Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(l-onely @ 2010 01 26, 16:16)
Geras dalykas, bet man bent nuoseklumo trukumas wink.gif aš savo turėjau, vyras buvo padares exel failiuka, tai tikrai visko daug ten buvo smile.gif ir po vetuviu susivesti finansus buvo lengva smile.gif
O siaip vestuves suorganizuoti nėra taip lengva kai atrodo, oj man kai buvo sunku, kai niekam nesakėm, viską dariau viena, ir tiek naujo kiekviena diena sužinodavau, akd siaubas buvo, o po vetuviu jau galėčiau ir kitiems organizuoti, ir patarti  thumbup.gif

Vienai tikrai labai sunku doh.gif
O gal galit kokiu esminiu patarimu is savo patirties duot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 01 26, 16:24)
Vienai tikrai labai sunku  doh.gif
O gal galit kokiu esminiu patarimu is savo patirties duot  blush2.gif

Priklausomai nuo jūsų norimos šventės reikia žiūrėt smile.gif
ir pagal save, man iš pradžiu planavime svarbu buvo viskas, smulkmenelės, ir tik po to supratau kad sukišau pinigelių į tai kas net nebuvo įvertinta, ir net į tai niekas dėmesio nekreipė ir net pati ta diena kai nieko nemačiau tai vadinas tiek to ir reikėjo..
Svarbiausia susiplanuoti kuo anksčiau viska, susigalvoti scenariju suderinti su pagalbininkais, fotografais, filmuotojais ir t,t. smile.gif o šiaip realiai ta diena viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos, tik tiek kad jei norėsi prie ko prisikabinti visada ta diena rasi, o jei nenorėsi daugiau nieko matyt tik savo Vyrą, tai bus ar taip ar taip pati nuostabiausia diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2010 01 26, 14:33)
<...>man iš pradžiu planavime svarbu buvo viskas, smulkmenelės, ir tik po to supratau kad sukišau pinigelių į tai kas net nebuvo įvertinta, ir net į tai niekas dėmesio nekreipė ir net pati ta diena kai nieko nemačiau tai vadinas tiek to ir reikėjo.. <...>

saunuole visu pirma, kad nepabijojai ir viena organizavai viska 4u.gif idomu pasidare, kodel sakai, kad kai kurios detales per vestuves nebuvo pastebetos unsure.gif
Atsakyti
o po kiek laiko greiciausiai galima tuoktis po pareiskimu nunesimo?
Atsakyti
QUOTE([fillette)
,2010 01 27, 00:05]saunuole visu pirma, kad nepabijojai ir viena organizavai viska  4u.gif idomu pasidare, kodel sakai, kad kai kurios detales per vestuves nebuvo pastebetos  unsure.gif


Dovanelės svečiams nebuvo įvertintos, stalo kortelės, taurių papuošimai, ar šiaip norėjiams padaryt kažką neiprasto, papuošimai kaikurie netaip gavosi kaip reikėjo, ne visas vyko pagal scenarijų, ištikrųjų niekas nepastebėjo, ir niekas nekreipė dėmesio, ar ten mano suknė jau po gamtos ir fotosesijų juoda buvo ar kokia, dar bešokdama praplešiau pasijonį, bet tik pasijuokėm ir tiek mirksiukas.gif ištikrųjų svarbiausia nesureikšminti smulkmenų, ir nekreipti ta dieną į jas dėmesio ax.gif
QUOTE(pipiriux @ 2010 01 27, 00:10)
o po kiek laiko greiciausiai galima tuoktis po pareiskimu nunesimo?

realiai, jei yra vietos, kad ir prieš savite manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-onely: 27 sausio 2010 - 00:44
QUOTE(pipiriux @ 2010 01 27, 01:10)
o po kiek laiko greiciausiai galima tuoktis po pareiskimu nunesimo?

per mėnesį. Išskirtinais atvejais greičiau.
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2010 01 27, 01:43)
Dovanelės svečiams nebuvo įvertintos, stalo kortelės, taurių papuošimai.

O kokias dovanėles svečiams dovanojot? Kaip puošėt taures? O stalo kortelės gal labai įmantrios buvo, ir niekas nepagyrė? console.gif Aš tai irgi tokia jau esu, kad kai padarau ką nors, būtinai turiu sulaukt pagyrimo, net užuominų pamėtau blush2.gif o jei nesulaukiu, tai labai nusimenu verysad.gif biggrin.gif
Šiaip ir aš labai pergyvenu dėl visokių smulkmenų, nors pradedu manyt, kad visiem svečiam tos smulkmenos bus nė motais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2010 01 28, 21:20)
O kokias dovanėles svečiams dovanojot? Kaip puošėt taures? O stalo kortelės gal labai įmantrios buvo, ir niekas nepagyrė? console.gif Aš tai irgi tokia jau esu, kad kai padarau ką nors, būtinai turiu sulaukt pagyrimo, net užuominų pamėtau  blush2.gif  o jei nesulaukiu, tai labai nusimenu verysad.gif  biggrin.gif
Šiaip ir aš labai pergyvenu dėl visokių smulkmenų, nors pradedu manyt, kad visiem svečiam tos smulkmenos bus nė motais... unsure.gif


