Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jums sunkiausia vaiko auginime?

Auginant vakucius nieko nera lengvo,tik kai jie tau nusisypso,apsikabina ir pasako ;mamyte as tave myliu,tada atrodo kalnus galetum nuversti biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
O man sunkiausiakai kai gaminu maistą o vaikas nenori valgiti ir aš puse dienos turiu šokti kad nors šaukštelę suvalgitu o po to viskas išmetu ir iš naujo gaminu galvoju gal dabar valgys ohmy.gif
Atsakyti
na,o mano motinystės praktikoje sunkiausia tai buvo pastoti,o pagimdžius girdėti anytos komentarus:ar vaikas nealkanas,gal jam šalta ir t t.Kai dėl nuovargio ir įtampos dingo pienas po 2 mėn tai ji apkaltino mane laikiusis dietų.čia tai sunkumai o nemigo naktis ligeles jau pamiršau 4u.gif
Atsakyti
Ar galima buvo sakyti man jau sunku, kai iki devintojo men. pabaigos nesiojome pilvukus, per kuriuos net batu nepavykdavo apsiauti, ar galima sakyti buvo sunku kai tekdavo kiaura nakti nesioti ant ranku kudikeli kankinama pilvuko diegliu, ar tuomet, kai pradejome lankyti darzeli, isitveria rankoves, ir sako mam tu manes sindien cia nepaliksi? Sunku, kai mazylis serga, bet pasveista, ir vel buna sviesu. Man dar nebuvo sunku.
Atsakyti
QUOTE(gagrate @ 2006 10 16, 17:24)
Auginant vakucius nieko nera lengvo,tik kai jie tau nusisypso,apsikabina ir pasako ;mamyte as tave myliu,tada atrodo kalnus galetum nuversti biggrin.gif smile.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif
Vaiko auginimas tikrai nelengvas darbas, nuo pat jo uzsimezgimo pilvuke, kai supranti, kokia atsakomybe dabar prisiemei :)visam gyvenimui .Bet tai pats nuostabiausias, dekingiausias,stebuklingiausias,prasmingiausias jausmas-buti mama wub.gif ...
Atsakyti
kai miego truksta- sunku, bet praeina, kai dantys dygsta- sunku,bet irgi praeina ir pasimirsta, o kas baisiausia - ateitis, su kuo susides tavo vaikas paauglysteje, kaip su juo reikes bendrauti kad tevus gerbtu? va kas baisu, ta nezinai kas bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2008 05 28, 12:56)
kai miego truksta- sunku, bet praeina, kai dantys dygsta- sunku,bet irgi praeina ir pasimirsta, o kas baisiausia - ateitis, su kuo susides tavo vaikas paauglysteje, kaip su juo reikes bendrauti kad tevus gerbtu? va kas baisu, ta nezinai kas bus  g.gif

Na gal nera taip jau labai baisu,juk vaikus auklejame,stengiames padaryti viska ,kad taptu dorais zmonemis ir nera jau tokie nenuspejami ir neprognozuojami smile.gif
Atsakyti
Aš esu baisi miegalė,tai man kėlimasis naktimis buvo kažkas baisaus.Ir dar-neturiu daug kantrybės. doh.gif
Atsakyti
vaiko auginime ner nieko lengvo,cia musu tokia dalia,uzauginti vaikus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
man sunku, kai matai, kad skauda ir negali nieko padeti... labai sunku buna, kai vaikui pati svarbiausia buni 2 metus ir pamatai, kad be taves atsiranda ir kitu svarbiu zmoniu. zinau, kad tai egosistiska, kad taip turi buti, bet vis del to skauda, kai pasiguosti nueina jau ne pas tave (nors ir retai), bet pas mociute ar teti... sunku susitvardyti ir nesuduoti, ar nerekti po 100 k. pakartoto "negalima"... sarasa galima pildyti ir pildyti, tik zinau, kad nesigailiu, kad turiu savo mazaja ir to jausmo, kada pirma karta paemiau i rankas, kada pamaitinau, kada pasake mama ir t.t. niekada nepamirsiu ir nenoreciau iskeisti i nieka kita.... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
man sunku labai kai suserga vaikas verysad.gif ir dar kai susinervina krenta ant zemes - sunku nekreipt demesio...
Atsakyti
auginant vaikus gyvenime nera nieko lengvo,ir kuo didesni tai tuo daugiau ir rupesciu ir problemu .zodziu auginant vaikus atostogu neturi nes ,visada galvoji ,visada ,pergyveni rupi,atsakomybe .ir.t.t
Atsakyti