Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimas zmogus paliko savo seima

QUOTE (Jolanta Skrebiene @ 2004 09 20, 13:32)
bet neprivalot apie tai pliurpti visoms forumietėms biggrin.gif wink.gif
Sėkmės

Neprivalai, bet jei bus noras, pasipliurpk wink.gif Man dazniausiai tai padeda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (kadama @ 2004 09 20, 13:27)
Iliuzija, jei turi galimybė, nors įstaigos kolidoriais pavaikščiok, kad "nesprogtum"..., pajudėk, kad ne taip jaudintumeisi.

Vaikstau wink.gif Turbut taip jauciasi zmogus, uzbraukes visa Teleloto lentele. Lyg ir uzbrauki, bet nesi visai 100procentu tikras. Tol kol nepasitikrini terminale, ir negauni galutinio patvirtinimo.... O turbut ir gaves nezinai, ka cia dabar reiks su tuo laimejimu daryti.. Na gal ir per grubiai pasakiau, bet pabandziau isivaizduoti, su kuo palyginti ta busena....
Atsakyti
QUOTE (Jolanta Skrebiene @ 2004 09 20, 13:32)
Iliuzija, tikrai neišprotėsi smile.gif . Tiesiog tave baugina naujai atsivėrusios galimybės, kurios jau buvo "padėtos į spintą". Kartais gyvenimas verčia daryti staigius posūkius. O dėl to vaikino - atrodo, sąžiningas biggrin.gif . Labai svarbu, kad jis nesiskyrė dėl jūsų, o padarė dėl savęs, savo santykių su žmona. Tai yra jums garantas ateičiai, kad jis galės būti nuoširdus su jumis ir mokės atskirti savo problemas nuo jūsų.
Okaip jūsų santykiai klostysis toliau - atskira istorija, kurią jūs greit sužinosit, bet neprivalot apie tai pliurpti visoms forumietėms biggrin.gif wink.gif
Sėkmės

Aciu, JOlanta smile.gif
Atsakyti
Zinai, Iliuzija, baltai tau pavydziu. rolleyes.gif Labai noreciau, kad mano mylimasis irgi paliktu seima... bet, kaip bus - nezinia g.gif unsure.gif Bet jei atsitiktu taip kaip tau - tiesiog padebesiais skraidyciau... vien del to kad vel atsirado viltis... Juk siaip sau jis tau nesiulytu susitikti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (pavasare @ 2004 09 20, 17:32)
Zinai, Iliuzija, baltai tau pavydziu. rolleyes.gif Labai noreciau, kad mano mylimasis irgi paliktu seima... bet, kaip bus - nezinia g.gif unsure.gif Bet jei atsitiktu taip kaip tau - tiesiog padebesiais skraidyciau... vien del to kad vel atsirado viltis... Juk siaip sau jis tau nesiulytu susitikti wink.gif

Nezinau, ar as kvaila ar kazko nesuprantu. "Labai noreciau, kad mano mylimasis irgi paliktu seima...". O ar pagalvojate, jei jusu vyras paliktu jusu seima ir iseitu pas kita? Kaip jaustumetes? Gal reiktu issiaiskinti, del ko ir kodel paliko. Kad ir kaip myleciau ta vyra, niekada jo nepasirinkciau. Jei paliko savo seima, tai kodel jus isitikinusios, kad nepaliks ir jusu? g.gif Gaunas taip, kad nuo vieno sijono bega prie kito, o jus isskestom rankom jo laikiat.
Cia tik mano nuomone, prasau manes "nesuvalgyti" blink.gif
Atsakyti
Eurika, nenoreciau taves "valgyti", bet kaip tu gali buti tokia, kad " Kad ir kaip myleciau ta vyra, niekada jo nepasirinkciau" ? Niekada del nieko gyvenime negali buti tikra wink.gif As suprantu, kad greiciausia esi laimingai istekejusi, ir tau tai tiesiog skaudi vieta. O gal galvoji, kad viena karta susituoke zmones bus visa gyvenima laimingi? Kiek zmoniu susituoke jauni, "is reikalo"? Ir negi tau atrodo, kad viena karta suklydus ir pasirinkus ne ta zmogu turi buti su juo iki gyvenimo galo tik is pareigos? Nepateisinu vyru, kurie kaip drugeliai sokineja nuo vienos moters ant kitos, ir tokie seimu dazniausia nepalieka.... O Iliuzijos atveju vyras paliko seima. Net neaisku, ar del jos. Net psichologe ji ivardijo kaip sazininga zmogu. Ar tu manai, Eurika brangioji, kad vyras TIESIOG privalo buti laimingas seimoje ir jis neturi teises buti suklydes?.... As labai linkiu tau, kad tu su savo vyru gyventum ilgai ir laimingai.... O jei netycia kada nors gyvenime liktum viena (tpfu, tpfu, tpfu), linkiu kad netektu gerti is savo prispjaudyto sulinio....
Atsakyti
QUOTE (Iliuzija @ 2004 09 20, 12:49)
Labiausia bijau del savo atgimusiu jausmu jam.... Ir to, kad pasirodys, jog jis mane siaip sau informavo, o is tikruju, net nesiruosia su manim nieko... Suprantu, logikos jokios.... Galu gale jis net nezino, ar as vis dar laisva? Nes as kazkada sakiau jam, jog labiausia bijau, kad jis persigalvos per velai, kai as jau ka nors savo gyvenime turesiu.... ISPROTESIU

