Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimas zmogus paliko savo seima

Ir man smile.gif Skaiciau skaiciau, tik pabaigoje i data pasiziurejau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2004 09 20, 10:32)
Zinai, Iliuzija, baltai tau pavydziu.  rolleyes.gif Labai noreciau, kad mano mylimasis irgi paliktu seima... bet, kaip bus - nezinia g.gif  unsure.gif Bet jei atsitiktu taip kaip tau - tiesiog padebesiais skraidyciau... vien del to kad vel atsirado viltis... Juk siaip sau jis tau nesiulytu susitikti wink.gif



ar as cia kokiam fantastikos skyrelyje, ar cia realiai zmones "svajoja" sugriauti sheima blink.gif
Atsakyti
Jei būtų kas nors iš esmės pasikeitę... sad.gif Viskas tas pats. T.y. mes vis dar nesame kartu. Jo žmona sužinojo, apkaltino jį, kad paliko ja dėl manęs, pradėjo grąsinti, kad neleis matytis su sūnumi, bandė (?) žudytis ir t.t. Šiandien mes nesusitikinėjame, kad nekelti dar daugiau aistrų. Jis gyvena vis dar atskirai.... Bet žmona vis atvažiuoja patikrinti, ar nėra ten mano automobilio.... Vieną kartą net atvyko antrą valandą nakties. Nežinau, kada (ar) tas košmaras baigsis.... Bet labai noriu, kad baigtųsi...
Atsakyti
QUOTE(MAMA2T&T @ 2005 01 18, 05:33)
ar as cia kokiam fantastikos skyrelyje, ar cia realiai zmones "svajoja" sugriauti sheima blink.gif



Sakai "sugriauti"? Gal skaityk nuo pradžios. O gal manai, kad "šeimą" reikia išlaikyti bet kokia kaina? Ir beje, man rūpi mano gyvenimas. Aš žinau, kad su tuo žmogumi būsiu laiminga, ir jį galėsiu tokį padaryti.... Kodėl man turėtų rūpėti moteris, kurios aš net nepažįstu???? Man rūpi jis. Ir jei matyčiau, kad toje šeimoje jis yra laimingas, aš pasitraukčiau.

P.S. Pasikartosiu: aš nesu skyrybų priežastis.
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija @ 2005 01 18, 10:28)
Jei būtų kas nors iš esmės pasikeitę... sad.gif Viskas tas pats. T.y. mes vis dar nesame kartu. Jo žmona sužinojo, apkaltino jį, kad paliko ja dėl manęs, pradėjo grąsinti, kad neleis matytis su sūnumi, bandė (?) žudytis ir t.t. Šiandien mes nesusitikinėjame, kad nekelti dar daugiau aistrų. Jis gyvena vis dar atskirai.... Bet žmona vis atvažiuoja patikrinti, ar nėra ten mano automobilio.... Vieną kartą net atvyko antrą valandą nakties. Nežinau, kada (ar) tas košmaras baigsis.... Bet labai noriu, kad baigtųsi...



Tikrai baigsis sis kosmaras, tik reikia kantrybes...kurios kartais taip pritrukstame. Laikas yra geriausias gydytojas, kuris sugeba sudelioti viska i SAVAS vietas, taip pat padeda atskirti tikrove nuo iliuzijos smile.gif Linkiu, kad padetu Jums rasti GERIAUSIA sprendima wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ticija: 18 sausio 2005 - 11:48
QUOTE(MAMA2T&T @ 2005 01 18, 03:33)
ar as cia kokiam fantastikos skyrelyje, ar cia realiai zmones "svajoja" sugriauti sheima blink.gif


Ziurint ka tu laikai seima: jeigu du zmones susaistytus santuokos saitais be jausmo ir noro buti tuose namuose - tada taip ir nieko cia blogo. Jeigu yra SEIMA, o ne du apsiziedave zmones, gali nors ir pati paciausia moteris brautis - jai nepavyks. Sioje situacijoje labai matosi, kad ten jokios seimos nera: viena - isterike (turiu omenyje zmona), kuri nesuvokia, kad savo tokiais zygiais tik dar labiau isslyksti tam vyrui, o kitas - mylintis tetis, kuris paaukos ir savo asmenine laime, kad tik vaikelis ji matytu. Tai cia seima? Cia normalu? Net isivaizduoju kokia slyksti tam vyriskiui buvusi zmona.
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija @ 2005 01 18, 03:36)
Sakai "sugriauti"?  Gal skaityk nuo pradžios. O gal manai, kad "šeimą" reikia išlaikyti bet kokia kaina? Ir beje, man rūpi mano gyvenimas. Aš žinau, kad su tuo žmogumi būsiu laiminga, ir jį galėsiu tokį padaryti.... Kodėl man turėtų rūpėti moteris, kurios aš net nepažįstu???? Man rūpi jis. Ir jei matyčiau, kad toje šeimoje jis yra laimingas, aš pasitraukčiau.

P.S. Pasikartosiu: aš nesu skyrybų priežastis.


Iliuzija , ne tau taikiau shita posta smile.gif Beje, tavo visi ankstesni pamastymai ir pasakojimai yra labai teisingi ir saziningi tiek jo, tiek jo sheimos, tiek tavo atzvilgiu...

Nesakau, kad TAU turi rupeti nepazistama moteris... As nepazistu nieko, kas zuvo per cunami azijoje, per mokyklos uzgrobima rusijoje, bet man vis tiek rupi sad.gif Paaukojau pinigu labdarai, ir nemazai, patikek... Taigi, cia nieko neturi bendro su pazisti/nepazisti...

Bet kokioj religijoj, tarpusavio santykiu knygoje, psichologineje teorijoje ar didziosios daugumos zmoniu mastysenoje santykiai su vedusiu/ishtekejusia yra laikoma nuodeme, nuopuoliu, nepagarba sau ir aplinkiniams, zemu dalyku... O kad zmona atvaziavo vidury nakties patikrinti, ar vyras vienas - nekaltinu jos... Ne tu praleidai santuokoje ne vienerius metus, ne tu kartu laukei, gimdei ir auginai vaikus, kurei ateities planus ir t.t.t.t. As nezinau, kaip as pasielgciau tokioj situacijoj... sad.gif O tu ar zinai, kaip elgtumeisi, jei tavo santuoka ishirtu? unsure.gif

Atsakyti
Idomiai atrodo, kai kazkas, net nepazystantis tos moteriskes vadina ja isterike. Ateikit i bet kurios is musu seima, pabandykit atimti is musu vaiku teva ir pamatysit, kaip kiekviena is musu pavirsta berserku. Nesmerkiu tos moteriskes, nes negaliu garantuoti, kad nesielgciau taip pat kaip ir ji. Aisku, dabar tai atrodo nelogiska, bet jei man is krutines isplestu brangiausia ka turiu, nesunku butu pamesti prota...
Atsakyti
QUOTE(Foxenas @ 2005 01 18, 19:57)
Ateikit i bet kurios is musu seima, pabandykit atimti is musu vaiku teva ir pamatysit, kaip kiekviena is musu pavirsta berserku...


bet juk niekas is jos vyro neatiminejo unsure.gif gal reiketu atidziau viska skaityti, o paskui daryti isvadas cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Foxenas @ 2005 01 18, 19:57)
Ateikit i bet kurios is musu seima, pabandykit atimti is musu vaiku teva ir pamatysit, kaip kiekviena is musu pavirsta berserku... Aisku, dabar tai atrodo nelogiska, bet jei man is krutines isplestu brangiausia ka turiu, nesunku butu pamesti prota...


Žinai, per prievartą mielas nebūsi. Jei myli žmogų - turi jį paleisti. Taip, skaudėtų. Bet kaukčiau viena kaip vilkas mėnesienoj. Niekada, nebijau šito žodžio sakyti - NIEKADA nebėgiočiau ir neieškočiau vyro, nekelčiau scenų kitai moteriškei. Man tai atrodo mažų mažiausiai žema. Nepagarba kitam žmogui, o visų pirmiausia sau. Kaip tai galėtų atrodyti - nubėgi, parsivedi, atsiprašant, kaip ciuckių už pavadėlio namo, užrakini visas duris, įsikabini dantimis ir nagais ir daboji, kad niekur nedingtų? Viešpatie aukštielnikas, motera, apie ką mes čia kalbam? Meilės čia anei kvapo. Geriausiu atveju - egoizmas ir mazochizmas kito žmogaus atžvilgiu. O jis tai ką - neturi teisės jausti? Neturi teisės būti laimingas be tavęs? Niekada nesuprasiu moterų, kurios, norėdamos išlaikyti vyrą, įtraukia į savo nešvarius žaidimus vaikus, kurie negali pasipriešinti. Kurių gyvenime vienodai svarbūs ir mama, ir tėtis. Žema, niekinga ir šlykštu. Per daug myliu savo vaikus ir vardan jų išliksiu ori bet kurioje situacijoje.

Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2005 01 19, 09:33)
Žinai, per prievartą mielas nebūsi. Jei myli žmogų - turi jį paleisti. Taip, skaudėtų. Bet kaukčiau viena kaip vilkas mėnesienoj. Niekada, nebijau šito žodžio sakyti - NIEKADA nebėgiočiau ir neieškočiau vyro, nekelčiau scenų kitai moteriškei. Man tai atrodo mažų mažiausiai žema. Nepagarba kitam žmogui, o visų pirmiausia sau. Kaip tai galėtų atrodyti - nubėgi, parsivedi, atsiprašant, kaip ciuckių už pavadėlio namo, užrakini visas duris, įsikabini dantimis ir nagais ir daboji, kad niekur nedingtų? Viešpatie aukštielnikas, motera, apie ką mes čia kalbam? Meilės čia anei kvapo. Geriausiu atveju - egoizmas ir mazochizmas kito žmogaus atžvilgiu. O jis tai ką - neturi teisės jausti? Neturi teisės būti laimingas be tavęs? Niekada nesuprasiu moterų, kurios, norėdamos išlaikyti vyrą, įtraukia į savo nešvarius žaidimus vaikus, kurie negali pasipriešinti. Kurių gyvenime vienodai svarbūs ir mama, ir tėtis. Žema, niekinga ir šlykštu. Per daug myliu savo vaikus ir vardan jų išliksiu ori bet kurioje situacijoje.



Pirmiausia, Summer, visuomet žaviuosi tavo postais smile.gif Tiksliau, jose išsakyta nuomone.... Ir pritariu visu šimtu procentų smile.gif Man apskritai nesuprantamas dalykas, kaip vyro sekimas, "saugojimas". Kai suaugęs vyras turi duoti ataskaitą apie kiekvieną savo žingsnį... Apie tai buvo diskutuota tikrai ne vienoje temoje. Ir mano nuomonė išlieka tokia pat: jei žmogus norės - jis išeis. O jei liks su tavim tik iš baimės (kad tu nenusižudytum, kad galėtų matyti savo vaikus, nenorėtų konfliktų, ir t.t.), tai kam tas buvimas reikalingas? Žinoma skauda. Nieks nepaneigs to. Bet jei jį paleisi, yra tikrai žymiai didesnė tikimybė, kad jis sugrįš, negu laikyti jį už trumpo pavadėlio ir nuolat gyventi baimėje, kad pabėgs. Žodžiu, kiekvienas mes gimėme ir mirsime vieni. Ir pats nuostabiausias dalykas pasaulyje yra žinoti, kad tas žmogus yra su tavimi tik dėl to kad jie to nori. O ne todėl, kad jis bijo sad.gif

P.S. Truputį ne į temą, bet esmė ta.... smile.gif
Atsakyti
dar visai neseniai viena,,gyvate,, ilindo i musu su dabar jau ex silta lova. mes issiksyrem., issiskyrem po to, kai dar pries men, vienoje Italijos salu bandem slapta susituokti, tuomet pritruko dokumentu. grizus is Italijos buvo stiprus konfliktas, jis gal paluzo, gal dar kas, as iki siol nzn, bet is senu laiku, islindo ji, tokia gerute, supratinga, nauja, be nuodemes. Mes juk iki tol jau 7 metus kartu buvom, buvo visko.
Taip ji sugebejo isskirti, as gal nekaovojau, bet ne maciau prasmes, o be to per daug skaudejo.
Rezultate: nakti pries vestuves jis skambino ir sake, kad labai bijo, prasesi likti draugais, skasmbino diena nakti ir dar daug kitu dalyku, kurie rode, kur jo sirdis. Taciau.... as braukiau ta linija, istekejau, esu laiminga, jis nzn.
Taigi, manau nepyk, iliuzija, bet kai tu zmona vadini isterike, save kaip jo mylimaja, dristu abejoti. Nereikia jau jaustis tokioms ypatingoms. Kaiop beje ir situacija parodo, permiegojo ir dingo, o su zmona, nei issiskyre, nei, manu issikirs. Jei jam brangus vaikas, tai brangi ir zmona, galbut ne veltui yra posakis: kol vyras myli zmona, myli ir vaika. o ta naktis galejo buti tik noras pasiekti, tai ko norejo.
Atsakyti