Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 20, 17:20)
Welkom, ar galėtum perdaryt vietoj kur  vynas, kad būtu degtinė, plyyyzzz, nes pas mane nesigauna doh.gif  verysad.gif


galiu, tuoj


http://www.photomask...fb82923719f00c2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welkom1: 21 rugpjūčio 2007 - 09:47
QUOTE(emb @ 2007 08 24, 12:10)
man tik poros tereikia...


man negaila, tiesiog galvoju ar spesi pasidaryt ju . Rasi stai cia:

www.gmail.com
prisijungimas - pirsliams
slaptazodis - tik asmeniskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2007 08 24, 13:55)
neina man prisijungti verysad.gif  raso, kad slaptazodis ne toks...


lotuliukas.gif cia ne slaptazodis

jei nori parasyk kokiu noretum etikeciu as tau padarysiu, tik reikia paveiklsiuko ir teksto mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
klausimelis : o etiketes spausdinamos ant lipnaus popieriaus ar gerai gaunasi ir ant paprasto priklijasvus klijais? prasau patarkite kaip geriau, labai aciu
Atsakyti
QUOTE(Zivileee @ 2007 08 25, 15:39)
klausimelis : o etiketes spausdinamos ant lipnaus popieriaus ar gerai gaunasi ir ant paprasto priklijasvus klijais? prasau patarkite kaip geriau, labai aciu


niekad nedariau ant lipnaus, bet jei ant paprasto popieriaus tai gaunasi matines, o ant lipnaus turetu graziau atrodyt (tai tik mano nuomone) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 27, 11:17)
niekad nedariau ant lipnaus, bet jei ant paprasto popieriaus tai gaunasi matines, o ant lipnaus turetu graziau atrodyt (tai tik mano nuomone) mirksiukas.gif

Mes darėme ant lipnaus popieriaus, bet lipnaus popieriaus paviršius toks kaip paprasto, kažin ar paprastas mūsų spauzdintuvas būtų ant slidaus to popieriaus išspauzdinęs gerai, turbūt ištepliotų. biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
as pabandziau paieskoti lipnaus popieriaus, o ten pasirodo visokiausi variantai g.gif matiniai, ploni, stori, jau ir supjaustyti pagal dydzius...rasiliams ir nerasaliniams spausdintuvams... smile.gif pasimeciau mastau.gif jauciu ant paprasto pabandysiu pradziai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivileee @ 2007 08 28, 00:39)
as pabandziau paieskoti lipnaus popieriaus, o ten pasirodo visokiausi variantai g.gif matiniai, ploni, stori, jau ir supjaustyti pagal dydzius...rasiliams ir nerasaliniams spausdintuvams... smile.gif pasimeciau mastau.gif jauciu ant paprasto pabandysiu pradziai unsure.gif


pabandyk padaryt po viena egzemplioriu ant skirtingo popieriaus tada tikrai zinosi koks geriausias mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradžiai, kaip naujai prisijungusi, noriu laaaabai padekoti uz visa info, kuria radau cia ir wellkom1 sukurtame paste pirsliams (kol dar buvo pats pirmas pass) oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif Pati buvau svocia birzelio 30, labai pagelbejo visa rasta info smile.gif O del etikeciu, is savo patirties sakau, spausdinau ant paprasto popieriaus su rasaliniu spausdintuvu, o klijavau su paprastais piestukiniais klijais, prilipo puikiai. Tik reikia saugoti, kad etiketes negautu vandens, lietaus ir pan., nes issilieja rasalas ant etikeciu... verysad.gif Ir dar syki aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 27, 11:17)
niekad nedariau ant lipnaus, bet jei ant paprasto popieriaus tai gaunasi matines, o ant lipnaus turetu graziau atrodyt (tai tik mano nuomone) mirksiukas.gif

as etiketes dariau ant paprasto popieriau ir klijavau su lipalu, thumbup.gif prisiklyjavo,o drauge kelias etiketes su jaunuju foto nese kaip nuotraukas daryt,tai aplamai liuksiskai gavos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 08 30, 14:14)
as etiketes dariau ant paprasto popieriau ir klijavau su lipalu, thumbup.gif prisiklyjavo,o  drauge kelias etiketes su jaunuju foto nese kaip nuotraukas daryt,tai aplamai liuksiskai gavos bigsmile.gif


kai ejom i draugu vestuves tai irgi dareme is paprasto popieriaus ir su klijais klijavome ir labai gerai gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti