Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

sveikos

etiketes issitraukiau is interneto ir siek tiek pataisiau ax.gif gal kam pravers rolleyes.gif

turiu dar tik reik paieskot blush2.gif tai jei tinkamos kam rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
etiketes ikeliu cia ax.gif gal siaip ziurint ir matosi sioks toks brokas bet atspauzdinus nelabai ir matosi ax.gif
Papildyta:
ant violetines etiketes galima uzdet jaunuju foto (kaip padariau as)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringyte: 15 rugpjūčio 2007 - 10:27
Sveikos merginos smile.gif
o ant ko jus spaudziate etiketes, ant paprasto popieriuko
ar perkat specialu kuris limpa? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. As irgi turiu keleta, dar is labai senu laiku, kai mano tevai pirsliavo likusiu, bet tikrai gana idomiu etikeciu. Deja, kolkas negaliu ideti paveikslelio. Tad, kam reiketu - rasykite - persiusiu tiesiai i pasto dezute, o jus jau galesite viesai visiems parodyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aganiute @ 2007 08 16, 09:28)
Sveikos merginos smile.gif
o ant ko jus spaudziate etiketes, ant paprasto popieriuko
ar perkat specialu kuris limpa?  4u.gif


Aš tai spausdinau ant paprasto popieriaus spalvotu printeriu ir klijuosiu su lipalu. Dar nebandžiau, bet tikiuosi, kad lips mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 16, 15:55)
Aš tai spausdinau ant paprasto popieriaus spalvotu printeriu ir klijuosiu su lipalu. Dar nebandžiau, bet tikiuosi, kad lips mirksiukas.gif



TAIP TAIP!!!! Lipalas kuo puikiausiai tinka thumbup.gif

jau išbandėme, suklijavome visus butelius. Puikiai laikosi! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2007 08 17, 10:44)


padariau lietuviska varianta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 17, 15:08)
padariau lietuviska varianta blush2.gif

user posted image

truputi ne į temą doh.gif o kaip pakeist užrašą pvz, iš rusiško varinto į lietuvišką, čia reik kokios programos ar wordu galima, kiek bandžiau, pas mane nesigauna cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele: 19 rugpjūčio 2007 - 09:07
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 19, 09:07)
truputi ne į temą  doh.gif  o kaip pakeist užrašą pvz, iš rusiško varinto į lietuvišką, čia reik kokios programos ar wordu galima, kiek bandžiau, pas mane nesigauna  cool.gif


Yra tokia programa Paint. Manau, kad kiekviename kompiuteryje ji iskart instaliuota. Eiti "Start" - "Programs" - "Accessories" - "Paint". "Paint" programos ikonos paveikslelis - piestukine su piestukais. Va ten gali ir uzrasus keisti ir spalvas ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 19, 10:07)
truputi ne į temą  doh.gif  o kaip pakeist užrašą pvz, iš rusiško varinto į lietuvišką, čia reik kokios programos ar wordu galima, kiek bandžiau, pas mane nesigauna  cool.gif


Su Paint mirksiukas.gif

QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 20, 09:59)
Yra tokia programa Paint. Manau, kad kiekviename kompiuteryje ji iskart instaliuota. Eiti "Start" - "Programs" - "Accessories" - "Paint". "Paint" programos ikonos paveikslelis - piestukine su piestukais. Va ten gali ir uzrasus keisti ir spalvas ir t.t. mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
angeliukai
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 20, 14:56)
angeliukai

Welkom, ar galėtum perdaryt vietoj kur vynas, kad būtu degtinė, plyyyzzz, nes pas mane nesigauna doh.gif verysad.gif
Atsakyti