Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrienos paruošimas

QUOTE(akai @ 2009 10 28, 17:10)
Sveiki,

Atsiprasau siek tiek ne i tema, bet nerandu nieko panaus. MB medziotojas, koki maista jam dedat vaziuojant i medziokele? Dabar prasides didzioji medziokle, vel prasides raukymaisi, kad negerai...tai per prastai tai per mandrai  g.gif  tai esu siek tiek pasimetus...



Pas mus irgi tokios bedos nera smile.gif MB zino, kad jei neisides pats maisto, tai gales badaut smile.gif Dazniausiai i "trasa" eina desra, lasinukai, svogunas, duona, termosas su arbata smile.gif Viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 10 29, 09:43)
Pas mus irgi tokios bedos nera smile.gif MB zino, kad jei neisides pats maisto, tai gales badaut smile.gif Dazniausiai i "trasa" eina desra, lasinukai, svogunas, duona, termosas su arbata smile.gif Viskas smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 10 29, 00:18)
o kas čia per salotos? blush2.gif  4u.gif


as jas perku turguje pas viena moteriskute. pati nemoku. bandziau, bet man tokios nesigauna verysad.gif

o siaip, tai yra astrios morku salotos. siaudeliais tarkuotos morkos plius kazkokie astrus prieskoniai su trupucio aliejaus. gunasi morkos korejetiskai. na toks specifiskas astrumas, kurio man niekaip isgauti neiseina. matyt cia yra kazkokia "paslaptis", kuri suteikia joms toki skoni. ir kurios niekas isduoti nenori mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
cia reiskiasi mano MB issidirbineja, nes sonines, svogunu, ir agurku gali visada gauti (bet cia prie prastu).
Padarai kokiu sluoksniuotu vieno kasnio sumustiniu vel negerai, per mandrai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akai: 29 spalio 2009 - 18:00
QUOTE(akai @ 2009 10 28, 16:10)
Sveiki,

Atsiprasau siek tiek ne i tema, bet nerandu nieko panaus. MB medziotojas, koki maista jam dedat vaziuojant i medziokele? Dabar prasides didzioji medziokle, vel prasides raukymaisi, kad negerai...tai per prastai tai per mandrai  g.gif  tai esu siek tiek pasimetus...

Jau kuom , kuom, tai šitu dalyku rūpinasi jis, čia jo problema kuo jis maitinsis savo hobi ir pramogų metu. Termosas karšto vandenio su tirpia arbata ar kažkas panašiai, čia jau būtina pas jį, o visa kita kas po ranka, lašinio, dešros gabalas, ar žvėrienos koncervos savos gamybos jei turim. Namie neiko neįsideda, tai parduotuvėj pasirinkas platus. Tikrai nededu jam kuprinės.
Jei ko paparšo tai žiemą, kad padaryčiau raugintų kopūstų su svogunų ir aliejum salotų, o jei ne ir svogųnas ir agurkas tinka, jis pas mane neišrankus maistui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 29 spalio 2009 - 18:17
Pas mus svarbiausiai, kad isleisciau i medziokle (nors galima pagalvot, jei paskyciau NE, tai ir nevaziuotu.... lotuliukas.gif , abejoju), o visa kitka - jau juokum baikos 4u.gif
Parduotuves, uzkandines, degalines..... asortimentas laaaaabia platus, jei jau lasiniu namuos neatsiranda.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 10 29, 19:56)
Pas mus svarbiausiai, kad isleisciau i medziokle (nors galima pagalvot, jei paskyciau NE, tai ir nevaziuotu....  lotuliukas.gif , abejoju), o visa kitka - jau juokum baikos  4u.gif
Parduotuves, uzkandines, degalines..... asortimentas laaaaabia platus, jei jau lasiniu namuos neatsiranda.

