Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

gal kas turite kokiu geru receptu pigesniu ,ir gal kas bandete rukyti mesa puoduose. gathering.gif
Atsakyti
...na as turiu "Zepter"puodus,bet mesos tai tikrai juose nerukinau rolleyes.gif rolleyes.gif ,o del tu receptu,tai manau,kad galima daryti viska taip pat,kaip ir kituose puoduose! thumbup.gif ..na as keptuvej toj Zepterinej,tai kepu obuoliu pyraga,nei orkaites nereikia ir toks thumbup.gif COOL gaunasi!O receptas,tai kaip paprasto pyrago! thumbup.gif TiK ant dujines! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 21 balandžio 2004 - 22:08
QUOTE (remka @ 2004 04 21, 22:07)
...na as turiu "Zepter"puodus,bet mesos tai tikrai juose nerukinau rolleyes.gif  rolleyes.gif ,o del  tu receptu,tai manau,kad galima daryti viska taip pat,kaip ir kituose puoduose! thumbup.gif ..na as keptuvej toj Zepterinej,tai kepu obuoliu pyraga,nei orkaites nereikia ir toks thumbup.gif COOL gaunasi!O receptas,tai kaip paprasto pyrago! thumbup.gif TiK ant dujines! rolleyes.gif

o kaip sekasi tarkinia blinai kepti man nesigauna gal as kaska netaip darau
Atsakyti
man atrodo dėl blynų, nesvarbu miltinių ar tarkinių, svarbu palaikyti temperatūrą neaukštą, o šiaip aš blynų išvis zepteryje nekepu, man patogiau paprastoj; dėl mėsytės rūkymo, labai senai bandėm; kiek pamenu, dėjom foliją, paskum pjuvenų sluoksnį, paskum vėl folijos ir mėsos.
dabar kai turiu mažą leliuką, išvis zepteriai tapo nepamainomi - pasidarau valgyti, kai turiu laiko, maistas ilgai išlieka šiltas, ir vyras pavalgo kai gali ir aš pati, kai galiu prišoku, žodžiu thumbup.gif
dabar dažniausiai ruošiu keptuvėj: dedu sluoksnį griežinėliais supjaustytas bulves, morkas, pamažu užkildinu temperatūrą iki maksimalios, po 10 min sudedu ką turiu pasiruošus - mėsą, žuvį, gal kokį brokolį ar kalafijorą, dar 5 min, ir gatava smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Butu idomu suzinoti ar yra mamyciu turinciu siu puodu? Siaip as dazniausiai naudoju ta Zepter puoda kaip paprasta puoda. Gal zinote kokiu geru receptu? As tai turiu knyra tu teceptu, bet visi jie kazkokie baisiai mandri
Atsakyti
Ir aš nadoju kaip paprastus puodus, tik juose greičiau verda ir po to paruštą maistą gali laikyti kaip termose wink.gif
Atsakyti
Dabar tai pradejau dukrytei maista su Zepter gamint. Kaip lyg tais sakoma kad jei pati ruosi darzoviu kose su mesa, tai vos ne visi vitaminai dingsta. Tai ir pirkau HIPus, kuriuos ji nelabai valgydavo. O su sitais puodais, jei tiket reklamomis tai beveik visi vitaminai lieka. Tai vienu zodziu dabar ir pinigus taupau ir dukryte geriau valgo. thumbup.gif
Atsakyti
........o tai prie puodu receptu nedave blink.gif ??????As tai gavau knyga ir dar receptu knygele tokia atspausdinta.........! thumbup.gif ..........labai gerai iskepa pyragas ant dujines virykles{ant ugnies},nereikia net orkaites! thumbup.gif
Atsakyti
As turiu Bauer puoda.Manau,kad sie giminingi,tad ir ruosimas panasus.Man patinka gaminti guliasa,virti bulves be vandens.Labai skanios uogienes.Antri metai uogienes,kriausienes verdu tik jame.Nereikia pastoviai maisyti,nesvyla.Viena kas juose nepatinka-sriubos(lieka vanduo ir darzoves,kruopos atskirai).Esu kugeli kepusi,bet su orkaite nelygint.
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 09 20, 11:22)
........o tai prie puodu receptu nedave blink.gif ??????As tai gavau knyga ir dar receptu knygele tokia atspausdinta.........! thumbup.gif ..........labai gerai iskepa pyragas ant dujines virykles{ant ugnies},nereikia net orkaites! thumbup.gif

