Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 20, 12:33)
Ir pas jus tai graziai atsoka kaip paprastoj keptuvej  g.gif


Atšoka. Pirmą kartą kai kepiau, tik truputi pakepiau ir bandžiau apversti, tai buvo prilipę, išsigandau, kad jau pridegs ir plėšiau ir gramdžiau lotuliukas.gif . Bet antrą kartą ilgiau pakepus jie tikrai atšoka. 4u.gif
Ir mėsa taip pat atšoka. Aš ir karbonadukus, ir paukštienos kumpelius kepu ir tikrai atšoka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adatiene: 20 lapkričio 2009 - 10:42
QUOTE(adatiene @ 2009 11 20, 10:40)
Atšoka.  Pirmą kartą kai kepiau, tik truputi pakepiau ir bandžiau apversti, tai buvo prilipę, išsigandau, kad jau pridegs ir plėšiau ir gramdžiau  lotuliukas.gif . Bet antrą kartą ilgiau pakepus jie tikrai atšoka. 4u.gif

nu ir as tep dariau lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 20, 12:41)
nu ir as tep dariau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif


Gal per daug įkaitini keptuvę?
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 11 20, 10:43)
Gal per daug įkaitini keptuvę?

nu kad lyg ne, zalio tikrai dar nesiekia o burbuliukai jau laksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 20, 12:54)
nu kad lyg ne, zalio tikrai dar nesiekia o burbuliukai jau laksto  smile.gif


Na aš ir nežinau ką patarti. Tiesiog reikia bandyti, kol gausis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 11 20, 10:40)
Atšoka.  Pirmą kartą kai kepiau, tik truputi pakepiau ir bandžiau apversti, tai buvo prilipę, išsigandau, kad jau pridegs ir plėšiau ir gramdžiau  lotuliukas.gif . Bet antrą kartą ilgiau pakepus jie tikrai atšoka. 4u.gif
Ir mėsa taip pat atšoka. Aš ir karbonadukus, ir paukštienos kumpelius  kepu ir tikrai atšoka 4u.gif


drinks_cheers.gif reikia tik priprasti
Atsakyti
niu as kepu kotletukus jau kokius 3m, bet vis dar buna tokiu dienu lyg tycia biggrin.gif kai jie nenori atkibti. tai ipilu truputuka vandenuko ir iskart atkimba wink.gif
Atsakyti
Geras patarimas, ačiū 4u.gif

Aš jau įsiprofinau troškinius daryt visokius... labiausiai patinka tai, kas nepilu visiškai vandens į puodą ir nededu druskos thumbup.gif niekada negalvojau, kad be druskos bus taip pat skanu ax.gif
Atsakyti
Pavyko katlietai :ass:
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 23, 15:32)
Pavyko katlietai :ass:


Sveikinu 4u.gif
Tik drąsiau viską bandyk, ir pavyks thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti