Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimas zmogus paliko savo seima

Situacija tokia: turejau meiluzi. Na labai meiluziu gal ir netiktu vadinti, nes iki galo tarp musu nieko ir nebuvo. O nebuvo todel, kad jis vedes. Stengesi buti istikimas savo seimai... Bendravom gal metus, tapom labai gerais draugais, nors jis vis man kartojo, kad reikia mums issiskirti, man kurti savo gyvenima, o jis liks su seima... Zinojau, kad ten yra problemu. Bet ne tik is jo, o is bendru pazistamu, kurie zinoma, nieko net neitare. Galu gale viena diena susedome ir nusprendeme, kad bus abiems geriau, jei nutrauksime si bendravima, kuris niekur nevede sad.gif Po to beveik metus karts nuo karto pasiskambindavom, bet per visus tuos metus net atsitiktinai nebuvom susitike.... Galu gale, praeita savaite sulaukiu jo skambucio, su zinia, kad jis paliko seima.... Net nutirpo kojos... Jis numete ta zinia, kaip bomba, nieko daugiau nepaaiskines.. Kazkada siomis dienomis turetume susitikti ir jis viska man papasakos... O as jau kelinta diena, negaliu nei miegoti, nei valgyti.... Sirdies gilumoje visada to laukiau, bet dabar labai issigandau... Negalvoju, kad jis paliko seima butent del manes. Nemanau, kad paliko galutinai... Bijau ir pagalvoti.... Nes per tuos metus buvau pradejusi ji ir pamirsti, bet po to zinios supratau, kad labai ji myliu ir labai noriu buti kartu..... BET BIJAU!
Atsakyti
Suprantu, kad jautiesi sumisusi, nezinai, ka galvoti. Nesupranti, kas vyksta.

Tau paprasciausiai truksta informacijos, kaip yra is tikruju - kokios priezastys ji paskatino pasielgti, ar tikrai paliko seima. O gal tai laikinas issiskyrimas? Jei tau tai svarbu suzinoti, susitik su juo.

Bet as tavo vietoje vis gi to vengciau. Na, sunku sprest is tavo laisko, koks tas tavo mylimasis, bet rodos jis nera patikimas zmogus. Na, jei jis slapcia susitikinejo su tavim turedamas savo seima, panasiai bus ir jei tu busi jo nuolatine drauge ar zmona. Pamegink pasvarstyt, ar jis tinkamas kandidatas isimylejimui ir bendram gyvenimui. Ar galesi juo pilnai pasitiket?

Jei su juo susitiksi dabar, gali atsigaivint visi buve jausmai (kaip suprantu, tai jau vyksta, bet butu dar blogiau. Bet ar tau to reikia? Geriau kurtum gyvenima su doru patikimu zmogumi.

Bet spresti tau...
Atsakyti
Patikimesnio zmagaus uz ji nezinau... Negaliu rasyti detaliu, bet turiu pagrindo tai sakyti. Pazinau ji visai kitoje aplinkoje, ir zinau, kiek p[astangu jis dejo, kad issaugotu savo seima. Butent del to mes ir netapome siaip meiluziais... O as vienu metu net buvau pasiuliusi, kad taip noriu buti su tavim, kad galeciau buti nors meiluze... Aciu dievui, jam uzteko proto ir padorumo to atsisakyti.... Vis sakydavo, kad as nusipelnau visko tik geriausio.... O del ko mes tada isvis bendravom? Nes kartais tai buna stipriau uz musu norus ir protu.... Zinoma, cia niekas neaisku, ir as su juo bandysiu nebendrauti, kol jis galutinai neapsispres, ka daro su savo gyvenimu.
Atsakyti
QUOTE (Iliuzija @ 2004 09 20, 10:32)
Patikimesnio zmagaus uz ji nezinau... Negaliu rasyti detaliu, bet turiu pagrindo tai sakyti. Pazinau ji visai kitoje aplinkoje, ir zinau, kiek p[astangu jis dejo, kad issaugotu savo seima. Butent del to mes ir netapome siaip meiluziais... O as vienu metu net buvau pasiuliusi, kad taip noriu buti su tavim, kad galeciau buti nors meiluze... Aciu dievui, jam uzteko proto ir padorumo to atsisakyti.... Vis sakydavo, kad as nusipelnau visko tik geriausio.... O del ko mes tada isvis bendravom? Nes kartais tai buna stipriau uz musu norus ir protu.... Zinoma, cia niekas neaisku, ir as su juo bandysiu nebendrauti, kol jis galutinai neapsispres, ka daro su savo gyvenimu.

