Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie baseinus Vilniuje

QUOTE(Pumpum @ 2013 08 21, 13:43)
tikrai taip  smile.gif  Šiauliuose eidavau už 8 pinigus kadaise...  biggrin.gif  kad Vilniuj kas tokią prabangą pasiūlytų  biggrin.gif

pernai lazdynuose buvo neblogos kainos akcijiniams sezono abonementams http://www.lazdynuba...atid=37:akcijos

Turint griežtesnę treniruočių dienotvarkę galima buvo netgi pigiau nei Šiauliuose biggrin.gif

Man tai ir pirties nereiktų, galėtų grynai sportinius abonementus siūlyt.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2013 08 22, 12:59)
pernai lazdynuose buvo neblogos kainos akcijiniams sezono abonementams http://www.lazdynuba...atid=37:akcijos

Turint griežtesnę treniruočių dienotvarkę galima buvo netgi pigiau nei Šiauliuose  biggrin.gif

Man tai ir pirties nereiktų, galėtų grynai sportinius abonementus siūlyt.


Na aš nevisad bespėju į baseiną, bet bent 1 kart savaitėje stengiuosi apsilankyti, buvo ir kad 3 kartus apsilankiau. Tai taip griežtai ir nesigautų lankyt smile.gif na turbūt nieko pigiau nelaušiu nei eit į sporto klubą su baseinu. Man irgi tų pirčių nereikia smile.gif
Atsakyti
Lazdynų baseino akcija
user posted image
Atsakyti
Gal kas nors atsakytu ko reikia einant i baseina? Na ranksluostis, maudymukas, muilas cia aisku...o kepuraites dabar privalomos ar ne- seniai buvau nebezinau tu reikalavimu.aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ditukas*** @ 2013 11 23, 09:12)
ranksluostis, maudymukas, muilas cia aisku...o kepuraites dabar privalomos ar ne-

Taip, reikalinga kepuraitė. Ir dar šliurių nepamirškit smile.gif
Papildyta:
Tiesa, akiniai lyg ir neprivalomi, bet man (ir ne tik man) buvo labai reikalingas daiktas.
Atsakyti
O man dar kilo toks klausimas - kur dėti raktą nuo spintelės, kai eini plaukioti? Kai į kokią aerobiką eiti, tai padedi ant kokios palangės ir šalia to rakto ir būni visą laiką, o baseine kokia tvarka? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2013 11 23, 13:41)
kur dėti raktą nuo spintelės, kai eini plaukioti?

LVJC duoda raktus su apyranke. Galima užsisegt ant rankos ar kojos. Bet mes sudėdavom ant staliuko prie baseino.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2013 11 23, 13:41)
O man dar kilo toks klausimas - kur dėti raktą nuo spintelės, kai eini plaukioti? Kai į kokią aerobiką eiti, tai padedi ant kokios palangės ir šalia to rakto ir būni visą laiką, o baseine kokia tvarka? Ačiū.

LVJC ant suoliuko, bet ten treneris prižiūri. O impulse ant riešo užsisegu.
Atsakyti
Supratau, o netrukdo tas raktas ant riešo? Pvz. sportinėse kelnėse tai kartais būna tokių mažyčių kišenėlių su užsegimu, o maudymukuose tai neteko niekur matyt tokio dalyko biggrin.gif

Kažin, kaip Lazdynų baseine, gal kas žinote? Irgi ant riešo?
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2013 11 23, 22:21)
Supratau, o netrukdo tas raktas ant riešo? Pvz. sportinėse kelnėse tai kartais būna tokių mažyčių kišenėlių su užsegimu, o maudymukuose tai neteko niekur matyt tokio dalyko biggrin.gif

Kažin, kaip Lazdynų baseine, gal kas žinote? Irgi ant riešo?

Tas, kur iš impulso, netrukdo, nes yra mažiukas. O LVJC galinga apyrankė, raktas ir dar toks magnetas doh.gif Galima ir sužeisti ką nors prasilenkiant takelyje. Na ir nelabai patogu su juo. Kaip Lazdynuose, nežinau. Papasakokit smile.gif 50 m baseinas ten, nelabai gal būtų kur ant suolo palikti.
Atsakyti
Lazdynuose irgi yra raktai su apyrankėm ant rankų, bet daug kas eina su mišeliais, kur įsideda raktus, atsigert ir kt.Negirdėjau, kad kas nors kam nors dingtų.Maišelius pasikabina ant sienos su rankšluosčiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darling: 24 lapkričio 2013 - 09:19
gal kas žinote kaip einant į baseiną apsaugoti odą ir plaukus nuo chloro? Pradėjau lankyti, bet jaučiu, kad labai graužia odą, ypač veidas jautrus...
Atsakyti