Įkraunama...
Įkraunama...

Valandinis,naktinis,savaitgalinis mokestis auklei

Visiskai sutinku su paskutiniomis nuomonemis drinks_cheers.gif
Mama turi pati auginti savo vaikeli, o jei prireike aukles, tai verta pamastyti, ar apsimoka grizti i darba ir ivertinti dalyvavima vaikelio gyvenime bei aukles, kaip darbuotojos, kriterijus nustatant jos atlyginima uz jusu vaikelio (ne siaip kazkokiu pareigu, nes esi atsakingas uz zmogucio gyvybe, tolimesni charakterio ir kt. bruozu susiformavima) priziurejima 4u.gif
Atsakyti
Kai pries 2 metus ieskojau vaikui aukles, maziausia kaina buvo 800 Lt/val (Vilniuje). Ieskojau ne per skelbimus ar agenturas, tik per pazistamus su rekomendacijom. Moteriske (pensininke), kuri pas mus dirbo apie metus gaudavo 850+ nuolatinis bilietas. Dirbdavo nuo 8.00 iki 18.00. Taip pat mokejau dali atlyginimo uz 2 men vasaros atostogu, nors vaikas atostogavo su seneliais ir ji nedirbo. Jokiu priekaistu jai neturejau, ji dar minimaliai patvarkydavo buta ir lygindavo, kai sunus miegodavo, valgyt beveik visada pati padarydavau ir palikdavau, taigi ypatingai nepersidirbdavo. Dabar esu vaiko prieziuros atostogose tai turim valandine auklyte, kuriai moku 5 Lt/val., ji ateina darbo dienom kokiom 4 val. Gal man nepasiseke, bet pigiau dirbanciu aukliu neteko sutikti. Bijau, kad, kai po pusmecio turesiu grizti i darba, siai paslaugelei reiks jau koki 1000 atideti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinadi @ 2007 03 13, 13:17)
Bijau, kad, kai po pusmecio turesiu grizti i darba, siai paslaugelei reiks jau koki 1000 atideti doh.gif


Tai jau taip,vakar kalbinau viena aukle, mums jos nuo rudens reiktu, tai sake be 1300Lt tikrai neis g.gif Na jinai gal dar ir valgyt bent kazkiek gamintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(agacaga @ 2007 03 15, 18:44)
Tai jau taip,vakar kalbinau viena aukle, mums jos nuo rudens reiktu, tai sake be 1300Lt tikrai neis g.gif  Na jinai gal dar ir valgyt bent kazkiek gamintu g.gif


Siaubas, cia jau dirbtinai kainos keliamos. schmoll.gif Musu atlyginimai tokiais tempais nekyla... Gal tos moteriskes grizta kur uzsieny padirbejusios ir nebesusigaudo Lietuvos situacijoj g.gif
Atsakyti
Pati dirbu auklyte ir mano nuomone tokia: jei rupiniesi vaiku, tai reikia rupintis visaspusiskai, tai reiskia vaikelio asmens higiena, valgio, uzkandeliu paruosimas, ivairus lavinantis ir savarankiski uzsiemimai, ejimas i lauka ir aisku, visada po saves sutvarkyti "savo darbo vieta" blush2.gif vat tada ir galima moketi 1000lt, manau bigsmile.gif O jei ismusineja daugiau pinigu, tai jau cia aukle ne is sirdies schmoll.gif unsure.gif zmogus turi gauti pinigelius uz darba (ivertinant savo pragyvenima) 4u.gif
Atsakyti

