Įkraunama...
Įkraunama...

3 Lt už valandą

Laba diena mergaites 4u.gif Perskaiciau visa tema, bet kad jau senoki kmomentarai, kas liecia kainas auklems....Mano situacija tokia, kad man aukles reiketu tik tokiu atveju, kai mano vaikas serga doh.gif Nes buna eina i darzeli kokia savaite arba 2 sav ir kokiom 2 sav suserga doh.gif ...Darbe juk neismi istisai biuleteniu, tai dar is darbo ismes:(
Tai vat klausimas toks butu....Vilniuje priziurint 2 metu mergaite, valgyti nereikia daryti ( na isskyrus pusryciams kose isvirti), visa kita maista as pati paruosiu, kad tektu tik ji pasildyti.....smile.gif Namu nereikia tvarkyti, na zodziu nieko nereiketu daryti, apart pamaitinti dukryte ir su ja buti...smile.gif Ir klausimas dabar, koks gi tas atlygis turetu buti?? As niekada nesu susidurusi su auklemis, nes visuomet pati buvau su mazyte, o dabar kai jau atostogos motinystes baigiasi, teks grizti i darba, tai istisai neimsiu juk biuleteniu (vyras taip pat to negali daryti)....tai va ir reikia auklytes tik tom dienom, kai serga vaikas. Siaip butu visa darbo diena, t.y. nuo 8 iki 17 val ar net 18 val.....
Gal galite kas is patirties pasakyti, koks tai mazdaug atlygis turetu buti....nes kai paskaiciuoji, kiek valandu reiketu buti su vaiku, tai kaip ir nemazai susidaro....Siaip vaika priziuretu pensiinio amziaus moteris, kuri niekur nedirba (mano drauges anyta). Tai vat nzn koki jai atlygi pasiulyti (kad jos nenuskriausti, o ir kad savo seimos i bankrota nenuvaryti)... g.gif
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 15, 16:30)
Laba diena mergaites 4u.gif  Perskaiciau visa tema, bet kad jau senoki kmomentarai, kas liecia kainas auklems....Mano situacija tokia, kad man aukles reiketu tik tokiu atveju, kai mano vaikas serga  doh.gif  Nes buna eina i darzeli kokia savaite arba 2 sav ir kokiom 2 sav suserga doh.gif ...Darbe juk neismi istisai biuleteniu, tai dar is darbo ismes:(
Tai vat klausimas toks butu....Vilniuje priziurint 2 metu mergaite, valgyti nereikia daryti ( na isskyrus pusryciams kose isvirti), visa kita maista as pati paruosiu, kad tektu tik ji pasildyti.....smile.gif Namu nereikia tvarkyti, na zodziu nieko nereiketu daryti, apart pamaitinti dukryte ir su ja buti...smile.gif Ir klausimas dabar, koks gi tas atlygis turetu buti?? As niekada nesu susidurusi su auklemis, nes visuomet pati buvau su mazyte, o dabar kai jau atostogos motinystes baigiasi, teks grizti i darba, tai istisai neimsiu juk biuleteniu (vyras taip pat to negali daryti)....tai va ir reikia auklytes tik tom dienom, kai serga vaikas. Siaip butu visa darbo diena, t.y. nuo 8 iki 17 val ar net 18 val.....
Gal galite kas is patirties pasakyti, koks tai mazdaug atlygis turetu buti....nes kai paskaiciuoji, kiek valandu reiketu buti su vaiku, tai kaip ir nemazai susidaro....Siaip vaika priziuretu pensiinio amziaus moteris, kuri niekur nedirba (mano drauges anyta). Tai vat nzn koki jai atlygi pasiulyti (kad jos nenuskriausti, o ir kad savo seimos i bankrota nenuvaryti)... g.gif
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif

6 litai
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 15, 15:30)
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif