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2009 10 29, 19:15)
Jau kuom , kuom, tai šitu dalyku rūpinasi jis, čia jo problema kuo jis maitinsis savo hobi ir pramogų metu.

drinks_cheers.gif Niekada nededu jam į medžioklę maisto, visad įsideda pats. O kadangi neišrankus, tai įsideda tai kas yra šaldytuve smile.gif
Per varomines, tai būdavo samdo šeimininkę, kuri paruoše karštus pietus su sriuba ir antru patiekalu. Tai būdavo sumoka jai, o dabar krizė - kiekvienas su savu termosiuku ir sava užkanda.
Papildyta:
Gaminau vakar anties krūtinėles:
mėsytę supjausčiau šiaudeliais, paskaninau druska ir juod. pipirais, palaikiau pora val. Tada iš abiejų pusių apkepinau svieste. Vėliau įpyliau sultinio ir jame dar patroškinau apie 20 min. Paskaninau petražolėm.
Labai skanu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 10 30, 20:19)

Papildyta:
Gaminau vakar anties krūtinėles:
mėsytę supjausčiau šiaudeliais, paskaninau druska ir juod. pipirais, palaikiau pora val. Tada iš abiejų pusių apkepinau svieste. Vėliau įpyliau sultinio ir jame dar patroškinau apie 20 min. Paskaninau petražolėm.
Labai skanu  essen.gif

Sveika, va apie tas antis ir man info reikalinga, nes turiu pora saldiklyje. O kaip jas dar galima paruosti, man jos tokios riebokos pasirode,norejau kaip vista orkaiteje iskepti.
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 10 31, 00:19)
Sveika, va apie tas antis ir man info reikalinga, nes turiu pora saldiklyje. O kaip jas dar galima paruosti, man jos tokios riebokos pasirode,norejau kaip vista orkaiteje iskepti.

mano receptas :
daromes prieskoniu misini dubenelyje:
3-4 v.s. balzaminio vyno acto
medaus kupinas 1 v.s.
cesnako visa galva (ispaudziama)
kmynu iki 1 v.s.
malti piripai - visokie (balti, juodi, kvapieji, truputukas cili)
druskos 1 a.s.
Dar galima paukstienos prieskoniu, siek tiek muskato, raudoneliu, ar megstamu prieskoniu.
visus prieskonius issukti, istrinti saukstu iki vientisos mases, anties oda subadyti sakute, ar peiliuku, kad kepant isbegtu daugiau riebalu, istrynus palaikyti apir para ir galima kepti. Kepu orkaiteje 2 val vidutinio dydzio anti, pora kartu apverciu, taip geriau isbega riebaliukas ir apskrunda graziau... temperatura apie 200 laipsniu. visada pilu i bleka, ar britvona vandens per pirsta, kad mesa neissausetu, nedegtu, o jei reikia ipilu dar.
Nemoku as receptu rasyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 10 31, 00:19)
Sveika, va apie tas antis ir man info reikalinga, nes turiu pora saldiklyje. O kaip jas dar galima paruosti, man jos tokios riebokos pasirode,norejau kaip vista orkaiteje iskepti.


Jau kažkada rašiau šį receptuką ( iš laidos "Girių takais" nužiūrėtas)
Antis vyne
Supjaustyti antį gabaliukais, pridėti prieskonių. Pakaitinti keptuvėje aliejų (nemažai aliejaus), sudėti anties gabaliukus, apkepti. Apkeptą antį suversti į puodą, kuriame bus troškinama. Supjaustyti kubeliais svogūnus,apkepti keptuvėje apibarstant prieskoniais, irgi į puodą. Įpilti raudono vyno (E. Tijušas pylė pusau saldų, bet rekomendavo paeksperimentuoti su įvairiais -ir sausu, ir pusiau sausu, sakė, kad jo šeimai priimtiniausia su p. saldžiu) tiek, kad apsemtų anties gabaliukus. Troškinti apie 20-25 min.
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 10 31, 12:38)
Jau kažkada rašiau šį receptuką ( iš laidos "Girių takais" nužiūrėtas)
Antis vyne

Labai dekoju, reiks butinai pameginti,MB labai patinka netradiciniai patiekalai mirksiukas.gif , VOVERIUXE , o tavo recepta tikriausiai pasiliksiu Kaledoms, turetu buti thumbup.gif .
Atsakyti