Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu ir po gimdymo

QUOTE(Invincible @ 2009 07 16, 10:29)
Mamytes o kur patartumet lankytis Vilniuje, kad nebutu kosmines kainos-maitinanciai mamai, gal net su vaikiuku? Dukrytei 9men. Po gimdymo ant koju atsirado celiulitas,  priaugau 10kg, nezinau kaip atsikratyti.  unsure.gif Jauciuosi negrazi.  g.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darjushka: 16 liepos 2010 - 17:33
Labuka, gal kas turit nuomonę apie nėštumą ir elipsinį treniruoklį. Planuojam vaikelį, dabar sportuoju 4-5 kartus per savaitę,pagrinde stepai ir pilatesas, dar namuose kartais ant treniruoklio užlipu. Stepus ko gero teks pamiršti bet gal galėčiau juos pakeisti treniruokliu? Kaip manot?
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Vilniuje VictoriaGym www.victoria-gym.lt startavo grupe sportuoti mamytems su vaikiukais - sportuoja mamytes, vaikiukai salia guguoja.
Labai kvieciu prisijungti, nes is dalies buvau tokios grupes iniciatore. Labai pati norejau sportuoti (nes sportavau ir su pirmaja dukra), o su vaikiukais nelabai kas priima arba manksta buna ir vaikiukams arba kaina labai didele.
pirmadieniais ketvirtadieniais 11 val. Kaina visai prieinama, jau buvo pora treniruociu, tad norisi suburti kuo daugiau mamyciu, kad grupe gyvuotu. rolleyes.gif
Jeigu kam reikia padrasinimo, kaip pasportuoti, kai vaikiukai salia, parasykit man i AZ - as jau su antru vaiku sportuoju, papasakosiu, kaip viskas vyksta. KOl kas uzsiemimai 11 val., bet jeigu ateityje bus daugiau norinciu nuo 10 val. (nes 11 val. jau didesni vaikiukai pradeda pirma miegeli
miegoti), tai bandysim tartis, kad paankstintu.
Susitikim sporte thumbup.gif ir mums sioks toks kasdienybes paivairinimas, ir
figurai sveika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.vilnius @ 2010 10 14, 13:47)
Sveikos, mamytes,
Vilniuje VictoriaGym www.victoria-gym.lt startavo grupe sportuoti mamytems su vaikiukais - sportuoja mamytes, vaikiukai salia guguoja.
Labai kvieciu prisijungti, nes is dalies buvau tokios grupes iniciatore. Labai pati norejau sportuoti (nes sportavau ir su pirmaja dukra), o su vaikiukais nelabai kas priima arba manksta buna ir vaikiukams arba kaina labai didele.
pirmadieniais ketvirtadieniais 11 val. Kaina visai prieinama, jau buvo pora treniruociu, tad norisi suburti kuo daugiau mamyciu, kad grupe gyvuotu.  rolleyes.gif
Jeigu kam reikia padrasinimo, kaip pasportuoti, kai vaikiukai salia, parasykit man i AZ - as jau su antru vaiku sportuoju, papasakosiu, kaip viskas vyksta. KOl kas uzsiemimai 11 val., bet jeigu ateityje bus daugiau norinciu nuo 10 val. (nes 11 val. jau didesni vaikiukai pradeda pirma miegeli
miegoti), tai bandysim tartis, kad paankstintu.
Susitikim sporte  thumbup.gif  ir mums sioks toks kasdienybes paivairinimas, ir
figurai sveika  ax.gif

Sveika,
o kokia kaina ir kokio amziaus vaikuciai daugiausiai ten "ateina"?
Atsakyti
Sweikutes, sportuoju 2 menesius treneruokliu saleje, bet dabar bijau per daug persistengti. Noreciau pasiteirauti pilvo preco ir ganteliu kilnojimo reiketu atsisakyt ar galima po nedaug daryti? O kaip del begiojimo? ar geriau greitas ejimas?
smile.gif
Atsakyti
sakykit lanka sukt galima namie?? man koks 1 men kaip laukiuos
Atsakyti
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 01, 14:45)
sakykit lanka sukt galima namie?? man koks 1 men kaip laukiuos

Čia juk "ant durniaus" klausimas ane? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 01, 14:45)
sakykit lanka sukt galima namie?? man koks 1 men kaip laukiuos


nei uz ka schmoll.gif reikia saugoti pilvuka
Atsakyti
QUOTE(Oxygenn25 @ 2010 10 18, 13:18)
Sweikutes, sportuoju 2 menesius treneruokliu saleje, bet dabar bijau per daug persistengti. Noreciau pasiteirauti pilvo preco ir ganteliu kilnojimo reiketu atsisakyt ar galima po nedaug daryti? O kaip del begiojimo? ar geriau greitas ejimas?
smile.gif


na, presui tai tikrai atsisakyciau, o svarelius lengvucius gal ir pakilnociau, bet irgi tik iki tam tikro lygio ir tam tikromis pozomis. stebeciau savijauta.
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 01, 14:45)
sakykit lanka sukt galima namie?? man koks 1 men kaip laukiuos

g.gif juokaujat? g.gif unsure.gif

As visa nestuma myniau dvirati treniruokli. Gydytojos nuomone apie tai buvo teigiama. Labai daug vaiksciojau ir lankiau baseina. Svarbiausia nepersistengt ir stebet savijauta.
Atsakyti
Kada galima pradeti daryti kalanetikos arba bodyflex pratimus po gimdymo? Kazkur skaiciau, kad bodyflex'a galima pradet daryt tik po 3 men po gimdymo, o tai kaip su kalanetika? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinuska @ 2012 02 24, 15:17)
Kada galima pradeti daryti kalanetikos arba bodyflex pratimus po gimdymo? Kazkur skaiciau, kad bodyflex'a galima pradet daryt tik po 3 men po gimdymo, o tai kaip su kalanetika?  blush2.gif


Mankšta po gimdymo

Aš pati ir laukdamasi, ir po gimdymo su Pilatesu draugavau, bet čia jau kiekviena pasirenka pagal "skonį".
Atsakyti
Atnaujinkime temą! Ir sportuokime!
Atsakyti