Nereikia pasiduoti forumieciu persamai nuomonei. Jau pasimokiau biggrin.gif lotuliukas.gif Kuo daugiau klausysit, kad auklei, kuri TIK buna su vaiku (t.y. net negamina jam valgyti) reikia moketi 5 lt ir ne maziau, tuo greiciau prazilsit 4u.gif Tos, kurios teigia, kad aukles irgi turi uzdirbti, itariu, pacios jomis ir dirba. Keliu etatiniu forumo aukliu pasisakymai cia yra.
Patiko keli, sioje temoje, forumieciu pasisakymai, jog reikia ieskoti tos, kuri is tikruju nori buti su vaikais. Man pavyko ir tikrai buvo is ko rinktis : ) Nesivadovavau rekomendacijomis, ar patirtimi. Tiesiog ziurejau kas per zmogus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bumba @ 2007 07 03, 01:37)
Nereikia pasiduoti forumieciu persamai nuomonei. Jau pasimokiau  biggrin.gif lotuliukas.gif  Kuo daugiau klausysit, kad auklei, kuri TIK buna su vaiku (t.y. net negamina jam valgyti) reikia moketi 5 lt ir ne maziau, tuo greiciau prazilsit  4u.gif Tos, kurios teigia, kad aukles irgi turi uzdirbti, itariu, pacios jomis ir dirba. Keliu etatiniu forumo aukliu pasisakymai cia yra.
Patiko keli, sioje temoje, forumieciu pasisakymai, jog reikia ieskoti tos, kuri is tikruju nori buti su vaikais. Man pavyko ir tikrai buvo is ko rinktis : ) Nesivadovavau rekomendacijomis, ar patirtimi. Tiesiog ziurejau kas per zmogus.  mirksiukas.gif


Mieloji ponia,
Juk pati taip pat tikriausiai einate į darbą tam, kad užsidirbtumėte (nebent esate iš tų, kurios gyvos darbu ir jo teikiama "šlove", kaip Jūsų auklė cool.gif ) ? Ar darbdavys moka Jums atostoginius? Ar jis moka Jums, kai Jūs susergate? Ar jis moka Jūsų socialinio draudimo įmokas? Taip. Ar darbdavys apmoka Jums pietus? Ar apmoka transporto išlaidas? Galbūt.
Jeigu neišgalite samdytis auklės, sėdėkit, ponia, namie. Nes auklės darbas( aš jau kadai kadės rašiau) ne prie staklių, kur "broką" gali nurašyti į nuostolius. Jūsų vaikas - ne daiktas. Auklė (jei tai ne valandinė kartą-pora per savaitę) su Jūsų vaiku praleidžia daugiau laiko nei Jūs pati (nebent skaičiuosime miego valandas).

P.S. Niekada nedirbau ir nedirbu aukle, bet penkis metus mokam atlyginimą (su mokesčiais, socialiniu draudimu ir atostoginiais) mūsų dviejų vaikų auklei (trijų, tiesa, -iolikinių vaikų mamai, beje biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2007 07 03, 06:24)
Mieloji ponia,
Juk pati taip pat tikriausiai einate į darbą tam, kad užsidirbtumėte (nebent esate iš tų, kurios gyvos darbu ir jo teikiama "šlove", kaip Jūsų auklė cool.gif ) ? Ar darbdavys moka Jums atostoginius? Ar jis moka Jums, kai Jūs susergate? Ar jis moka Jūsų socialinio draudimo įmokas? Taip. Ar darbdavys apmoka Jums pietus? Ar apmoka transporto išlaidas? Galbūt.
Jeigu neišgalite samdytis auklės, sėdėkit, ponia, namie. Nes auklės darbas( aš jau kadai kadės rašiau) ne prie staklių, kur "broką" gali nurašyti į nuostolius. Jūsų vaikas - ne daiktas. Auklė (jei tai ne valandinė kartą-pora per savaitę) su Jūsų vaiku praleidžia daugiau laiko nei Jūs pati (nebent skaičiuosime miego valandas).

P.S. Niekada nedirbau ir nedirbu aukle, bet penkis metus mokam atlyginimą (su mokesčiais, socialiniu draudimu ir atostoginiais) mūsų dviejų vaikų auklei (trijų, tiesa, -iolikinių vaikų mamai, beje biggrin.gif ).

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš susiradau auklytę, kol kas jokių priekaištų jai neturiu. Inteligentiška, patyrusi, moka ir su vaiku bendrauti, ir jį lavinti, moka ne tik lietuvių kalbą ir t.t.
Mokėsiu jai 1500 Lt per mėnesį... Anksčiau maniau, kad čia pakankamai nemaži pinigai už auklės darbą, bet šita auklė, atrodo, tokio atlyginimo tikrai verta
Atsakyti
QUOTE(arogantiska @ 2007 03 11, 22:44)
zmones verziasi i darbus, kad stogai nenuvaziuotu nuo keturiu sienu. o piktintis galima ne tik auklem, bet ir darbdaviais, kurie mazai moka biggrin.gif