man yra teke ieskotis cia SM aukles, atsiliepe daug valandiniu lygiai su tokam pat reikalvimui kaip jusu ir isdeste stai ka, kad nesutiktu dirbti uz mazesni uzmokesti nei 8-9 lt. paskaiciavus 8 val per diena, 5 dienas per savaite. gaunas nemaziau 650lt. motivacija ju buvo tokia, kad reikia ir joms uzdsidirbti men pragyvenimui, o tas dvi savaites kai vaikutis eina i darzeli, jos kaip ir neturi darbo rolleyes.gif tai va ir susimasciau. ir jos teisios ir man nesinori moketi labai daug blush2.gif aisku man atsiliepe dauguma jaunu ir drasiu aukliu. gal su vyresnio amziaus moterytemis kitaip gautusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2011 01 16, 15:22)
man yra teke ieskotis cia SM aukles, atsiliepe daug valandiniu lygiai su tokam pat reikalvimui kaip jusu ir isdeste stai ka, kad nesutiktu dirbti uz mazesni uzmokesti nei 8-9 lt. paskaiciavus 8 val per diena, 5 dienas per savaite. gaunas nemaziau 650lt. motivacija ju buvo tokia, kad reikia ir joms uzdsidirbti men pragyvenimui, o tas dvi savaites kai vaikutis eina i darzeli, jos kaip ir neturi darbo rolleyes.gif tai va ir susimasciau. ir jos teisios ir man nesinori moketi labai daug blush2.gif aisku man atsiliepe dauguma jaunu ir drasiu aukliu. gal su vyresnio amziaus moterytemis kitaip gautusi g.gif

Vaje....tikrai kosmine suma susidaro... verysad.gif nu bet tai o ka daryt.....teks moketi pinigus, nes kitaip niekaip neissisuksiu sad.gif

Aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 16, 14:26)
Vaje....tikrai kosmine suma susidaro...  verysad.gif  nu bet tai o ka daryt.....teks moketi pinigus, nes kitaip niekaip neissisuksiu sad.gif
Aciu uz nuomone  4u.gif

kadangi jus jau turite kas priziuri vaikuti, tai galit pvz neskaiciuoti tu val ir duoti kokius 500lt uz men. juk ji kaipir nesako savo kainos, o plius dar gauna pensija, kai ja tenkins toks variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 15, 16:30)
Laba diena mergaites 4u.gif  Perskaiciau visa tema, bet kad jau senoki kmomentarai, kas liecia kainas auklems....Mano situacija tokia, kad man aukles reiketu tik tokiu atveju, kai mano vaikas serga  doh.gif  Nes buna eina i darzeli kokia savaite arba 2 sav ir kokiom 2 sav suserga doh.gif ...Darbe juk neismi istisai biuleteniu, tai dar is darbo ismes:(
Tai vat klausimas toks butu....Vilniuje priziurint 2 metu mergaite, valgyti nereikia daryti ( na isskyrus pusryciams kose isvirti), visa kita maista as pati paruosiu, kad tektu tik ji pasildyti.....smile.gif Namu nereikia tvarkyti, na zodziu nieko nereiketu daryti, apart pamaitinti dukryte ir su ja buti...smile.gif Ir klausimas dabar, koks gi tas atlygis turetu buti?? As niekada nesu susidurusi su auklemis, nes visuomet pati buvau su mazyte, o dabar kai jau atostogos motinystes baigiasi, teks grizti i darba, tai istisai neimsiu juk biuleteniu (vyras taip pat to negali daryti)....tai va ir reikia auklytes tik tom dienom, kai serga vaikas. Siaip butu visa darbo diena, t.y. nuo 8 iki 17 val ar net 18 val.....
Gal galite kas is patirties pasakyti, koks tai mazdaug atlygis turetu buti....nes kai paskaiciuoji, kiek valandu reiketu buti su vaiku, tai kaip ir nemazai susidaro....Siaip vaika priziuretu pensiinio amziaus moteris, kuri niekur nedirba (mano drauges anyta). Tai vat nzn koki jai atlygi pasiulyti (kad jos nenuskriausti, o ir kad savo seimos i bankrota nenuvaryti)... g.gif
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif


Manau 5Lt/val butu neblogas variantas tiek jai tiek jums 4u.gif
3Lt kaip temos antrasteje ivardinot aisku jau labai mazai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 16, 15:26)
Vaje....tikrai kosmine suma susidaro...  verysad.gif  nu bet tai o ka daryt.....teks moketi pinigus, nes kitaip niekaip neissisuksiu sad.gif

