Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE (Bruk @ 2004 09 19, 10:16)
Patys skaniausi tortai Kaune tai Gulbinienės thumbup.gif , yra ir internete jos puslapiukas, pati visoms progoms užsisakinėju tik pas ją, kainos normalios skonis - kaip naminių thumbup.gif, papuošimas irgi įvairiom progoms. Pati užsisakinėjau savo vestuvėms thumbup.gif - likau labai patenkinta. O Bijola - į savo produkciją nemažai chemijos deda, gėl to jos tortai tikrai gražūs, skonis neblogas, tik chemija jaučiasi rolleyes.gif O jaigu kaina labai negasdina, tai labai geri tortai Alkavoj thumbup.gif - bet brangūs blink.gif

Va va Gulbinienes tortai tai fantastishki thumbup.gif Nesenai buvau svocia vestuvese, tai jaunoji toms vestuvems visus tortus ten uzsakinejo ir man svocios "karvoju" Tai kazkas nerealaus buvo...ir isvaizda ir skoniu thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Nors neabejinga ir Bijolos tortams, mano mama kai dirbo parduotuveje, tai bendravo su tom savininkem Birute ir Jolanta, va is kur ta Bijola atsiradusi biggrin.gif
Zodziu as Kaune tai tik Bijolos ir Gulbinienes tortus uzsisakineju arba perku. Dar siaip patinka vienas torciukas UAB"Jukna ir Ko" gamybos vadinasi jis "Zagare" ir skanus ir nebrangus. O sausainius perku tik "Nijoles pyragai" gamybos, skanesniu turbut nebuna thumbup.gif
Atsakyti
gal atsiuskit man i email koki tortuka? sad.gif
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 10 28, 15:13)
gal atsiuskit man i email koki tortuka? sad.gif

Tu zinai butu koks nors super greitasis pastas, kad per koki pusdieni tave pasiektu, tai tikrai su mielu noru ir kelis atsiusciau biggrin.gif paciu svieziausiu ir skaniausiu...
O kaip pas jus Airijoj ten skanumynai ar tortai skanus? yra is ko pasirinkti?
Atsakyti
nu cia pas mus tortai sausi.saldainiu nera skaniu.
Papildyta @ [mergetime]1098971725[/mergetime]
pora kartu buvom uzsisake.tai tortas buvo su sviezia grietinele aisku pauostas graziai su uzrasu,o kain tai uz vidutini torta buvo 35 eurai.nu tioks skanus bet lietuvisiki simta kartu skanesne
Atsakyti
O kur konkreciai Naugarduko g. "Raganes" cechas?
Aciu.
Atsakyti
O as perku Sonvertoj, man labai skanus ju karaliskas tortas, o brangiausiam labai patinka morenginis, bet man jis per riebus ir kainos ten zmoniskos, karaliskas apie 15lt /kg, ju tortu galima nusipirkt ir norfoj, bet truputuka brangiau
Atsakyti
valgiau si savaitgali presto kavinej ju firmini torta, tiksliau ne valgiau, bet jis pats burnoj istirpo thumbup.gif thumbup.gif maciau kad galima ten uzsisakyti, tik brangokai pasirode , uz torta 50lt.
Atsakyti
Na, o mano kuklia nuomone, kuria susidariau, pasmirinejusi po si foruma, tai skaniausius tortus daro bea... 4u.gif
Atsakyti
Na mes uzklydome Vilniuje i Saviciaus gatve "Italiskas sodas", SUperinis pasirinkimas tortuose.O grozis ju...O skoooonis...Nusipirkom su mama va sita
http://www.i-sodas.l...ndler=lt.tortai .SUperinis.Virs 26lt atrodo kainavo.O kitu tortu kainos kaip maksimoj.Dabar vestuvems torta ten uzsisakiau, o mergvakariui kiek girdejau uzsakytas tas organas:D
Atsakyti
QUOTE(mingaude @ 2004 09 20, 10:21)
Agatas man irgi baisiai nepatinka, dar vyras kartais nuvaziuoja prie "Undines" ten irgi skanus buna, tokie neeiliniai, bet tiksliai kur nezinau.

"Undineje" yra cechas,o ju parduotuve yra Kestucio gatveje ir vadinasi "Cukraine". Visi tortai skanus, neeiliniai ir kainos nedideles. Nepaprastai skanus ju tortas "Juodoji magija". thumbup.gif
Atsakyti
na man tai labiausiai patinka Vilniuje "Elguvos" tortai... rolleyes.gif
vestuvems ten uzsakinejom... su gyvom gelem puoshtas buvo

http://www.elguva.lt...?id=2,0,0,1,0,0


ir shiaip tai ten pas juos yra firminis dalykas "Jonis" vadinas rolleyes.gif
liabai skanu
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 01 29, 11:05)
"Undineje" yra cechas,o ju parduotuve  yra Kestucio gatveje ir vadinasi "Cukraine". Visi tortai skanus, neeiliniai  ir kainos nedideles. Nepaprastai skanus ju tortas "Juodoji magija".  thumbup.gif

Tikrai labai labai skanus tortai "Undinej" kepami thumbup.gif Ypac skanus "Voveraite" ir "Saulute", ypatingi tortai!!!!
Atsakyti