Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(vilmaarch @ 2005 12 19, 16:52)
Mes planuojam baznycioje tuoktis apie 14val. ir norim kad sveciai dalyvautu, o po to mes norim pasivazineti ir vakariene daryti apie 18-19val. taciau kaip tokiu atveju sveciai? kuo juos uzimti? ka jiems veikti? g.gif  patarkit, nes nieko nesugalvoju verysad.gif

ziurint, kur bus jusu vestuves, ar kavineje, ar kur kitur, ar toli nuo namu, ar kokios sodybos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2005 12 19, 17:57)
ziurint, kur bus jusu vestuves, ar kavineje, ar kur kitur, ar toli nuo namu, ar kokios sodybos? g.gif


ir baznycia ir kavine bus Vilniuje
Atsakyti
Uzsieniniuose zurnaliukuose pirmas punktas, metai pries reikia pradeti rupintis savo isvaizda: plaukais, nagais, oda, mesti svori, suteikti kunui tonuso... vilmaarch rodo pavyzdi smile.gif
Atsakyti
Na mes irgi planuojam vestuves liepos mėnesį, tai sausiui planuojam tokius darbelius: a) nuvežti pareiškimus; cool.gif atlankyti kursus jaunavedžiams; c) nusipirkti žiedus; d) susimaketuoti ir pasigaminti pakvietimus...
Atsakyti
pradžioje manau reikia dar nuspręsti kokių vestuvių norite
kiek dienų
kiek svečių
tada reikia primesti finansus
savaime suprantama sukneles galima jau žiūrinėtis, kas tinka, kas patinka
pagalvoti apie vietą, nes jei vasarą galvojate tuoktis, patrauklios vietos (tiek interjeru, tiek kaina) kaipmat išgraibstoma...
taip pat geri muzikantai, fotografai, filmuotojai yra paklausūs, ir jei kuo anksčiau susirasit - nesuklysit...

dar svarbu, kaip atrodysit tąč dieną ir kokių grožio procedūrų reikės... geros kirpėjos ir visažistės ne visada staigiai galima surasti...

šiaip dar galima gaudyti idėjų, kokių nori tradicijų, jei jų nori... tartis su liudininkais, jei jie bus įpareigoti vesti renginį...

paskui reikia išspęsti, ką kviesi į pulką...
paskui visa kita sprendžiasi kartu su kitom problemom.
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2005 12 19, 21:53)
pradžioje manau reikia dar nuspręsti kokių vestuvių norite
kiek dienų
kiek svečių
tada reikia primesti finansus
savaime suprantama sukneles galima jau žiūrinėtis, kas tinka, kas patinka
pagalvoti apie vietą, nes jei vasarą galvojate tuoktis, patrauklios vietos (tiek interjeru, tiek kaina) kaipmat išgraibstoma...
taip pat geri muzikantai, fotografai, filmuotojai yra paklausūs, ir jei kuo anksčiau susirasit - nesuklysit...

dar svarbu, kaip atrodysit tąč dieną ir kokių grožio procedūrų reikės... geros kirpėjos ir visažistės ne visada staigiai galima surasti...

šiaip dar galima gaudyti idėjų, kokių nori tradicijų, jei jų nori... tartis su liudininkais, jei jie bus įpareigoti vesti renginį...

paskui reikia išspęsti, ką kviesi į pulką...
paskui visa kita sprendžiasi kartu su kitom problemom.

Na mano manymu sie patarimai labai geri ir naudingi. smile.gif
Bet as vistiek iki dabar neisivaizduoju, ka ten taip ilgai ruostis ir planuoti reikia g.gif Bet cia tik mano nuomonė, nes mes susiruosem ir suplanavom viska per pusantro menesiuko tongue.gif smile.gif
Atsakyti
nu va, kiek gerų patarimų thumbup.gif apie kai kuriuos išvardintu sdalykus nė nepagalvojau dar, gerai, kad parašėt biggrin.gif nu kad mes tokia darboholikų pora, tai todėl per pusantro mėnesio mes tikrai nieko nesusiorganizuotume, nors super, kad kažkam pavyksta ax.gif o ir apie tą žurnaliuką visai buvau pamiršus, kažkada mačiau parduotuvėje, bet kad tuomet dar nebuvo aktualu tongue.gif

pliusas tas, kad vyriškis mano pats fotografuotojas, o aš dirbu su filmuotojais, tai šitos dvi dalys atkrenta visom prasmėm g.gif žinau, ką į šias pareigas rinktis ax.gif

užtat su žiedais, pakvietimais ir suknelėm, o jau pulkais ir piršliais, tai, jaučiu, turėsim, apie ką galvoti.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2005 12 20, 10:23)
Na mano manymu sie patarimai labai geri ir naudingi.  smile.gif
Bet as vistiek iki dabar neisivaizduoju, ka ten taip ilgai ruostis ir planuoti reikia g.gif  Bet cia tik mano nuomonė, nes mes susiruosem ir suplanavom viska per pusantro menesiuko tongue.gif  smile.gif

na mums visas planavimas užtruks pusantrų metų...
nors realiai taip, viską suorganizuosim per 1-2 mėn.
tiesiog gi ne ištisai kažką darai... tik jei yra galimybė, geriau apsdraust nei vėliau gailėtis...
Atsakyti
Mes tai planuoti viską pradėjom nuo svečių skaičiaus (sąrašo) ir datos. Dabar ieškome vietos baliui, vėliau važiuosim tartis dėl bažnyčios.Aišku paskaitėlės bažnyčioje ( bet tai nukeliam į pavasarį). Kadangi mano brangiausiasis darboholikas tai bendras mūsų planavimas ties čia ir baigsis unsure.gif .
Gėlėmis, mašinomis ir jų papuošimu, muzikantais, vakaro vedėjais, fotografais ir filmuotojais, maistais ir gėrimais, svitos rikiavimu rūpinuosi viena wacko.gif .
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2005 12 20, 16:03)
na mums visas planavimas užtruks pusantrų metų...
nors realiai taip, viską suorganizuosim per 1-2 mėn.
tiesiog gi ne ištisai kažką darai... tik jei yra galimybė, geriau apsdraust nei vėliau gailėtis...

Na jeigu taip biggrin.gif tai mes pradejom planuoti pries3,5metų, kada susipazinom ir supratom, kad norim praleisti kartu savo gyvenima. Na aišku, as jus pilnai suprantu, ir mums gal butu taip buve, bet mes viena vakara sedejome, kalbejome ir nutareme, kad tikrai norim būti vyras ir zmona ir ne po kiek laiko, bet va tuoj ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2005 12 20, 16:17)
Na jeigu taip biggrin.gif tai mes pradejom planuoti pries3,5metų, kada susipazinom ir supratom, kad norim praleisti kartu savo gyvenima. Na aišku, as jus pilnai suprantu, ir mums gal butu taip buve, bet mes viena vakara sedejome, kalbejome ir nutareme, kad tikrai norim būti vyras ir zmona ir ne po kiek laiko, bet va tuoj ax.gif  biggrin.gif

na mums va tuoj nepavyko ir dėl nelaimės nukėlėme metams vestuves...
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2005 12 20, 16:24)
na mums va tuoj nepavyko ir dėl nelaimės nukėlėme metams vestuves...

Kokios nelaimės? unsure.gif čia visai kitas reikalas ir kita kalba verysad.gif
Atsakyti