sutinku, bet netik jais... man idiotiskiausia yra tas, kad uz vaikiuka mokami pinigeliai yra iki 1 metu, tuo tarpu lopseliai noriai priema 1,5 metu leliukus...tai ka daryti ta pusmeti? gyventi is 97 lt?! nes kai tavo alga kaip aukles dabar gauna, tai kaip ir nebelieka kazkokio pasirinkimo...
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2007 07 03, 04:24)
Mieloji ponia,
Juk pati taip pat tikriausiai einate į darbą tam, kad užsidirbtumėte (nebent esate iš tų, kurios gyvos darbu ir jo teikiama "šlove", kaip Jūsų auklė cool.gif ) ? Ar darbdavys moka Jums atostoginius? Ar jis moka Jums, kai Jūs susergate? Ar jis moka Jūsų socialinio draudimo įmokas? Taip. Ar darbdavys apmoka Jums pietus? Ar apmoka transporto išlaidas? Galbūt.
Jeigu neišgalite samdytis auklės, sėdėkit, ponia, namie. Nes auklės darbas( aš jau kadai kadės rašiau) ne prie staklių, kur "broką" gali nurašyti į nuostolius. Jūsų vaikas - ne daiktas. Auklė (jei tai ne valandinė kartą-pora per savaitę) su Jūsų vaiku praleidžia daugiau laiko nei Jūs pati (nebent skaičiuosime miego valandas).

P.S. Niekada nedirbau ir nedirbu aukle, bet penkis metus mokam atlyginimą (su mokesčiais, socialiniu draudimu ir atostoginiais) mūsų dviejų vaikų auklei (trijų, tiesa, -iolikinių vaikų mamai, beje biggrin.gif ).


Kam tas formalus tonas lotuliukas.gif smile.gif
Jei yra aukles, kurios ima maziau nei 5 lt, tai reiskia, kad jos niekam tikusios?

Net juokas ima skaitant si posta tongue.gif As, Summer, Jusu akyse nesu maciusi, bet apie mane "zinote" daug ir kazkodel apeliuojate i mano, kaip mamos, sazine doh.gif

Pagal Jus tureciau mastyti taip: kadangi as dirbu ir didesne dali laiko praleidziu ne namie, tai demesio stoka tureciau kompensuoti pirkdama brangiausius zaislus, pildydama visas uzgaidas, samdydama aukles-brangininkes ir pan.mirksiukas.gif

Mano mintis buvo: atlyginimas uz darba yra svarbu, taciau, jei zmogui nepatinka toks darbas arba jis neturi pasaukimo dirbti su vaikais , nepriversi jo gerai ir nuosirdziai dirbti nei uz 5, nei z 10 lt/h. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dinadi @ 2007 03 13, 14:17)
Kai pries 2 metus ieskojau vaikui aukles, maziausia kaina buvo 800 Lt/val (Vilniuje). Ieskojau ne per skelbimus ar agenturas, tik per pazistamus su rekomendacijom. Moteriske (pensininke), kuri pas mus dirbo apie metus gaudavo 850+ nuolatinis bilietas. Dirbdavo nuo 8.00 iki 18.00. Taip pat mokejau dali atlyginimo uz  2 men vasaros atostogu, nors vaikas atostogavo su seneliais ir ji nedirbo. Jokiu priekaistu jai neturejau, ji dar minimaliai patvarkydavo buta ir lygindavo, kai sunus miegodavo, valgyt beveik visada pati padarydavau ir palikdavau, taigi ypatingai nepersidirbdavo. Dabar esu vaiko prieziuros atostogose tai turim valandine auklyte, kuriai moku 5 Lt/val., ji ateina darbo dienom kokiom 4 val. Gal man nepasiseke, bet pigiau dirbanciu aukliu neteko sutikti. Bijau, kad, kai po pusmecio turesiu grizti i darba, siai paslaugelei reiks jau koki 1000 atideti doh.gif

Moku 6Lt/val- buna tik su vaiku. Kai vaikas miega, tai nieko neveikia. gal permoku blink.gif??? , bet nieko pigiau ir geriau neradau schmoll.gif
Atsakyti