Įkraunama...
Įkraunama...

3 Lt už valandą

QUOTE(Mergina123 @ 2006 09 20, 10:55)
Na nznau kaip kitos moterys, kurios samdo aukles, bet mano vaikucio, kuri as priziuriu mama, manes nemaitina.  schmoll.gif  tiksliau ji is kart siule valgyt ju maista bet as atsisakiau.

Daugiau moka, todėl ir nemaitina, pasiūlė iš mandagumo. Geriau, negeriau - čia kiekvienam asmeniškai spręst. Kitam gal maitint pigiau gaunasi, gal žmogus produktų iš kokio kaimo parsiveža.

Auklių kainos, kaip ir kitų paslaugų, svyruoja priklausomai nuo rinkos. Jei aš galiu rast neblogą auklę už 600, tai kodėl turėčiau samdyt už 900? Nebent norėčiau, kad būtų su aukštuoju pedagoginiu išsilavinimu, su patirtim darbo su vaikais, su rekomendacijom, super duper, tada taip, gal ir daugiau mokėčiau. O jei man reikia paprastos auklės - močiutės pakaitalo, tai tam nereikia super duper, svarbu, žmogus būtų geras.

Valandinis atlygis dar priklauso ir nuo to, kiek ta auklė dirba. Pvz. jei ji saugo vaiką 10 valandų, tada, manau 3 Lt/val. yra normalu, mano auklė už tiek (ir mano maistas) dar ir namus tvarkydavo ir valgyt visiems padarydavo (Kaune, ne Vilniuj) smile.gif Ir patenkinta buvo, nes prašė 500, o aš mokėjau 600/mėn...
Bet jei tu tai auklei vaiką palieki 2 valandom per dieną, tai tada valanda, aišku, brangiau kainuoja - negi ji pas tave važiuos dėl 6 Lt, už transportą daugiau sumokėjus ne kažin kas liks...
Atsakyti

O, beje, kaip tu vaikutį žiūri, jei pastoviai į visas žinutes atrašai? (turiu galvoj, bet kuriuo paros metu).
[/quote]

Tikrai labai įdomu, ką tuo metu veikia vaikelis, kai tu apie pinigus diskutuoji. g.gif
Atsakyti
nu nezinau, merginut, jei dabar ziuri vaikuti ir istisai sedi forume, beje, darbo metu, negerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 09 20, 11:11)
Manau, kad atlyginimas svarbu, bet taip susikoncentruoti vien į pinigus ir patoviai tuos kelis litus virur akcentuoti, tai kažkaip keista. O tau, pavyzdžiui, nesvarbu kokioje šeimoje dirbti, kokį vaikutį prižiūrėti? Taip atrodo, kad svarbiausias dalykas tik pinigai.

O, beje, kaip tu vaikutį žiūri, jei pastoviai į visas žinutes atrašai? (turiu galvoj, bet kuriuo paros metu).


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2006 09 20, 12:54)
nu nezinau, merginut, jei dabar ziuri vaikuti ir istisai sedi forume, beje, darbo metu, negerai wink.gif




As mielosios esu aukle valandininke. tad priziuriu vaika tada kai mamytei reikia. Dirbu nuostabioj jaunoj seimoj, ir myliu savo darba, nors kai kam taip ir neatrodo g.gif o cia tokia tema, todel ir kalbama apie pinigus. doh.gif
Papildyta:
P.S. darbo metu nieks nesedi forumuose. o dirba.
Atsakyti
QUOTE(Mergina123 @ 2006 09 16, 23:02)
na dirbant 10 valandu per menesi iseina maximum600Lt. Kiek girdejau dabar aukles uzdirba net iki 1000 blink.gif  bet tai jau tikrai auklei per daug.Na bet tokios auklytes jau turi tvarkyt namus, daryt valgyt ir kas be ko turet aukstaji pedagogini issilavinima ir kruvas rekomendaciju. g.gif  Na bet mamytes kurios siulo 3Lt/val  reikalauja to paties. o man tai atrodo mazu maziausiai keista. verysad.gif  O jus manote kad studentam nereikia moket uz buta, valgyt ar apsirengt? ax.gif
Papildyta:
zinoma kiekvienas turi teise rinktis  4u.gif