Va ta labai gerai suprantu - pavelavima ir nusivylima del tokio paveluoto sanso. Mano patarimas butu ta proga, kuri sugrizo, pagaut, juolab, kad dar kazka jauti tam zmogui ir esi (o gal ne unsure.gif ) laisva. Kazkas panasaus man buvo, tik kai zmogus pagaliau susivoke ir apsisprende iseit, jau as buvau labai labai nelaisva...
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 09 20, 13:34)
QUOTE (Jolanta Skrebiene @ 2004 09 20, 13:32)
bet neprivalot apie tai pliurpti visoms forumietėms  biggrin.gif  wink.gif
Sėkmės

Neprivalai, bet jei bus noras, pasipliurpk wink.gif Man dazniausiai tai padeda rolleyes.gif

Na sveikos!
pagaliau susitikimas ivyko... Zinot, nemacius zmogaus metus laiko, bet lygiai tiek pat laiko vien apie ji galvojus, svajojus, sapnavus... Nezinau, kam prilyginti ta jausma.... Naktis praleista su juo, buvo turbut pati nuostabiausia mano gyvenime... Jei iki susitikimo dar buvo apnikusios kokios nors abejones, gal mes visai nesuderinami lovoje (juk ne karto nebuvpo mylejesi!), tai dabar pajutau, kad jis man taip idealiai tinka, atrodo sutverti viens kitam.... Suprantu, kad skamba kaip niolikines paistalai smile.gif Bet diena po to vaiksciojau visa issisiepus, neliesdama kojom zemes.... Gaila tik, kad to susitikimo metu nelabai ir pagalbejom sad.gif Tiek laiko slopinta aistra padare savo darba wub.gif Zinau, kad sunkiausias darbas yra jam - priimti sprendima... Jau savaite tarp musu tyla, kuri rodos, mane nuzudys sad.gif Zinau, kad ir koks bebutu sprendimas, jis bus skausmingas... Jis labai labai myli savo vaika, ir net jei liks su manimi, grausis, kad yra ne su juo.... Dieve, jis toks teisuolis, kad kartais net pyktis ima. Nors kartu ir zavi. Sunkiausia, kad man belieka tik laukti laukti laukti.....
Jei ka nors supratote, tai labai faina. Nes mano galvoje tokia kose, kad turbut tai atsispindi ir mano rasliavoje smile.gif
Aciu kad isklauset, nes nera su kuo pakalbeti, ir vel bijau, kad sprogsiu rolleyes.gif
Atsakyti
viskas labai thumbup.gif .
tik kodel jus jau savaite nebendraujat? g.gif
Atsakyti
Viskas buvo labai gražu, kol daskaičiau, kad jūs po tos nuostabios nakties taip ir nebendraujat.... g.gif Vadinasi, jis dar nėra galutinai apsisprendęs dėl savo šeimos?... O gal paskambino tau tada, kai buvo susipykęs su žmona, nusivylęs, įžeistas, išsiilgęs tavęs... to gero jausmo...
Žinoma, čia jam spręsti, kaip pasielgti, bet juk meilė vaikui gi niekur nedings, jei jis išeis... Iš tiesų, tokiems teisuoliams, kaip tu sakai, visad sunku priimti tokius skaudžius sprendimus...
Iliuzija, bet aš tikrai nuoširdžiai tikiu, kad jūsų laukia graži ateitis kartu. To ir linkiu, nes tokiai gražiai meilei nuodėmė yra užgesti heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Eurika @ 2004 09 21, 08:13)
Nezinau, ar as kvaila ar kazko nesuprantu. "Labai noreciau, kad mano mylimasis irgi paliktu seima...". O ar pagalvojate, jei jusu vyras paliktu jusu seima ir iseitu pas kita? Kaip jaustumetes? Gal reiktu issiaiskinti, del ko ir kodel paliko. Kad ir kaip myleciau ta vyra, niekada jo nepasirinkciau. Jei paliko savo seima, tai kodel jus isitikinusios, kad nepaliks ir jusu? g.gif Gaunas taip, kad nuo vieno sijono bega prie kito, o jus isskestom rankom jo laikiat.
Cia tik mano nuomone, prasau manes "nesuvalgyti"  blink.gif

Ir aš pritariu Eurikai .
Atsakyti
Sena istorija smile.gif smile.gif smile.gif bet taip idomu, kaip viskas pasibaige rolleyes.gif Ak tas moteriskas smalsumas tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ticija: 17 sausio 2005 - 22:27