Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(Madmuozelė @ 2012 02 02, 13:37)
Tą, žinau, bet įdomu kur ir prieš kiek laiko užsisakinėjo, norisi ten kur geri atsiliepimai smile.gif


Gal čia rasite atsakymą

http://www.supermama...p?showforum=237
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 02 16, 14:17)
Kaip jūs darote dėl fotografo, t. y. kada jis fotografuos jūsų šventę: bažnyčioje, gamtoje (forosesija). O pačiame baliuje? O kitą dieną? Ir kiek kainuoja foto paslaugos? Pasidalinkite prašau patirtimi, nes man tai labai aktualu.



mes uzsakem fotografa nuo jaunojo pas jaunaja kelio pradzios iki pobuvio... biggrin.gif taigi, fotografas atvaziuos kartu su busimu vyru pas mane, fotkins baznycioje, paskui keleta valandu fotosesija kokiose nors graziose vietose (dar neisrinkom vietu) ir atvaziuoja kartu su mumis i pobuvio vieta, ten iamzins svecius iki visi atsises prie stalo ir viskas 4u.gif pas mus tik vienos dienos vestuves... ax.gif nusprendem, kad pati baliu nereikia fotkinti, kad sveciai nebutu isitempe ir kaip reikiant pabaliavotu biggrin.gif be to, visada atsiranda savanoriu su savo fotoaparatais, tai is vakaro vis tiek siokios tokios nuotraukytes bus smile.gif kaip kalbejau su fotografu, jis sake taip dazniausiai ir daro visi...nes per pati baliu nelabai ka pafotkinsi - zmones valgo, geria, soka... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Madmuozelė @ 2012 02 02, 11:57)
Sveikos busimos nuotakos ir jau esamos 4u.gif 
Taigi, artėja ir mano ta diena, vestuves bus be lietuviškų tradicijų(lėlių prausimo ir pan) darom nedideles apie  iki 32 svečių, turim sodybą, vedėją su DJ, tuoksimės tik bažnyčioje jau ir kunigą turim, dar reikia fotografo ir aišku pasirupinti visomis smulkmenomis kurios daugiausiai dabar neduoda ramybės unsure.gif Labiausiai norėčiau, kad pasidalintumėt savo patirtimi scenarijumi, ir stalų, bažnyčios puošyba, gėlių užsakymais ir pan. Darysim apvalius staliukus, kėdės bus su užvalkalais. Korteles svečiams, planuoju pati darytis, tad tikrai malonu būtų jei pasidalintumėt savo patiritmi ir  atsiųstumėt man į PM nuotraukyčių, įdėjų scenarijui, nes šiuo metu esu visiškai pasimetusi ir net neisivaizduoju nuo ko pradėti... HELP!  blush2.gif


Siūlyčiau labai daug darbų sau neprisiplanuoti - prieš vestuves tikrai bus ką veikti smile.gif
Taip pat patariu susirasti gerą gėlininkę - ji tikrai profesionaliai patars ir dėl bažnyčios ir dėl salės puošimo. Manau, niekas taip nepuošia erdvės, kaip gėlės - per savo vestuves nepagailėjom pinigų gėlėms ir tikrai neapsirikom. Apskritai, stalo ir patalpos papuošimas turėtų derėti prie erdvės, kurioje vyksta vestuvės.
Scenarijaus, manau irgi ypatingo nereikia - mes su DJ tik muziką daugmaž suderinom, o vedėjui buvo užduotis neperkraut vakaro žaidimais - leisti svečiams pavalgyti ir pabendrauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzia @ 2012 02 21, 14:33)
Siūlyčiau labai daug darbų sau neprisiplanuoti - prieš vestuves tikrai bus ką veikti smile.gif
Taip pat patariu susirasti gerą gėlininkę - ji tikrai profesionaliai patars ir dėl bažnyčios ir dėl salės puošimo. Manau, niekas taip nepuošia erdvės, kaip gėlės - per savo vestuves nepagailėjom pinigų gėlėms ir tikrai neapsirikom. Apskritai, stalo ir patalpos papuošimas turėtų derėti prie erdvės, kurioje vyksta vestuvės.
Scenarijaus, manau irgi ypatingo nereikia - mes su DJ tik muziką daugmaž suderinom, o vedėjui buvo užduotis neperkraut vakaro žaidimais - leisti svečiams pavalgyti ir pabendrauti smile.gif


