Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių lukštų pagalvės

QUOTE(Zoran @ 2012 07 18, 13:13)
Grikinė - kieta, šiugžda, nesuformuota anatomiškai, todėl nelaiko sprando teisingai, linkusi kaip ir pūkinė susigulėti į duobę miego metu, mėgstama gyvunėlių po 1,5-2 metų, kai išgaruoja chemikalai.
Minkščiausios pagalvės rinkoje kokias teko bandyti yra Paris Herbal, iš labai elastingo HR, gerai kvėpuoja ir yra anatominės.

http://www.grike.lt/...a-Vidutine.html
va tokia pas mus ,
net nezinau ar cia vadinama jog isformuota ar ne g.gif

beje turim ir tokia vientisa, va tai ta is tikro linkusi susiguleti i duobe miego metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausmare: 19 liepos 2012 - 05:25
Dėkui už atsiliepimus. Šiugždesio nemėgstu ir aš, taigi grikinės netiks schmoll.gif
Atsakyti
O mano laimė, kad grįžus namo pas tėvelius yra mano senoji grikinė, tai pasičiumpu miegot, nes kitos tokios patogios pagalvės ten nėra biggrin.gif
Atsakyti
Mamos, o kur gyvai juos galite paciupineti, apziureti? Internete ju pilna, bet norisi gyvai pamatyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2013 03 04, 14:22)
Mamos, o kur gyvai juos galite paciupineti, apziureti? Internete ju pilna, bet norisi gyvai pamatyti  rolleyes.gif

Kad ir ne internete jų, galima sakyti, pilna - pvz. didžiosiose Rimi, Senukuose.

QUOTE(ausmare @ 2012 07 19, 06:24)
http://www.grike.lt/...a-Vidutine.html
va tokia pas mus ,
net nezinau ar cia vadinama jog isformuota ar ne g.gif

beje turim ir tokia vientisa, va tai ta is tikro linkusi susiguleti i duobe miego metu

Mes irgi ketiname pirkti tokias. ax.gif

Besirenkantiems dar patarčiau labai žiūrėti, koks impilo audinys - mūsų senųjų (naudojam gal kokius 5-7 m.) impilas gana plonas, tai kuo labiau su laiku tie lukštai susitrina, tuo vis labiau tepa užvalkalus (o jei dar drėgnais plaukais užmiegi doh.gif ), baltų išvis nebeįmanoma naudoti. verysad.gif Neapsikentusi jau ruošiausi siūti naujus impilus, bet gal jau ir tie lukštai savo atitarnavo g.gif , be to, dabar jau norisi pagalvių su atskira zona kaklui - viena papildoma siūlė biggrin.gif , bet pati vargiai atitaikyčiau proporcijas.
Atsakyti
miegu ant tokios jau gal penkiolika metų. Kur važiuoju su nakvyne, vežuosi ir savo grikinę pagalvę, negaliu miegoti ant kitokių.
Atsakyti