Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Remka, ačiū, būtinai pabandysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sita, o kaip tu bulves kepi?

Zalias pjaustai ir beveik be aliejaus ar kaip?

Kuo skonis skiriasi nuo paprastoj keptuvek keptu?
Atsakyti
QUOTE (Raudonplaukė @ 2004 09 22, 12:24)
Sita, o kaip tu bulves kepi?

Zalias pjaustai ir beveik be aliejaus ar kaip?

Kuo skonis skiriasi nuo paprastoj keptuvek keptu?

.......as pati bulviu nevalgau,o seimai,tai verdu be vandens ,arba pakepinu ant aliejaus paprastoj keptuvej,jie dietu nesilaiko biggrin.gif
.......kepant ta pyraga ,nereikia iskaitinti tos keptuves,as truputuka tik pasildau,kad nebutu salta...........o del kepimo puode,tai as manau ,kad jokio skirtumo,iskeps thumbup.gif ,pabandyk,tada zinosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ar galėtų man kas durnai paaiškinti, kaip jūs ten tuose puoduose be vandens verdat, bo man nedaeina... g.gif
Atsakyti
..............sudedi darzoves i puoda,uzdengi dangciu ir ant letos ugnies verdi,is paciu darzoviu iseina vanduo,uztat jos neprisvyla ir lieka visi vitaminai ir mikroelementai!
Kadangi bulves kaip verdi vandenyje,isvirusias gi nupili,tai i kriaukle ispili visus vitaminus ..........va cia ir yra gerosios tu puodu savybes....sveikas ir vitaminizuotas maistas! thumbup.gif
Atsakyti
vakar viriau bulves be vandens (sauksta ipyliau, nes buvo jau nuvarvejusios nuplautos) rolleyes.gif labai bijojau kad neprisviltu... neturiu knygutes (pas anyta) todel visiskai zalia.. paskaiciau tinklapyje kad ikaitinti iki berods vidurinio raudono taskelio (ai, pries tai gal cia skaiciau kad ant didesnes ugnies kol dangtis sokines), ir isjungiau... aisku bijojau kad neisvirs... bet pasirodo thumbup.gif tikrai kitoks kazkoks skonis wink.gif
ka dar gaminat? prasom pasidalinti informacija smulkiai - iki ko kiek ikaitinti, kiek laiko ir t.t.
skaiciau kad kepsnius kepant - ikaitinti iki raudono laukelio, deti nusausinta mesa, uzdengti dangciu - 3min ir kepsnys yra thumbup.gif ar bandet?
Atsakyti
QUOTE (Zhiema @ 2004 10 09, 09:01)

skaiciau kad kepsnius kepant - ikaitinti iki raudono laukelio, deti nusausinta mesa, uzdengti dangciu - 3min ir kepsnys yra  thumbup.gif ar bandet?

Aš su Bauerio keptuve kotletus kepiau be riebalų. Mėsą padarau kaip paprastai. Įkaitinu keptuvę tiek, kad užtėškus šalto vandens, jis kaip gyvsidabris laksto keptuvėje. Dedu suformuotus kotletus ir šiek tiek prispaudžiu su šakute. Jie prilimpa, pakepu kelias minutes tai atšoka nuo keptuvės dugno, tada apverčiu, uždengiu ir dar kokią minutę pakepu, išjungiu keptuvę ir dabaigiu kepti. Kiek laiko kepu tiksliai negaliu pasakyti, bet iškepa labai greitai. Na, man tokie skaniau nei riebaluose kepti.
Panašiai ir kepsnius kepu. Tik juos dedu nepriekoniuotus, o kai apverčiu tada pabarstau įvairiais prieskoniais.
Atsakyti
QUOTE (Raudonplaukė @ 2004 09 22, 09:24)
Sita, o kaip tu bulves kepi?

Zalias pjaustai ir beveik be aliejaus ar kaip?