kas per nesamone, kad aukle norinti gauti 1000lt. atlyginimo turi turet aukstaji pedagogini issilavinima blink.gif o kodel neturinciajai tiek yra per daug? ka ji gal maziau uzsiima, ar yra durnesne? g.gif sneki kaip ne aukle schmoll.gif kiek man teko isgirsti tokiu atveju, kad aukles turedamos tokius issilavinimus blogai elgiasi su mazyliais ir mamoms tenka jas grust lauk blink.gif o karta ziurejau per rusu kanala laida, su slaptomis kameromis, kaip aukles musa ir kitaip issidirbineja is vaiku, nors yra paimtos is aukliu agenturos ir pcihologiskai pratestuotos blink.gif o pasirodo, nei velnio ju netestuoja priima bele ka ir paskui siulo seimoms unsure.gif nenustebciau, kad lietuvoj lygiai tas pats schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergina123 @ 2006 09 20, 16:47)
As mielosios esu aukle valandininke. tad priziuriu vaika tada kai mamytei reikia. Dirbu nuostabioj jaunoj seimoj, ir myliu savo darba, nors kai kam taip ir neatrodo g.gif  o cia tokia tema, todel ir kalbama apie pinigus. doh.gif
Papildyta:
P.S. darbo metu nieks nesedi forumuose. o dirba.

jei gauni 700 -800Lt. tai nesakyciau, kad valandinis g.gif o 3lt. vilniuje yra labai mazai unsure.gif
Atsakyti
[
jei gauni 700 -800Lt. tai nesakyciau, kad valandinis g.gif o 3lt. vilniuje yra labai mazai unsure.gif
[/quote]



Mano uzdirbama menesine suma yra nestabili.
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 09 20, 22:00)
kas per nesamone, kad aukle norinti gauti 1000lt. atlyginimo turi turet aukstaji pedagogini issilavinima  blink.gif o kodel neturinciajai tiek yra per daug? ka ji gal maziau uzsiima, ar yra durnesne?  g.gif sneki kaip ne aukle  schmoll.gif kiek man teko isgirsti tokiu atveju, kad aukles turedamos tokius issilavinimus blogai elgiasi su mazyliais ir mamoms tenka jas grust lauk  blink.gif  o karta ziurejau per rusu kanala laida, su slaptomis kameromis, kaip aukles musa ir kitaip issidirbineja is vaiku, nors yra paimtos is aukliu agenturos ir pcihologiskai pratestuotos  blink.gif o pasirodo, nei velnio ju netestuoja priima bele ka ir paskui siulo seimoms unsure.gif nenustebciau, kad lietuvoj lygiai tas pats  schmoll.gif
Papildyta:




turėjau aš auklę 'pratestuotą' ir agentūros siūlomą g.gif niekam nelinkėčiau. Tiesa, vaiko nemušė ir neskriaudė, bet absoliučiai neatsakinga. Nori ateina - nori ne. Į lauką vaiko mėnesį nevedė, nes jai oras netiko. Buvo ekstra situacija, kai reikėjo skubiai kliacką vežt pas medikus - nei pagalbos ieškojo, nei man paskambino, laukė, kol grįšiu po darbo. Ir aplamai paskui paaiškėjo, kad ištisom dienom prie teliko gulėjo ar sėdėjo, o ne vaiką žiūrėjo.
O kita auklė buvo jaunutė studentė (ir ne pedagoginio), be jokios patirties ir be savų vaikų. Na, super auklytė, bet kam rekomenduočiau thumbup.gif
Taip kad viskas priklauso tik nuo žmogaus, o ne nuo išsilavinimo, mokamo atlyginimo ir kitų veiksnių.
Atsakyti
Kodel Vilniuje auklems mokama daugiau?visi isivaizduoja kad sostineje atlyginai kosminiai, o su auklem siais laikais tai ziauriai sunku:( ir brangu, pensiniskei tai manau 700 per akis prie pensijos, o jaunom tai siulyciau issilavinimu pasirupinti, kad nereiktu auklemis dirbti, o studentei manau 3-4 Lt/val yra labai gerai, nes patirties kaip ir nulis, nes savu kaip ir nera vaiku dar.
Atsakyti
Mano pažįstama auklė gauna 3lt.į val.ir du lt.kelionei.Ar tai daug ar mažai- nežinau.Ji pensininkė - patenkinta.O ir auklė gera. smile.gif
Atsakyti
man tai išvis išpūstas tas auklių atlyginimų burbulas, kad Vilniuj be 1000 Lt auklės susirasti neįmanoma unsure.gif Su kuo pakalbi tai šiuo metu auklėm yra mokama 600-800 Lt./mėn. ir jos dar ir namus patvarko, ir valgyt pagamina. Ir beje, šeimos tikrai uždirba daugiau nei 5000 Lt..
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2006 09 21, 16:15)
man tai išvis išpūstas tas auklių atlyginimų burbulas, kad Vilniuj be 1000 Lt auklės susirasti neįmanoma unsure.gif Su kuo pakalbi tai šiuo metu auklėm yra mokama 600-800 Lt./mėn. ir jos dar ir namus patvarko, ir valgyt pagamina. Ir beje, šeimos tikrai uždirba daugiau nei 5000 Lt..

Va būtent. Gal jos pačios ir išpučia, su tokiom temom biggrin.gif
Atsakyti