Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(blackkiss @ 2006 08 02, 14:02)
blink.gif  geras..nu as buvau pries du metus,tai ten ne tai kad miestelis,ten apart triju viesbuciu ir tavernos nieko nebuvo biggrin.gif  tuo labiau kur pasivaiksciot..gal per 2metus pasikeite rolleyes.gif beje, kaip viesbutukas? smile.gif
Papildyta:

labai grazios  nuotraukytes thumbup.gif  o tas suo prie balkono,ar tik ne Plutas(toks atrodo vardas) kartais? biggrin.gif
Papildyta:

tai smagu reiks pabandyt thumbup.gif  bet siaip labai sunku lietuvoj kazka graikisko pasigamint,nes ner daugumos komponentu verysad.gif  va vis kankinuos su graikiskom salotom biggrin.gif  isbandziau beveik visus i lietuva atvezamus fetos ar fetos tipo surius...nu nors tu ka nieko panasaus i tikra feta biggrin.gif



galima galima pagaminti:)) as is graikijos atsiveziau visu imanomu prieskoniu, tokius didelius maiselius pirkau, jau nepamenu kiek pinigu plojau doh.gif o siaip ingredientu cia lietuvoje galima rasti.. o va graikiskos salotos man niekada nepatiko, nemegstu as tokiu grubiai paruostu, gabalais supjaustytu darzoviu su gabalu fetos... graikiska virtuve zymiai turtingesne nei tos salotos mirksiukas.gif o siaip as pasiryzusi daryti saldumynus dabar is saltmetes rekomendaciju:)) labai jau man patiko mintis pasidaryti baklava.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2006 08 02, 11:15)
hmm na del 400 m iki juros tai gal kam ir netoli.. bet kai man reikejo 200 m per karsti pedinti Graikijoje tai ne kas...


Kadangi mes nuomosimės mašiniuką, tai abejoju, ar dažnai į viešbučio paplūdimį eisim, taip kad tie 400 metrų manęs anei kiek nebaugina, anaiptol, po vakarienės bus super iki jūros nukulniuoti blush2.gif Kai pernai buvom Kretoj į viešbučio paplūdimį buvom nuėję vos kelis kartus- nebuvo kada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 08 02, 15:32)
Kadangi mes nuomosimės mašiniuką, tai abejoju, ar dažnai į viešbučio paplūdimį eisim, taip kad tie 400 metrų manęs anei kiek nebaugina, anaiptol, po vakarienės bus super iki jūros nukulniuoti blush2.gif Kai pernai buvom Kretoj į viešbučio paplūdimį buvom nuėję vos kelis kartus- nebuvo kada doh.gif



ahh na tada taip... as tai megstu is ryto apie 08.30 eiti kelioms valandoms prie juros ir kartais pavakareje... o valgyti einant nuo juros kurioje nors tavernoje vakariene ax.gif
Atsakyti
Mes ir nuomosimės mašiniuką, o dėl AI, tai ką aš žinau...pernai Egipte buvo sočiai man tų pusryčių ir vakarienės. Negi ryt ir viešbutyje gulėt važiuojam lotuliukas.gif

Beje, tame Chrissi amoudia viešbučio puslapyje, jie rašo, kad vežioja mikriukai for free į paplūdimį ir į Hersonissos (berods 4 kartus per dieną) mirksiukas.gif

Na, pamatysim...kažkas žadėjo parašyt greitu laiku įspūdžius apie šį viešbutį.

Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2006 08 02, 15:20)
graikiska virtuve zymiai turtingesne nei tos salotos  mirksiukas.gif  o

tai zinau kad zymiai turtingesne mirksiukas.gif tiesiog labai megtu tas salotas,BET...nerandu normalaus surio biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Veitė @ 2006 08 02, 16:32)
Kadangi mes nuomosimės mašiniuką, tai abejoju, ar dažnai į viešbučio paplūdimį eisim, taip kad tie 400 metrų manęs anei kiek nebaugina, anaiptol, po vakarienės bus super iki jūros nukulniuoti blush2.gif Kai pernai buvom Kretoj į viešbučio paplūdimį buvom nuėję vos kelis kartus- nebuvo kada doh.gif

nelabai jus ten nukulniuosit vakare biggrin.gif ten kitaip nei lietuvoj-labai staigiai sutemsta,o pliazas neatsviestas,kad nors i aki durk doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sig @ 2006 08 02, 17:20)
Mes ir nuomosimės mašiniuką, o dėl AI, tai ką aš žinau...pernai Egipte buvo sočiai man tų pusryčių ir vakarienės. Negi ryt ir viešbutyje gulėt važiuojam lotuliukas.gif


mes irgi buvom pradzioj uzsisake AI,bet dabar atsisakem smile.gif nusprendem kad visu pirma,per toki karshti pietu nesinori schmoll.gif. Antra,noresis pakeliaut,tad vos ne puse pietu prapultu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2006 08 02, 14:02)
tai smagu reiks pabandyt thumbup.gif  bet siaip labai sunku lietuvoj kazka graikisko pasigamint,nes ner daugumos komponentu verysad.gif  va vis kankinuos su graikiskom salotom biggrin.gif  isbandziau beveik visus i lietuva atvezamus fetos ar fetos tipo surius...nu nors tu ka nieko panasaus i tikra feta biggrin.gif