Kuo skonis skiriasi nuo paprastoj keptuvek keptu?

Nuskutu. Supjaustau griežinėliais. Apvolioju bulvių prieskoniais. Dedu dailiai į šaltą keptuvę vieną ant kito. Aliejaus kartais kokį šaukštą pilu, kartais nepilu. Kaip užeina. Uždengiu, ant mažos ugnies kaitinu iki maksimalios temperatūros. Po kokių 10 min. vėl užkaitinu ir vėl kokias 10 min laukiu. Paskui valgom. Man labai patinka, net nežinau, kaip čia pasakyt, kuomi skiriasi, tokios nei virtos nei keptos gaunasi. Galima ir morkų pripjaustyti.

(ilgai neatsakiau, nes dabar tepamačiau žinutę)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sita: 12 spalio 2004 - 19:10
Turiu ir as tu puodu visa komplekta (anyta perleido, isvaziuodama i uzsieni). Nu nezinau, man tai nieko ten ipatingo, tik tiek kad karsti gerai sulaiko, galima virt ant pacios maziausios ugnies, bet verda kaip ant didziausios. Tai man tik viena pliusas siu puodu. Vienas puodas yra kaip keptuve, bet viskas, ka joje kepu, prisvyla, ypac bulves user posted image Gal ka ne taip darau??? g.gif Reiks pabandyt bulves pavirt be vandens, nes vis kazkaip nedrystu, vis atrodo, kad neskanu bus ar prisvils user posted image Dar reiks pabandyt pyraga issikept pagal remkos recepta smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramuniukas @ 2004 10 13, 07:34)
Turiu ir as tu puodu visa komplekta (anyta perleido, isvaziuodama i uzsieni). Nu nezinau, man tai nieko ten ipatingo, tik tiek kad karsti gerai sulaiko, galima virt ant pacios maziausios ugnies, bet verda kaip ant didziausios. Tai man tik viena pliusas siu puodu. Vienas puodas yra kaip keptuve, bet viskas, ka joje kepu, prisvyla, ypac bulves user posted image Gal ka ne taip darau??? g.gif Reiks pabandyt bulves pavirt be vandens, nes vis kazkaip nedrystu, vis atrodo, kad neskanu bus ar prisvils user posted image Dar reiks pabandyt pyraga issikept pagal remkos recepta  smile.gif

Ramuniuk, aš irgi labai jau negiriu šių puodų, tik kai mes juos pirkom (prieš kokius gal šešerius metus) tai buvo didelė naujiena, o ir pasiūla buvo ojojoj kokia maža (turiu omeny kitus puodus). Dabar pirkčiau tik keptuvę, ir gal vieną nedidelės talpos puodą, nes tai tikrai liuksiški dalykai, ypač keptuvė. Dėl prideginimo, tai reikia sekti teperatūrą, kai kepi bulves, nedėk į l.karštą arba išvis dėk į šaltą ir pamažu kaitink; o vat kad elementariausia kiaušinienė prisvyla, tai čia faktas, nebent reikia daugiau aliejaus pilt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sita: 13 spalio 2004 - 14:21
Nu va, o man vyras vis aiskina, kad bulves reik det i labai karsta keptuve. Bet kad ir kiek bekaitinciau, prisvyla ir viskas. O siaip tai jo...pas mus dabar gal bent 6 tie puodai, bet nesuprantu kam tiek daug??? Mums laisvai uztektu ir dvieju, vieno maziuko ir kito didesnio (sriubai). Dabar tik vieta uzima ir viskas. Parduociau rolleyes.gif bet gi anyta amzinai nebus isvaziavus. Jauciu gris ir susirinks viska rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
sos!prasau pagalbos doh.gif uosviene padovanojo zepter keptuve ir va nezinau ka joje gaminti,gal galit imesti kokiu nuorodu ar siaip papasakoti apie miasto gaminima jame!Aciu
Atsakyti