Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Labutis,

Gal kas žiot, kur galima internetu užsisakyti vaikišką tortą 3 metukų gimtadieniui?
Ačiū
4u.gif
Atsakyti
Nežinau, iš kur tu esi... g.gif
Jei Kaune, tai gali paieškot www.tortai-pyragai.lt thumbup.gif
Atsakyti
Iš Vilniaus
Įtariu jie taip toli neveš...
Norėčiau super vaikiško torto, gal kokia mašinytė ar meškiukas koks nors... Gimtadienis jau sekmadienį cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Ash @ 2005 05 26, 10:02)
Iš Vilniaus
Įtariu jie taip toli neveš...
Norėčiau super vaikiško torto, gal kokia mašinytė ar meškiukas koks nors... Gimtadienis jau sekmadienį  cry.gif


o tai iš namų neišeini, ar kaip??? blink.gif
Atsakyti
Deja, dirbu... Ir laiko žiauriai trūksta... sad.gif
Atsakyti
nuvažiuok į maximą ten yra įvairių vaikiškų tortų ir gan gražių
Atsakyti
kaip tik ten ir užsakiau, dėkui thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Milde,2005 01 28, 19:34]
Na mes uzklydome Vilniuje i Saviciaus gatve "Italiskas sodas", SUperinis pasirinkimas tortuose.O grozis ju...O skoooonis...


O as buvau vaiko gimtadieniui uzsakius is to paties "Italisko sodo" torta, tai vemem visi is eiles... unsure.gif Nuo to laiko jau 4 metai dukra jokio torto i burna neima...
Atsakyti
o as pati issikepu torta, tai zinau ka valgau. ir draugams patinka ax.gif
Atsakyti
Utenoje tai žinau kur skanius tortus kepa ir ivairiu rusiu . Ten kepa namuose, bet tortu skonis pasakiskas , tikslaus adreso nezinau tik telefona turiu
Basanaviciaus gatveje ,otelef parasysiu i az
ar cia galima skelbti
Atsakyti
help.gif Merginos gelbekit... Gal kas zinot ar bent atsimenat toki "Rylio" torta? biskvitas su aguonom, labai skanus, karamele, ir riesutai graikiski..... Gamino juos pries kokius5-7 metus o db nebera niekur, taip noretusi jop recepta suzinot, nes man be sito torto net sventes nera, visada per gimtadieni butent sitas budavo, o db man greit jubiliejus ir net nezinau kur ieskoti sad.gif verysad.gif angel_sadangel.gif


as is klaipedos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aint: 26 kovo 2008 - 08:59
Rekomenduoju "Mazaja ragaine" Vilniuje thumbup.gif skonis, kaina, viskas super
Atsakyti