Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

O kiek kainuoja dviem dienom, ar vaziavote kas? Nes man tai svarbiausia i saulelydzius paziureti biggrin.gif Si menesi skrendu i Kreta!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 08 06, 13:11)
O kiek kainuoja dviem dienom, ar vaziavote kas? Nes man tai svarbiausia i saulelydzius paziureti biggrin.gif Si menesi skrendu i Kreta!!! thumbup.gif





Ziurint, kur apsistosi, ne is visur tie saulelydziai matosi. Arba tada jau tiesiai i santorini varyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2006 08 06, 14:24)
Ziurint, kur apsistosi, ne is visur tie saulelydziai matosi. Arba tada jau tiesiai i santorini varyk smile.gif

Brangus jis labai...Bet vistiek pamatysiu as tuos saulelydzius cool.gif
Tai va, planuoju i Santorini, Samarija, Herakliona. Kur dar verta? Kaip del Elafonisi, Spinalongos, Gramvousa salu? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės
matau jūs čia viska taip žinot, tai pasakykit man kaip reikalai Kretoj su internetu. ar labai brangu ir kaip siūlot savo vežtis ar ten jų kokiose svetainėse
Atsakyti
Jurgadem, interneto svetainių ten yra beveik visur. 10 min. kainuoja 1euras. Taip pat internetas yra ir kai kuriuose viešbučiuose. Visi viešbučiai yra tinklalapyje, ten ir matyt, ar yra internetas.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 08 06, 15:12)
Brangus jis labai...Bet vistiek pamatysiu as tuos saulelydzius cool.gif
Tai va, planuoju i Santorini, Samarija, Herakliona. Kur dar verta? Kaip del Elafonisi, Spinalongos, Gramvousa salu? ax.gif



ir kada tu planuoji viska pamatyti?? jei skrendi dabar, tai tikiuosi nebijai beprotisko karscio, nes ten dabar pastoviai +39 minimum, patys graikai neiseina is kondicionuojamu patalpu dienos metu:))) jei ne prie juros busi, tai iskepsi... samarijoje tarpekliuose gal ir bus vesiau, bet kol pereisi visa ta atstuma....... doh.gif o apie santorini kiek kainuoja ir kaip ten nusipirkti, tai jau daug puslapiu cia prirasyta yra, tiesiog netingek paskaitineti smile.gif)


Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2006 08 06, 14:11)
O kiek kainuoja dviem dienom, ar vaziavote kas? Nes man tai svarbiausia i saulelydzius paziureti biggrin.gif Si menesi skrendu i Kreta!!! thumbup.gif



visu pirma jei gausi vietu, nes vaziuoji turistinio antpludzio metu... ir mokesi tris kartus daugiau nei jei skristum rugsejo menesi, jauciu paciame prasciausiame viesbutukyje santorinyje mokesi apie 150 eur uz nakti zmogui, na gal kur nors pigiau rasi bet abejoju,nes ten nera dideliu viesbuciu...
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 08 06, 16:12)
Brangus jis labai...Bet vistiek pamatysiu as tuos saulelydzius cool.gif
Tai va, planuoju i Santorini, Samarija, Herakliona. Kur dar verta? Kaip del Elafonisi, Spinalongos, Gramvousa salu? ax.gif

perspeju,kad samarijoj tokiu metu laaabai karshta keliaut.. unsure.gif o del herakliobno,tai nelabai verta ziuret...eilinis miestas..na tiesa jei vaziuosit i knoso rumus tai nori nenori teks biggrin.gif
Atsakyti
Na man niekaip nuo darbo neišeina pasprukti. Todėl inetas man būtinas. Nesedėsiu aš ten prie jo prikibus, bet teks verysad.gif Tik vat galva sukasi man nebežinau su tais viežbučiais. Nerašo ten nieko apie ta ineta tik viena radau. Jei viskas bus gerai gal 20 rugpjūčio išlėksim (udriaus dėka 4u.gif )

Dar klausimas kaip ta Stalida gal geraiu į Ahios Nikolaos nu man jau galva sukas
Atsakyti
QUOTE(Jurgadem @ 2006 08 07, 13:03)
Na man niekaip nuo darbo neišeina pasprukti. Todėl inetas man būtinas. Nesedėsiu aš ten prie jo prikibus, bet teks  verysad.gif  Tik vat galva sukasi man nebežinau su tais viežbučiais. Nerašo ten nieko apie ta ineta tik viena radau. Jei viskas bus gerai gal 20 rugpjūčio išlėksim (udriaus dėka 4u.gif )

Dar klausimas kaip ta Stalida gal geraiu į Ahios Nikolaos  nu man jau galva sukas


agios nikolaos zymiai graziau nei stalida.. tik ten brangiau... bet siaip gamta ten nuostabi wub.gif
Atsakyti
Tai man dabar pasirinkimas iš 2 Chersonissos viežbutis Melpo arba Agios Nikolaos- Apollon. Inete niekonerandu apie Apollon.
Atsakyti
QUOTE(Jurgadem @ 2006 08 07, 13:31)
Tai man dabar pasirinkimas iš 2 Chersonissos viežbutis Melpo arba Agios Nikolaos- Apollon. Inete niekonerandu apie Apollon.



o tai kuri agentura siulo ta viesbuti? ju puslapyje turetu buti info apie ta viesbuti arba nuoroda i ji internete..

radau pati... agios nikolaos siulo travelman:


cia info:
http://www.travelman.....els/APOLLON 2

nu melpos tikrai nerandu, ar tikrai toks pavadinimas?? g.gif
Atsakyti
Hm čia šeimyniniu net nekvepia, O melpo http://www.melpo-hotel.com/ man jis gal fainiau, jaukesnis gal toks
Atsakyti