Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu ir po gimdymo

QUOTE(lauryna @ 2009 04 14, 09:19)
Besilaukianciom mamytems pilatesas ir kalanetika nepakenktu ?

Lauryna, gal tu jau jau ax.gif
Mh, tiesa pasakius jei buciau nestuke.gif tai pirmus du menesius tikrai buciau atsargesne su sportais, net ir pilatesais ir kalanetikom, lengva mankstele, jokiu begiojimu ir strakaliojimu, geriausia aisku butu plaukimas thumbup.gif
Atsakyti
Dar ne biggrin.gif Tik kol kas domiuosi...
Atsakyti
Sveikutes, perskaiciau foruma, visos raso kad saugiausia yra plaukimas smile.gif bet ten juk irgi rankas kilnojam ir tempiam raumenis... tai net nezinau ar tikrai saugu...
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 04 14, 10:30)
Dar ne biggrin.gif Tik kol kas domiuosi...



Jeigu skaitytum temą nuo pradžių, tai žinotum, jog pilatesas, joga ir kalanetika ne pati geriausia mankšta nėščiai tongue.gif Šiaip, kai kurie klubai siūlo adaptuotą jogą besilaukiančioms ax.gif

O šiaip, jeigu gerai jautiesi ir nori būtinai sporto salės, tuomet geriausia rinktis body dizaino trenoruotes. Bent mano draugė trenerė tai besilaukiančioms labiau rekomenduoja pereit prie treniruoklių ir daugiau pratimų daryt nugaros stiprinimui (ji labiausiai nukenčia nėštumo metu).

Idealus variantas (bent man) yra mankšta vandenyje rolleyes.gif Dar yra toks dalykas kaip Watsu (irgi mankšta vandenyje, bet kiek suprantu su jogos elementais).

Kai laukiausi lankiau Kaune "Liniją". Gaila vardo nepamenu, bet viena iš trenerių buvo tiesiog super thumbup.gif thumbup.gif Vandeny, bet būdavo toks jausmas, kad prakaituoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(smille_for_you @ 2009 07 09, 15:13)
Sveikutes, perskaiciau foruma, visos raso kad saugiausia yra plaukimas smile.gif bet ten juk irgi rankas kilnojam ir tempiam raumenis... tai net nezinau ar tikrai saugu...


Vandenyje saugu, nes būdama vandenyje nejauti kūno svorio (juk vanduo tave kelia). Ir patikėk...Ką bedarytum, tempas tikrai didelis nebus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na va siandien irgi dar baseiniuke buvau smile.gif vakar po 1 treneruotes, tempe, kaip ir skaudejo apacioje pilvo blush2.gif bet siandien lig ir normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2009 07 09, 22:45)
O šiaip, jeigu gerai jautiesi ir nori būtinai sporto salės, tuomet geriausia rinktis body dizaino trenoruotes. Bent mano draugė trenerė tai besilaukiančioms labiau rekomenduoja pereit prie treniruoklių ir daugiau pratimų daryt nugaros stiprinimui (ji labiausiai nukenčia nėštumo metu).


del kuno dizainu irgi atsargiau su patarimais!!! nevisiems tinka [pvz jei turi problemu su nugara, ar turejo rimtesniu traumu pries tai] ir juo labiau treniruotes sios buna lb skirtingos as skirtingus trenerius.. Su paciais lengviausiais inventoriais galima patemti raumenis, o tai savaime aisku nera gerai ... tada jau geriau imti treniruotes nesciosioms. arba i treniruokliu sale, ten kur pati gali valdyti tempa [ne taip kaip aerobikos salej] ir butinai esi priziurima profesionaliu treneriu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudy: 10 liepos 2009 - 21:54
QUOTE(claudy @ 2009 07 10, 19:50)
del kuno dizainu irgi atsargiau su patarimais!!! nevisiems tinka [pvz jei turi problemu su nugara, ar turejo rimtesniu traumu pries tai] ir juo labiau treniruotes sios buna lb skirtingos as skirtingus trenerius.. Su paciais lengviausiais  inventoriais galima patemti raumenis, o tai savaime aisku nera gerai ... tada jau geriau imti treniruotes nesciosioms. arba i treniruokliu sale, ten kur pati gali valdyti tempa ir butinai esi priziurima profesionaliu treneriu.