manau toks tavo sprendimas geriausias duotojoje situacijoje. jam reikia issiaiskinti savyje, kodel, del ko, kas paskatino ir t.t. ji taip pasielgti, kas bus toliau ir pan. ir tau taip pat reikia pagalvoti ar tikrai nori su juo buti, ar tikrai galesi pakelti "antros zmonos" sindroma:) ar jis jau taip staiga ir nustojo myleti savo zmona....ir t.t. na ir tiesiog ar verta viska vel pradeti.....
Atsakyti
Atleisk, iliuzija, tikriausiai biski skubotai sprendziau apie tavo situacija. Manyciau, tavo sprendimas is ties geras. O si karta verta susitikt vien tam, kad daugiau suprastum, kas vyksta.
Sekmes tau thumbup.gif
Atsakyti
tavo situacija, suiznojus tokias naujienas yra visai normali. dabar belieka tik susitikiti ir pasikalbeti. o paskui bus taip, kaip lemta tongue.gif

Nieko cia baisaus nenutiko. C'est la vie
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 09 20, 12:11)
tavo situacija, suiznojus tokias naujienas yra visai normali. dabar belieka tik susitikiti ir pasikalbeti. o paskui bus taip, kaip lemta tongue.gif

Nieko cia baisaus nenutiko. C'est la vie

Is tiesu, laikas parodys. Lauk, ir painformuok mus smile.gif
Atsakyti
Zinau, zinau, kd reikia laukti.... Bet del to ir rasau, kad tas laukimas isvarys mane is proto.... Sedziu darbe, bet negaliu net ragelio pakelti, nes mintys tik apie tai... Svarbiausia, kad daug kartu isivaizdavau ta situacija, kad jis man pasako (nors ir sakydavo, kad niekada nepaliks seimos, sirdies gilumoje vistiek to tikejausi), sapnuodavau, kad as bunu su juo ir jis sako, kad liks su manim..... O dabar nezinau, kaip suvirskinti ta informacija..... Tas faktas, kad iskart man tai pasake. Be jokiu komentaru... Susitiksim, pasnekesim.... Oj, mergos, kaip man ant dusios negera..... Labiausia bijau del savo atgimusiu jausmu jam.... Ir to, kad pasirodys, jog jis mane siaip sau informavo, o is tikruju, net nesiruosia su manim nieko... Suprantu, logikos jokios.... Galu gale jis net nezino, ar as vis dar laisva? Nes as kazkada sakiau jam, jog labiausia bijau, kad jis persigalvos per velai, kai as jau ka nors savo gyvenime turesiu.... ISPROTESIU
Atsakyti
Nusiramink. Susitikimas turetu sumazint tavo nerima. Labai daug kas turetu paaisketi, pamatysi.
[COLOR=red]Laikykis thumbup.gif
Atsakyti
Aciu jums uz palaikyma, nes kai negali su niekuo pasneketi, itampa, rodos, susprogdins.... Butinai parasysiu, kai kas nors bus aiskesnio wink.gif
Atsakyti
Iliuzija, jei turi galimybė, nors įstaigos kolidoriais pavaikščiok, kad "nesprogtum"..., pajudėk, kad ne taip jaudintumeisi.
Atsakyti
Iliuzija, tikrai neišprotėsi smile.gif . Tiesiog tave baugina naujai atsivėrusios galimybės, kurios jau buvo "padėtos į spintą". Kartais gyvenimas verčia daryti staigius posūkius. O dėl to vaikino - atrodo, sąžiningas biggrin.gif . Labai svarbu, kad jis nesiskyrė dėl jūsų, o padarė dėl savęs, savo santykių su žmona. Tai yra jums garantas ateičiai, kad jis galės būti nuoširdus su jumis ir mokės atskirti savo problemas nuo jūsų.
Okaip jūsų santykiai klostysis toliau - atskira istorija, kurią jūs greit sužinosit, bet neprivalot apie tai pliurpti visoms forumietėms biggrin.gif wink.gif
Sėkmės
Atsakyti