Blackkiss, ieškok būtent iš Graikijos importuojamos fetos... bent jau aš taip darau.. nes pas mus čia suomiai irgi gamina, bet kažkos pasityčiojimas, o ne feta.. schmoll.gif aš čia turiu nusižiūrėjus vienos graikiškos firmos, kurios produktus mačiau ir parduotuvėj Kretoj, fetą ir visą laik ją perku... tikra ir skani... bet aišku vistiek ne tokia, kokia ten tiesiai iš bačkos pirkdavau... sad.gif
Papildyta:
ir mergaitės, susitariam, kad nuo šiol apie graikišką maistą, tame tarpe ir frappe mirksiukas.gif , kalbam maisto tėmelėj, gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 02 rugpjūčio 2006 - 17:01
Sveikutės 4u.gif
tik ka iš Kretos,Agios Nikolaos. Man rytinė šios salos dalis pati gražiausia,nuomavomes mašinyte ir 3 dienas skersai išilgai išvažinėjome būtent ta pusę thumbup.gif Vaizdai superiniai,aplankėme Lasičio plokštikalnį ir Dzeuso urvą,labai rekomenduoju kam įdomu visi stalaktitai ir pan.mano vaikai buvo sužavėti bigsmile.gif Knoso rūmai tikrai verti dėmesio juk tai istorija prie kurios norisi prisiliesti.Buvome ir Vai paplūdimyje,pakeliui į jį galima užsukti į Sitią ten yra vyno gamykla,bet mes ten nelabai radome kur jo įsigyti,tai mieste pirkome to regiono vyno ir neapsirikome,skanus.O vynas Recina (pavadinimas kitaip),bet su sakų priemaišomis, tai savotiško skonio ,bet paragauti verta,kad žinotumėte,kad yra ir tokių vynų smile.gif Dėl Vai paplūdymio:na visai nieko ,vaikai pamatė kaip auga palmės ,ne po vieną,o po kokias 3-4 ir vienos,įspūdingai atrodo,netoli ten yra bananų plantacijos ir galima nusipirkti jų,dar viena atrakcija.Labai patiko mažytis gražus Kritsa(Šaltmėtei ačiū)miestukas su savo mažom gatvelėm,žmogeliukais,gelytėm bigsmile.gif Ir pats miestelis Agios Nikolaos toks mielas,su savo įžymiu ežeru kur maudėsi deivė,na ir vėl noriu ten ...
Atsakyti
[quote=blackkiss,2006 08 02, 14:02]
blink.gif geras..nu as buvau pries du metus,tai ten ne tai kad miestelis,ten apart triju viesbuciu ir tavernos nieko nebuvo biggrin.gif tuo labiau kur pasivaiksciot..gal per 2metus pasikeite rolleyes.gif beje, kaip viesbutukas? smile.gif
Papildyta:

labai grazios nuotraukytes thumbup.gif o tas suo prie balkono,ar tik ne Plutas(toks atrodo vardas) kartais? biggrin.gif
Papildyta:


Nežinau kaip buvo prieš du metus, bet dabar tikrai yra kur pasivaikščioti. Žinoma, tai ne Rethymnas ir ne Heraklionas, bet man užteko smile.gif O viešbutukas labai fainas, tiesiog neturim nei vieno nusiskundimo bigsmile.gif


Ačiū ačiū smile.gif O čia ne Plutas, čia buvo kalytė, nes matėsi, kad dar žindanti vaikelius. O Plutas buvo dingęs visai savaitei ir atsirado tik priešpaskutinę mūsų išvykimo dieną. Šeimininkai baisiausiai pyko ant šuns. Mums pasakojo, kad per tą savaitę jį buvo ir mašina pertrenkusi ir šeimininkai labai daug pinigų sumokėjo už jo gydymą ir dar ten kažkokių nuotykių buvo. Vienu žodžiu, Pluto labai prasikaltęs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minella: 03 rugpjūčio 2006 - 09:23
Help 4u.gif Patarkit į kokį kurortą geriausia važiuoti? Labai ačiū iš anksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saire* @ 2006 08 03, 23:38)
Help  4u.gif Patarkit į kokį kurortą geriausia važiuoti? Labai ačiū iš anksto  ax.gif

na, aš manau, kad tai priklauso ko tu nori iš atostogų, su vaikais važiuoji ar be, nori ramiai praleist ar linksmintis....
jei linksmintis, tai į Malia arba Hersonissos, jei su vaikais, tai tada labiau vakarinė Kreta arba Agios Nikolaos rytuose tinka.. jei norėsit nuomot mašiną, tai tada tikriausiai irgi labiau apsimoka per vidurį gyvent, tada ir į vakarus ir į rytus galėsit pavažinėt... atstumai panašūs bus...
Atsakyti
O jei ekskursija i Santorini tik vienos dienos, tai kaip i saulelydzius paziureti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 08 05, 17:28)
O jei ekskursija i Santorini tik vienos dienos, tai kaip i saulelydzius paziureti? unsure.gif

Tai va, kad neišdegs... ten būtina važiuot bent dviems dienoms... ax.gif
Atsakyti