Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų vaisingumas

Šiandien www.medik.lt perskaičiau, kad nutukę vyrai yra mažiau vaisingi nei normalaus svorio jų bendraamžiai, teigiama pirmosios studijos tyrusios svorio įtaką vyrų vaisingumui išvadose. Kiekvieni 10 kg viršsvorio sumažina vyro vaisingumą 10 proc.
Kaip ten iš tiesų? Kokia mergaičių patirtis?
Atsakyti
gal tai ir tiesa o gal ir ne g.gif bet sprendziant is mano kaimyno tai ne tiesa tongue.gif nes sveria jis kakur apie 120-130 ir jai neissiaiskins kaip naudotis prezervatyvais ar kitais kontraceptikais tai greitai tures tiek vaiku kiek kilogramu lotuliukas.gif siuo metu su zmona augina sunu tris dukras ir dabar laukesi dvynuku nestuke.gif taipat ir mano kolega jis irgi stambokas bet turi sunu ir nesenai gandras atnese dukra biggrin.gif taip kad nezinau ar tai tiesa ar ne bet kiek pazystu storuliuku jie nevaisingumu tikrai nesiskundzia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(verte @ 2006 09 25, 16:44)
Šiandien www.medik.lt perskaičiau, kad nutukę vyrai yra mažiau vaisingi nei normalaus svorio jų bendraamžiai, teigiama pirmosios studijos tyrusios svorio įtaką vyrų vaisingumui išvadose. Kiekvieni 10 kg viršsvorio sumažina vyro vaisingumą 10 proc.
Kaip ten iš tiesų? Kokia mergaičių patirtis?


"išmatavau" kiek pažįstu tokių su viršsvoriu... nea, nepasitvirtino tavo straipsnio teiginiai.
Atsakyti
Nesąmonė. Manau, kad problema ne vaisingumas, o erekcija. Nutukę vyrai turi sunkumų (?) su su erekcija, o galbūt ir su teisinga smileysex.gif poza.
Atsakyti
QUOTE(verte @ 2006 09 25, 15:44)
Šiandien www.medik.lt perskaičiau, kad nutukę vyrai yra mažiau vaisingi nei normalaus svorio jų bendraamžiai, teigiama pirmosios studijos tyrusios svorio įtaką vyrų vaisingumui išvadose. Kiekvieni 10 kg viršsvorio sumažina vyro vaisingumą 10 proc.
Kaip ten iš tiesų? Kokia mergaičių patirtis?

Tu tai vadini skandalu? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 10 04, 17:28)
Tu tai vadini skandalu? g.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
koks cia skandalas?!
storuliai gal maziau vaisingi, nes jiems partneres sunkiau susirast blush2.gif is to ir isplaukia tokios statistikos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliux: 04 spalio 2006 - 16:42
QUOTE(verte @ 2006 09 25, 15:44)
Šiandien www.medik.lt perskaičiau, kad nutukę vyrai yra mažiau vaisingi nei normalaus svorio jų bendraamžiai, teigiama pirmosios studijos tyrusios svorio įtaką vyrų vaisingumui išvadose. Kiekvieni 10 kg viršsvorio sumažina vyro vaisingumą 10 proc.
Kaip ten iš tiesų? Kokia mergaičių patirtis?


As sveriu 110 kg, ir pagal visas normas tureciau sverti 75. Vadinasi esu netekes 35% vaisingumo. Tada gal zmona labai vaisinga, nes pavyko ta pati cikla kai tik sumastem. Arba koks plonas kaimynas man pagelbejo.
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 10 04, 21:11)
. Arba koks plonas kaimynas man pagelbejo.


lotuliukas.gif oi kaip tu cia suskeliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tete @ 2006 10 04, 21:01)
lotuliukas.gif oi kaip tu cia suskeliai  lotuliukas.gif

Anot statistikos, man turejo nepavykti jokiais budais smile.gif.
Atsakyti
Nus nezinau smile.gif Nors musu tada turi ir antsvorio smile.gif Bet mums is pirmo karto pavyko net du leliai smile.gif
Atsakyti
Na kažkur skaičiau panašią statistiką ir apie moteris.
Čia pritarčiau leliux, kad statistika išplaukia iš to kiek partnerių gali susirasti vieni ar kiti.
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 10 05, 09:20)
Na kažkur skaičiau panašią statistiką ir apie moteris.
Čia pritarčiau leliux, kad statistika išplaukia iš to kiek partnerių gali susirasti vieni ar kiti.


Jeigu tarp koju tik pieniska desrele, nepades nei sportas nei sveikas gyvenimo budas. O jei moteris posonu karsta ir laukine, tada ir 150 kg "ant pusantro" metro nekliutis. Stai ka as manau. Del visko kaltos moterys ! biggrin.gif
Atsakyti