Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie baseinus Vilniuje

Sveikos
Gal kas turit kokios informacijos/nuomone apie mokymus plaukti suaugusiems , žinau kad LVJC yra ir IMPULSE, ar niekas nelanket ?
Skambinau į Impulsą, tai individualus mokymas plaukti kainuoja tiek pat kiek ir paprastas apsilankymas 43 Lt , 45 min. skirtos mokymams ir likusį laiką išnauduoji sau, kažkaip keista, maniau kad už pamokas reikia atskirai moket, kažin ar realiai išmokina ten, kai tokia sistema
Atsakyti
http://www.lazdynuba...as.lt/index.php
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2013 04 06, 15:55)
Sveikos
Gal kas turit kokios informacijos/nuomone apie mokymus plaukti suaugusiems , žinau kad LVJC yra ir IMPULSE, ar niekas nelanket ?
Skambinau į Impulsą, tai individualus mokymas plaukti kainuoja tiek pat kiek ir paprastas apsilankymas 43 Lt  , 45 min. skirtos mokymams  ir likusį laiką išnauduoji sau, kažkaip keista, maniau kad už pamokas reikia atskirai moket, kažin ar realiai išmokina ten, kai tokia sistema

Sveikute,
Impulse teko matyti kaip mokina vaikus plaukti, bet visad maniau, kad papildomai reikia mokėti už pamokas g.gif
O LVJC pati esu lankiusi mokymą plaukti suaugusiems (vėliau suaugusių plaukimo tobulinimą) 2008 ir 2010-2011 m., tai buvau patenkinta. Kadangi visiškai nemokėjau plaukti, tai pradėjau "varlinuke" (mažajame baseine), o po kokio mėnesio pervedė į dydįjį baseiną, tikrai išmokau plaukti, kažkaip pavyko persilaužti. Lankiau vakarais pas Birutę Svietlikauskienę, patiko trenerė, ypač kai bandydavo kokį jau brandaus amžiaus vyriškį įkalbėti pabandyti plaukti didžiajame baseine (nes dugno kojomis ten nesieki kaip kokiame pvz Kareivių Impuls), koks vanduo malonus ir šlapias biggrin.gif Dažniausiai girdėdavome "įkvėpt, iškvėpt, labai gerai" smile.gif Žiūrėdavo kas kaip plaukia, sakydavo klaidas, pati demonstruodavo kaip reikia plaukti ant suolelio, liepdavo visokius pratimus daryti, sumesdavo tokius apskritimus į dugną ir liepdavo ištraukti, kas norėdavo duodavo pasiplaukioti su lastais, pamokindavo kaip taisyklingai šokinėti į vandenį. LVJC labai švaru, moterų rūbinėje dušai atviri (tiesiog viena bendra patalpa be jokų sienelių), 10 kartų abonementas galioja 2 mėnesius, tik gan vėlokai būdavo (treniruotė 21.00-21.45, dar pusvalandis nusiprausti, tai kol namo atvažiuoji...), norėdavosi ankstesnių užsiėmimų, o rytais negalėdavau (rytais dėsto treneris Autukas, labai geri atsiliepimai apie jį). Tai tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2013 04 08, 14:30)
Sveikute,
Impulse teko matyti kaip mokina vaikus plaukti, bet visad maniau, kad papildomai reikia mokėti už pamokas g.gif


Ačiu už atsakymą 4u.gif
Impulse mane viloja kad už tos pinigelius galiu dar ir likusi laika naudotis baseinu ir pirtimis, bet man svarbiau išmokti plaukti, reikes paskambinti į LVJC, tik mačiau kad ir dabar vakarines grupes gan velai buna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 13 balandžio 2013 - 23:03
Gal patarsit, kur galima būtų nebrangiai, bet periodiškai paplaukioti baseine Vilniuje ( suaugusiam)? Be jokių pamokėlių ir kačialkų, nes yra stuburo problemų. Kiek ieškojau, visuose sporto klubuose, kuriuose yra baseinai, reikia mokėti ir už treniruoklių salę. Visai nesinori mokėti už tai, ko nereikia, tuo labiau, kad tai nepigus malonumas. Lazdynų baseinas dabar uždarytas. Gal kažko dar neradau, gal kas nors žinot daugiau negu aš?
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 07, 14:58)
Gal patarsit, kur galima būtų nebrangiai, bet periodiškai paplaukioti baseine Vilniuje ( suaugusiam)? Be jokių pamokėlių ir kačialkų, nes yra stuburo problemų. Kiek ieškojau, visuose sporto klubuose, kuriuose yra baseinai, reikia mokėti ir už treniruoklių salę. Visai nesinori mokėti už tai, ko nereikia, tuo labiau, kad tai nepigus malonumas. Lazdynų baseinas dabar uždarytas. Gal kažko dar neradau, gal kas nors žinot daugiau negu aš?

Moksleivių rūmuose yra baseinas, bet irgi nepigus http://www.lvjc.lt/i...p;paslauga=2167
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 07, 15:58)
Gal patarsit, kur galima būtų nebrangiai, bet periodiškai paplaukioti baseine Vilniuje ( suaugusiam)? Be jokių pamokėlių ir kačialkų, nes yra stuburo problemų. Kiek ieškojau, visuose sporto klubuose, kuriuose yra baseinai, reikia mokėti ir už treniruoklių salę. Visai nesinori mokėti už tai, ko nereikia, tuo labiau, kad tai nepigus malonumas. Lazdynų baseinas dabar uždarytas. Gal kažko dar neradau, gal kas nors žinot daugiau negu aš?


Dar yra čia. Tik dabar vasarą nedirba.
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2013 08 07, 15:34)
Dar yra čia. Tik dabar vasarą nedirba.

Kelių metrų baseinas ten? Ir gal kainas įsivaizduojat maždaug vieno apsilankymo, be trenerio?
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 08 07, 19:54)
Kelių metrų baseinas ten? Ir gal kainas įsivaizduojat maždaug vieno apsilankymo, be trenerio?

Ten standartinis 25 m baseinas, 4 takų berods. Jis darželyje ar tai mokykloje yra įsikūręs.
Kainos neturėtų būti didelės, nes aplinka ten ne impulsinė, paprastesnė.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2013 08 20, 22:57)
Ten standartinis 25 m baseinas, 4 takų berods. Jis darželyje ar tai mokykloje yra įsikūręs.
Kainos neturėtų būti didelės, nes aplinka ten ne impulsinė, paprastesnė.

lazdynų aplinka irgi ne impulsinė, bet kaina man didoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 08 21, 11:10)
lazdynų aplinka irgi ne impulsinė, bet kaina man didoka  biggrin.gif

Bet lazdynų 50 m, berods.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 08 21, 11:24)
Bet lazdynų 50 m, berods.

tikrai taip smile.gif Šiauliuose eidavau už 8 pinigus kadaise... biggrin.gif kad Vilniuj kas tokią prabangą pasiūlytų biggrin.gif
Atsakyti