Aciu uz nuomone  4u.gif

susitarkite, ta menesi, kai jos nereikes jus mokesite jai sutarta pinigu suma...mes taip darom, jei nereikia suklytes kad ir kelias savaites, sutarta suma duodama visada, jei virsyja sutarta suma . ty, jei dirba daug...visada su papildomais dar priskaiciavimais sumokame ax.gif taip tinka abiems pusems, tad pasikalbekite su kandidate ax.gif
Atsakyti
Man uz tokia diena moka 50lt, bet dar ir palyginu, ir namus patvarkau ir mergaitei valgyt padaru, bet esu visai patenkinta smile.gif (ir zinau, kad dabar labai daug kam taip moka)
jei darbas yra valandinis, patikekit 5 lt yra tikrai mazai, pati uz tiek dirbau, laiko atmdavo daug o uzsidirbt nieko neuzsidirbdavau, nes i darba reikia ir susiruost ir atvaziuot ir gryzt, transporto islaidos, nuvaziuoji, o mama po 3 valandu gryzta, tei per savaite tarkim tokias 3 dienas atidirbi uzsidirbi 45 lt tai siutas net ima. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre1990s @ 2011 01 16, 22:33)
Man uz tokia diena moka 50lt, bet dar ir palyginu, ir namus patvarkau ir mergaitei valgyt padaru, bet esu visai patenkinta smile.gif (ir zinau, kad dabar labai daug kam taip moka)
jei darbas yra valandinis, patikekit 5 lt yra tikrai mazai, pati uz tiek dirbau, laiko atmdavo daug o uzsidirbt nieko neuzsidirbdavau, nes i darba reikia ir susiruost ir atvaziuot ir gryzt, transporto islaidos, nuvaziuoji, o mama po 3 valandu gryzta, tei per savaite tarkim tokias 3 dienas atidirbi uzsidirbi 45 lt tai siutas net ima.  doh.gif

uzad, jei dirbi 3d po 3 val...nieko nelieka ax.gif tad realu tartis min suma savaitei men.man aukle reikalinga, tad jei ir savaite nereikia jos-jai alga mokama, nes jei ne-ieskos kitur darbo, o as aukles neteksiu ax.gif

bet jum ir moka 5lt val, jei bunat visa darbo diena, o gaunat 50 lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 16 sausio 2011 - 23:06
QUOTE(MEET @ 2011 01 17, 00:04)
uzad, jei dirbi 3d po 3 val...nieko nelieka ax.gif tad realu tartis min suma savaitei men.man aukle reikalinga, tad jei ir savaite nereikia jos-jai alga mokama, nes jei ne-ieskos kitur darbo, o as aukles neteksiu ax.gif

bet jum ir moka 5lt val, jei bunat visa darbo diena, o gaunat 50 lt ax.gif

Tai kazkaip manau kad 50 LT per diena bus okei variantas ane? Daugiau tai tikrai negaliu moketi verysad.gif
Aciu mergaites uz mintis.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kur čia po 3 lt moka ? kažkoks apsurdas, tai vien nuvažiuot Vln, į vieną pusę su viešu transportu jei be persėdimo 2 lt atesina, o kur dar pietus pavalgyt, jei visą dieną dirbi g.gif apsurdas visiškas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 01 17, 00:04)
uzad, jei dirbi 3d po 3 val...nieko nelieka ax.gif tad realu tartis min suma savaitei men.man aukle reikalinga, tad jei ir savaite nereikia jos-jai alga mokama, nes jei ne-ieskos kitur darbo, o as aukles neteksiu ax.gif

bet jum ir moka 5lt val, jei bunat visa darbo diena, o gaunat 50 lt ax.gif


Taip paskaiciavus iseina 5 litai bet buna kad nuo 8 iki 12 pabuna ar iki 3 arba atlekiu tik po paskaitu. Beto labai arti namu. Ir kazkaip kai vaikas labai mielas ir vienas malonumas su ja dirbti ir tevai malonus, tai pilnai uztenka ir esu patenkinta.

P.S. patikekit daugelis mano ,,Kolegiu" sako, kad 50lt dienai yra pakankamai gerai siuo metu. svarbiauisa, kad valandu butu tiek, kad nors kokia normalesne suma susidarytu smile.gif. O jei aukles reikia tik kelio valandom per diena tai butinai tarkites, kad minimali suma butu tarkim 20 litu, kad ir prabuni 1 ar dvi valandas. nes man pirmam darbe zadejo 15 duot bet budavo uz 3 dienas su kudikiu, kuris labai sunkiai prieme svetima zmogu gaudavau tarkim 30 litu, nes isbuvau 6 valandas, bet realiai turejo 45 bent jau sumoket+ dar kiek taloneliai pirmyn atgal per 3 dienas susidaro. o darbas, ypac su kudikiaisyratikrai sunkus. kad ir kiek jiems bandai tos silumos suteikti vis tiek esi svetimas ir tikrai ne kiekvienas sugeba greitai priprasti prie svetimo zmogaus. Skandalu nemegstuir nieko nesiaiskinau, bet ilgai apgaudinejama ir gi nesedejau. O tuo labiau, kai dazniausia viena kart per savaite 3 val pakviesdavo ir pranesdavo paskutine minute. gavau tiesiog daug geresni pasiulyma ir juo pasinaudojau. 4u.gif
Atsakyti