Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

kreipiuosi i tas kurios samdetes planuotoja, kiek jums kainavo ir gal galit kokias kordinates duoti?
Atsakyti
bliamba, o as taip noriu pati svecius sutikti... zinau, kad nesamone, bet man patiktu... man smagus tas momentas kai sveciai renkasi... as galvoju, gal paprasyt ko nors, kad vietoj sveciu knygos... kol jie rinksis, nufilmuotu viska ir paprasytu, kad palinkejimu pasakytu... nu tipo i eteri tongue.gif gyvai... net nzn. cia ka tik sugalvojau. o paskui galima ir i filma idet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 12 13, 16:13)
bliamba, o as taip noriu pati svecius sutikti... zinau, kad nesamone, bet man patiktu... man smagus tas momentas kai sveciai renkasi... as galvoju, gal paprasyt ko nors, kad vietoj sveciu knygos... kol jie rinksis, nufilmuotu viska ir paprasytu, kad palinkejimu pasakytu... nu tipo i eteri tongue.gif gyvai... net nzn. cia ka tik sugalvojau. o paskui galima ir i filma idet smile.gif



nu tada reikia dvieju filmuotoju, nebent kas kamera is savu atsinestu ir filmuotu kaip visi renkas, na ar ten kokius sveikinimus...bet nemanau kad verta isiplesti...nes paskui jei visi ka sakys..atsibos ziuret ir klausyt
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 12 13, 18:30)
nu tada reikia dvieju filmuotoju, nebent kas kamera is savu atsinestu ir filmuotu kaip visi renkas, na ar ten kokius sveikinimus...bet nemanau kad verta isiplesti...nes paskui jei visi ka sakys..atsibos ziuret ir klausyt



nemanau, kad daug kas sneket nores kol blaivus tongue.gif juokauju. tai, jo is savu kieno nors paprasyt, kad pafilmuotu... as tik sau noriu. jei darysiu mini filmuka tai nedesiu. net man tai norisi matyt viska... smile.gif
Atsakyti
planavau beveik viska pati. Idėju buvo daug, tik reikėjo atsirinkti ko tikrai norim smile.gif O norėjom "nieko tradiciško". Žinoma, į pabaigą pradėjo ir visokio s tradicijos lysti į scenarijų, bet mes jomis beveik atsikratėm cool.gif Scenarijų irgi beveik parašiau (derindama su brangiausiu), o piršliai tik įsidėjo visokius intarpėlius. tad vestuvių dieną vadžias į rankas perėmė piršliai (draugai) ir mama. Viskas buvo čiki. Svarbiausia nebijoti, kad kažkas bus ne pagal tradicijas, kad kažkam iš giminių kažkas nepatiks ar kad nesugebėsit sugalvot. Drąsos visoms planuotojoms thumbup.gif
Atsakyti
o tai kaip su sveikinimais, jie gal geles nores padovanoti patys, o jos jau vazose ax.gif O kada dovanas itekt turetu? rolleyes.gif Gal kas kompe turi scenariju parasyta jau? Ir gal galetu kas savo minciu paskolinti? blush2.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
O mes su vyru geriausios draugės vestuvėse buvom liudininkais- ir visą scenarijų kūriau pati, tiek žiedlapių, balandžių, muilo burbulų pūtimas per mėgstamą jaunavedžiū dainą ir t.t. Draugai buvo labai, labai patenkinti viskuo thumbup.gif jiems ir taip rūpesčių pakako, žinojo, kad aš suorganizuosiu viską yess.gif ir man pavyko smile.gif ko nepadarysi dėl gerų draugų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2005 12 15, 14:56)
o tai kaip su sveikinimais, jie gal geles nores padovanoti patys, o jos jau vazose ax.gif  O kada dovanas itekt turetu? rolleyes.gif  Gal kas kompe turi scenariju parasyta jau? Ir gal galetu kas savo minciu paskolinti? blush2.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]


nu tai dazniausia visos dovanos ir geles iteikiamos kaip jaunieji atvaziuoja ten kur svenciama, sutinka juos tevai, na tada visis siek tiek pasitvarko, ir tada jau daznai prasideda sveikinmai. Be to tu pakviesk visus i baznycia, tai tada zmones ten daznai sveikina...o kiti dar buna prie cmb, na bet cia tiek, dazniau kurie nebuna pakviesti i vestuves!
Atsakyti
QUOTE
o tai kaip su sveikinimais, jie gal geles nores padovanoti patys, o jos jau vazose ax.gif O kada dovanas itekt turetu?

Į balių svečiai paprastai kviečiami likus pusvalandžiui iki svitos grįžimo, gėles merkia į kibirus ar pan., ant stalo nededa (ir apskritai ant stalų merkia tik pamergių puokšteles arba stalas būna iš anksto papuoštas), tad iš jokių vazų traukinėt nereikia. O jaunuosius sveikina prieš užsėdimą prie stalo (arba po išsipirkimo), nes per tą laiką ir piršliai, ir poros po kelionės nori susitvarkyti (na nail.gif nail.gif nail.gif ). O svečiams tikrai yra ką veikti- gali susipažinti, pasišnekučiuoti ir pan.
Atsakyti
na va, kaip ir planuojam vestuvytes liepos mėnesį 4u.gif kitą savaitę žadam pareiškimus nunešti. Ir laiko lyg ir yra daug dar, bet aš visai kažkaip minčių nesugaudau, ką reikia susiplanuoti. Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi? drinks_cheers.gif

pavyzdžiui:

1. nunešti pareiškimus
2. suderinti sau bažnyčia
3. išsirinkti liudytojus ir piršlius

ir t.t. Ale kas tas t.t.? doh.gif
Atsakyti
Kai pasiimsi zurnaliuka Vestuves tai ten rasi patarimu kada kokius reikalus pradeti tvarkyti, tik kai kurie jau kvailai ankstokai man pasirode patariami ruostis.
Atsakyti
Mes planuojam baznycioje tuoktis apie 14val. ir norim kad sveciai dalyvautu, o po to mes norim pasivazineti ir vakariene daryti apie 18-19val. taciau kaip tokiu atveju sveciai? kuo juos uzimti? ka jiems veikti? g.gif patarkit, nes nieko nesugalvoju verysad.gif
Atsakyti