Remka, kokį pyragą kepi ? kaip? kokia temperatūroj? uždengi dangtį? pasidalink, a? wink.gif

o man blogai kepa kiaušinienė, o ypač patinka keptos bulvės...
gaminu visą maistą šiuose puoduose, tik keptuvę paprastą naudoju , kai reikia ką nors apkepinti, ar tą pačią kiaušinienę iškept rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1095707685[/mergetime]
QUOTE (remka @ 2004 09 20, 11:22)
........o tai prie puodu receptu nedave blink.gif ??????As tai gavau knyga ir dar receptu knygele tokia atspausdinta.........! thumbup.gif ..........labai gerai iskepa pyragas ant dujines virykles{ant ugnies},nereikia net orkaites! thumbup.gif

Remka, kokį pyragą kepi ? kaip? kokia temperatūroj? uždengi dangtį? pasidalink, a? wink.gif

o man blogai kepa kiaušinienė, o ypač patinka keptos bulvės...
gaminu visą maistą šiuose puoduose, tik keptuvę paprastą naudoju , kai reikia ką nors apkepinti, ar tą pačią kiaušinienę iškept rolleyes.gif
Atsakyti
Pyraga kepu,tai toki paprastuka ir greita thumbup.gif
........3-4 kiausiniai,4 saukstai miltu,4 saukstai cukraus,vanilino,ir saukstelis kepimo milteliu,kartais dedu aguonu,issiplaku su mikseriu.............istepu *Zepter* keptuve aliejumi ,taip labai nedaug,supilu ta mase,o ant virsaus pripjaustau obuoliu,konservuotu persiku,razinu,dziovintu abrikosu,kartais viena puse teslos sumaisau su kakava-na cia visaip galima,tie obuoliai persikai nuseda ir ant letos ugnies uzdengta pastatau "kepti" biggrin.gif ,na gal kokia20-30 min. kepa,tik jei ilgiau pakepa,kazkaip pritraukia prie dugno,tai as kartais itiesiu sviestinio popieriaus,tai iskepta tik isimo is tos keptuves i lekste,dar virsus neapkepa,bet as pabarstau cukraus pudra ir pyragas labai dregnas buna,na zzinok labai skanu! essen.gif Pabandyk! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 21 rugsėjo 2004 - 13:22
QUOTE (remka @ 2004 09 21, 13:20)
Pyraga  kepu,tai toki paprastuka ir greita thumbup.gif
........3-4 kiausiniai,4 saukstai miltu,4 saukstai cukraus,vanilino,ir saukstelis kepimo milteliu,kartais dedu aguonu,issiplaku su mikseriu.............istepu *Zepter* keptuve aliejumi ,taip labai nedaug,supilu ta mase,o ant virsaus pripjaustau obuoliu,konservuotu persiku,razinu,dziovintu abrikosu,kartais viena puse teslos sumaisau su kakava-na cia visaip galima,tie obuoliai persikai nuseda  ir ant letos ugnies uzdengta pastatau "kepti" biggrin.gif ,na gal kokia20-30 min. kepa,tik jei ilgiau pakepa,kazkaip pritraukia prie dugno,tai as kartais itiesiu sviestinio popieriaus,tai iskepta tik isimo is tos keptuves i lekste,dar virsus neapkepa,bet as pabarstau cukraus pudra ir pyragas labai dregnas buna,na zzinok labai skanu! essen.gif Pabandyk! thumbup.gif

Noreciau paklausti ar pries supilant tesla i keptuve ja reikia ikaitint ar nebutina? g.gif
O jei ta piraga kept ne keptuves tipo puode, o as turiu tik puodo tipo, ta prasme auksta puoda, tai gal tada tas piragas bus nelabai iskepes? turbut tada reiktu nedaug teslos pilt i puoda? g.gif g.gif g.gif nezinau ar supratai ka turiu omeny rolleyes.gif
Atsakyti