Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums sunkiausia vaiko auginime?

QUOTE(Limcamca @ 2008 08 06, 15:32)
Labiausiai kamuoja nežinomybė "kas iš jų išaugs" 

drinks_cheers.gif man t.p. ir dar rutina, rutina, rutina doh.gif
Atsakyti
Sunkiausia kai vaikas verkia ir tu nezinai kas jam yra doh.gif Dar sunku kai vaikas suserga ir kuo mazesnis vaikas tuo sunkiau ax.gif
Atsakyti
sunkiausia nezinomybe ateity, kai pasiziuri kur ritasi pasaulis, net baisu pagalvoti kaip gyvens mano vaikas ateity kaip ji apsaugoti nuo sitiek blogio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 25 rugpjūčio 2008 - 20:41
QUOTE(eglute82 @ 2008 08 25, 22:40)
sunkiausia nezinomybe ateity, kai pasiziuri kur ritasi pasaulis, net baisu pagalvoti kaip gyvens mano vaikas ateity kaip ji apsaugoti nuo sitiek blogio.

pritariu 4u.gif .aplinkui tiek smurto,nepagarbos unsure.gif verysad.gif .kazkoks rasizmas tarp vaiku verysad.gif .tu lenkas ar rusas ar lituvis,na koks skirtumas kokios tautybes? blink.gif svarbu kad zmogus butu geras. smile.gif o tie narkotikai aplinkui! verysad.gif siaubas!parduoda laisvai prie mokyklu,pati maciau blink.gif unsure.gif .ir niekas nieko padaryt negali verysad.gif .liudna ir baisu darosi verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Man ir labai baisu,kai pagalvoji kas laukia ateity,ypac mokykloje,kai vaikai tyciojas is bendraamziu,tai net plaukai piestu stojas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne27K @ 2008 08 27, 15:00)
Man ir labai baisu,kai pagalvoji kas laukia ateity,ypac mokykloje,kai vaikai tyciojas is bendraamziu,tai net plaukai piestu stojas verysad.gif

tai va mano grazuolis 1rugsejo eis i pirma klase doh.gif ,as ir dziaugiuosi,ir tuo paciu lb pergyvenu unsure.gif ,juk kokiu ziauriu vaiku yra,siaubas doh.gif .
Atsakyti
Na man sunkiausi buvo pirmi 3 men., dabar jau lengviau, nes atsirado siokia tokia patirtis ir supratimas. Ir labai neatsimindavau nieko pradzioje, tik apsisuku ir pamirstu. doh.gif O kas bus ateity- pamatysim blink.gif bus problema, bus ir sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
Sunkiausia surast laiko atskirai pabuti su visais vaikais. g.gif
Atsakyti
man sunkiausia,kai vaikas serga.o dar ypač kai nevalgo unsure.gif arba kai kyla aukšta temperatūra
Atsakyti
Pradžia buvo labai sunki: nemiegojimas, rūpestis ar užtenka mano pieno?, pilvelio, dantukų skausmai. Dabar sunkumai kiti. Nuo rutinos ir nuolatinio sėdėjimo namie darausi irzli, pradeda trūkti kantrybės blush2.gif Bet kaip greitai visos mano "bėdos" išgaruoja vaikui susižeidus, tada, kai pripuolęs apsikabina ir duoda bučkį, kai užsnūdusį nešu į lovelę wub.gif Tada suprantu, kad mes mažyliui visas pasaulis ir visų sunkumų lyg nebūta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2008 09 22, 16:28)
Bet kaip greitai visos mano "bėdos" išgaruoja vaikui susižeidus, tada, kai pripuolęs apsikabina ir duoda bučkį, kai užsnūdusį nešu į lovelę  wub.gif Tada suprantu, kad mes mažyliui visas pasaulis ir visų sunkumų lyg nebūta  blush2.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liutem @ 2008 09 21, 15:41)
man sunkiausia,kai vaikas serga.o dar ypač kai nevalgo  unsure.gif  arba kai kyla aukšta temperatūra

drinks_cheers.gif .
Man vaiku ligos- pasaulio pabaiga verysad.gif .
Atsakyti