Tą patį ir aš galvoju, kad gėlėms reikia nepagailėti pinigų, viziją turiu kaip turėtų atrodyti maždaug, tik reikia rasti, kas tą puikiai įgyvendintų ...
Atsakyti
MAN FAINAI KAIP PRIE STALIUKO PO 6 - 8 SEDI... taip ir pabendrauja kam reikia ir siaip fainai
Atsakyti
aš šitą variantą darysiu, keli staliukai apvalūs , o prie staliuko 6-8 sėdės, kėdės su užvalkalais.
Atsakyti
sweikos.

mes tuokiames rugsejo 8 diena. Vestuves nedideles. Tuoksimes gam,toje (civiline santuoka), tada dideleje pavesineje vaisinsimes sampanu, saltais uzkandziais ir torto...
Atrodo minimalu, bet vistiek nkiek rupesciu smile.gif o vargeli... smile.gif

Jau susitareme del vietos.
Šiandiena vaziuoju pas fotografa.
Ryt vezame pareiskimus.
Del pavilijono nuomos jau praktiskai apsisprendziau (reik tik uzstata nuvesti)
Ziedus padarys draugas juvelyras (reik tik modeliuka iossirinkti)
Reikia issirinkti suknele ir ja parsisiusti.
Reikia susirasti saksofonista.
Reikia nuspresti is kur uzsakinejame maista ir torta.

Kitos smulkmeneles kaip pakvietimai, geles ir kt...manau po biski neplanuojanty issispres smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif turiu klausima, is kur gauti rutu vainikeli? sesuo tuokiasi jo nenori, visgi draugavo su saviskiu ne menesi o daug metu,tai tas vaineklis simbolizuojantis nekaltybe irgi atrodo ne kaip, bet seimos mociute tiesiog reikalauja biggrin.gif nes kaip cia taip geda darysis pries kuniga ir pries visus. tai planuojam nesegti i plaukus o i dezute graziai isideti ir viskas, tik ka ten isidesim kai man paskirta ji supint o is kur gaut nezinau , ejau per geliu parduotuves nieks neturi... gal jus patarti galetumet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirinda: 24 gegužės 2012 - 11:38
Sunku, kai reikia visiems įtikti biggrin.gif
Manau, kad tau reikėtų pasiskambinti ne šiaip po gėlių parduotuves, o po sodininkystės - kur parduoda įvairius augalus ir medelius - kažkur tikrai turėtų, nors dabar tai ir retas augalas. Arba apsiklausinėti draugų, gal pas ką dar mama ar močiutė darželyje dar augina. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, planuoju ir as savo svente, tad atejau pas jus smile.gif tuokiames rugpjucio pradzioje Siauliuose, jau nemazai kas suplanuota, uzsakyta, liko tik sukuosena ir operatorius, galbut galite ka patarti Siauliuose?
Taip pat, labai prasyciau mergaiciu, kurios jau turi tame reikale patirties, galbut galetumete pasidalinti vestuviu scenarijais, buciau labai dekinga. Mano el.pastas seravipan7@gmail.com.
Atsakyti
Norvegiska_slywa, matau, kad Tavo vestuviu vizija panasi i mano, tik mes planuojame daryti restorano kiemelyje, kad rupesciu butu maziau.. taigi norejau pasiteirauti, kiek laiko planuojate praleisti gamtoje? ka sveciai veiks, kol bus fotosesija? ir tuo paciu, o kurioje vietoje Jus darysite vestuves, nes as nelabai zinau kur tas palapines galima statyti, tikriausiai nera taip, kad sugalvosiu kokioj grazioj vietoj ir iskelsiu sau vestuves biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
mes nusprendėme tuoktis kitą vasarą (po metų), tai jau dabar galvojam apie datą ir pamažu domimės dėl pobūvio vietos smile.gif o visi kiti planavimo darbai su laiku metų bėgyje, taip iš anksto rūpinamės tik svarbiausiu ax.gif na ir aišku, apie visa kita po truputį skaitinėjam, domimės, bandom susidaryti bendrą vaizdą ir preliminarų biudžetą blush2.gif
Atsakyti