Tai čia visom taippat.
Jei būtumėt svečias vestuvėse, tikrai nežiūrėtumėt, ar labai įmantriai tos stalo kortelės atrodo.
O kai pačios vestuvės, tai norisi, kad viskas butų tobula smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 10:33)
Tai čia visom taippat.
Jei būtumėt svečias vestuvėse, tikrai nežiūrėtumėt, ar labai įmantriai tos stalo kortelės atrodo.
O kai pačios vestuvės, tai norisi, kad viskas butų tobula  smile.gif  4u.gif

Jūsų tiesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2010 01 26, 22:43)
Dovanelės svečiams nebuvo įvertintos, stalo kortelės, taurių papuošimai, ar šiaip norėjiams padaryt kažką neiprasto, papuošimai kaikurie netaip gavosi kaip reikėjo, ne visas vyko pagal scenarijų, ištikrųjų niekas nepastebėjo, ir niekas nekreipė dėmesio, ar ten mano suknė jau po gamtos ir fotosesijų juoda buvo ar kokia, dar bešokdama praplešiau pasijonį, bet tik pasijuokėm ir tiek  mirksiukas.gif ištikrųjų svarbiausia nesureikšminti smulkmenų, ir nekreipti ta dieną į jas dėmesio  ax.gif <...>

Aha del dovaneliu tai irgi jau pradedu galvoti, kad nereikia man sukt galvos... tuo labiau kai lietuvoje rupiniesi sveciu apnakvyndinimu - ko uzsienyje niekas nedaro... nebent gal kokiem zaidimam suveyriniu dovaneliu reikes paruosti g.gif
stalo korteliu tai noriu ir reikia, nes apvaliu stalu noresiu... tai kad nebutu makalynes susodinsiu pagal plana... o paskui po vakarienes gales kur kas nores... yra paprastu korteliu ideju - arba va tokiu noreciau (manau gan paprasta ir nesikandzios per daug kaina) ax.gif
user posted image
del papuosimu nepradeau galvoti, bet noriu, kad butu kaip pasaka wub.gif tikriausiai tiulio papirksiu ir kaspinu ir balionu... nzn dar bigsmile.gif
aciu labai uz pasidalinima 4u.gif
tikiu kad buvo grazi svente... o kad nepagyre tai cia manau kai kuriu lietuviu bruozas - is pavydo... doh.gif bet as irgi megstu kai pagiria biggrin.gif taip kad tikiu, kad ir tu laukei to paties is sveciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 10:33)
Tai čia visom taippat.
Jei būtumėt svečias vestuvėse, tikrai nežiūrėtumėt, ar labai įmantriai tos stalo kortelės atrodo.
O kai pačios vestuvės, tai norisi, kad viskas butų tobula  smile.gif  4u.gif


O aš visuomet (na bent jau dažniausiai) atkreipiu dėmesį į tokias detales.. smile.gif nes visi tie maži akcentai ir smulkmenos sukuria visumą tam tikrą nuotaiką.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 30, 02:28)
Aha del dovaneliu tai irgi jau pradedu galvoti, kad nereikia man sukt galvos... tuo labiau kai lietuvoje rupiniesi sveciu apnakvyndinimu - ko uzsienyje niekas nedaro... nebent gal kokiem zaidimam suveyriniu dovaneliu reikes paruosti  g.gif
stalo korteliu tai noriu ir reikia, nes apvaliu stalu noresiu... tai kad nebutu makalynes susodinsiu pagal plana... o paskui po vakarienes gales kur kas nores... yra paprastu korteliu ideju - arba va tokiu noreciau (manau gan paprasta ir nesikandzios per daug kaina)  ax.gif
user posted image
del papuosimu nepradeau galvoti, bet noriu, kad butu kaip pasaka  wub.gif tikriausiai tiulio papirksiu ir kaspinu ir balionu... nzn dar  bigsmile.gif
aciu labai uz pasidalinima  4u.gif
tikiu kad buvo grazi svente... o kad nepagyre tai cia manau kai kuriu lietuviu bruozas - is pavydo...  doh.gif bet as irgi megstu kai pagiria  biggrin.gif taip kad tikiu, kad ir tu laukei to paties is sveciu  drinks_cheers.gif

Pas draugę vestuvėse buvo į lygiai tokius pat saldainius susmeigtos vardų kortelės smile.gif
Labai galimas dalykas, kad iš pavydo nepagiria cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Almantė @ 2010 01 30, 14:11)
O aš visuomet (na bent jau dažniausiai) atkreipiu dėmesį į tokias detales.. smile.gif  nes visi tie maži akcentai ir smulkmenos sukuria visumą tam tikrą nuotaiką.. smile.gif

Aš irgi visuomet pastebiu smulkmenas drinks_cheers.gif
Atsakyti