzoviu sriuba su skrebuciais

morkas, kalafijorus, cukinijas, moliuga isverdam sultiny, baigiant virti dedam baltu pipiru, druskos jei reikia, smulkintu krapu ir pilam grietinele, ipylus i lekste pagardinam skrebuciais
user posted image
Atsakyti
Nerytė, nu labai graži ir skani (matosi) sriuba 4u.gif O kaip tu tokius gražius skrebučius išgauni (aš apie formą)?
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 07 24, 15:10)
Nerytė, nu labai graži ir skani (matosi) sriuba  4u.gif O kaip tu tokius gražius skrebučius išgauni (aš apie formą)?

pirktiniai jie blush2.gif antruose patiekalause, receptuose prie nuotrauku idejau kaip jie atrodo mirksiukas.gif
beja, aciu uz komplimenta, tikrai labai skanu, vaikas net 2 lekstes suvalge thumbup.gif
Atsakyti