Juk ir parašiau, kad draugė trenerė vistik į treniruoklius labiau rekomenduotų eit.

O jeigu su nugara problemų yra, manau ir nesant nestuke.gif yra pavojinga sportuoti ax.gif

Aš pati du vaikus turiu, su abiem baseinuose mirkau. Tai esu tik už mankštą vandenyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2009 07 10, 22:53)
Juk ir parašiau, kad draugė trenerė vistik į treniruoklius labiau rekomenduotų eit.

O jeigu su nugara problemų yra, manau ir nesant  nestuke.gif yra pavojinga sportuoti ax.gif

Aš pati du vaikus turiu, su abiem baseinuose mirkau. Tai esu tik už mankštą vandenyje thumbup.gif

as taip pat uz manksta vandenyje, smagu ir saugu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(claudy @ 2009 07 10, 19:50)
del kuno dizainu irgi atsargiau su patarimais!!! nevisiems tinka [pvz jei turi problemu su nugara, ar turejo rimtesniu traumu pries tai] ir juo labiau treniruotes sios buna lb skirtingos as skirtingus trenerius.. Su paciais lengviausiais  inventoriais galima patemti raumenis, o tai savaime aisku nera gerai ... tada jau geriau imti treniruotes nesciosioms. arba i treniruokliu sale, ten kur pati gali valdyti tempa [ne taip kaip aerobikos salej] ir butinai esi priziurima profesionaliu treneriu.

ir dar, perstok kabinetis pries laurynos  mirksiukas.gif  toks jausmas is salies  kad tik ieskai priezasti tai padaryt ;]


Na čia dabar???
Tiesiog užmačiau temą ir pradėjau skaityt nuo pirmo puslapio, kuriame ir buvo atsakymas į jos klausymą tongue.gif
Nesu aš iš kabinėjančių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2009 07 10, 22:55)
Na čia dabar???
Tiesiog užmačiau temą ir pradėjau skaityt nuo pirmo puslapio, kuriame ir buvo atsakymas į jos klausymą tongue.gif
Nesu aš iš kabinėjančių ax.gif

OK smile.gif matai kad istriniau paskutini pasisakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudy: 10 liepos 2009 - 21:58
Su antru gegužės 30 d. vakarą atsimankštinau, 31 d. atsikėliau po 9, o 10.16 jau savo sūnelį supavau. Žiauriai lengvas gimdyams buvo, tai gyd. tikrai užtikrino, kad manktelė turėjo įtakos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(claudy @ 2009 07 10, 19:58)
OK smile.gif  matai kad istriniau paskutini pasisakyma  mirksiukas.gif


Ė. nieko baisaus. Prieš kokius4 metus kaip planavom, suplanavom 2009 m. vaiką turėt, o gimė 2007 biggrin.gif biggrin.gif Tai man iki dabar tokia nostalgija. Į visas šių metš neštukes su žiauriu pavydu žiūriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2009 07 10, 22:59)
Su antru gegužės 30 d. vakarą atsimankštinau, 31 d. atsikėliau po 9, o 10.16 jau savo sūnelį supavau. Žiauriai lengvas gimdyams buvo, tai gyd. tikrai užtikrino, kad manktelė turėjo įtakos ax.gif

viena pazsitama taip pat preis nestuma sportavo, o nestumo metu ejo i nesciuju treniruotes ir baseina, taip pat lb patenkinta buvo jais, o gimdymas taip pat buvo lb lengvas smile.gif vienu zodziu, sportas - sveikata thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(AlKi @ 2009 07 10, 23:02)
Su antru gegužės 30 d. vakarą atsimankštinau, 31 d. atsikėliau po 9, o 10.16 jau savo sūnelį supavau. Žiauriai lengvas gimdyams buvo, tai gyd. tikrai užtikrino, kad manktelė turėjo įtakos ax.gif
Papildyta:
Ė. nieko baisaus. Prieš kokius4 metus kaip planavom, suplanavom 2009 m. vaiką turėt, o gimė 2007 biggrin.gif  biggrin.gif  Tai man iki dabar tokia nostalgija. Į visas šių metš neštukes su žiauriu pavydu žiūriu doh.gif

biggrin.gif
O as irgi ziuriu tik ne nostalgija, o tiesiog baltas pavydas ir noras buti kada nors nestuke.gif ir greitu metu biggrin.gif
Atsakyti