Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių lukštų pagalvės

Norim įsigyti naujas pagalves, tik neapsisprendžiam kokias g.gif
Labai išgirtos grikių lukštų pagalvės, bet parduotuvėj pačiupinėjus, pasirodė kietokos blink.gif Gal kas turi/turėjo ir galėtu parašyti savo įspūdžius?
Atsakyti
Kiek esu girdejus, grikiu lukstai padeda numalsinti skausma. Tik reikia pasildyti rolleyes.gif
O kietu tai tikrai nesu maciusi.
Atsakyti
Mes jau gal pora metų ant tokių miegam, pripratom, kitokių ir nenorim.Iš pradžių atrodė kietokos, bet dabar atrodo, kad tokios ir turi būti pagalvės.Jeigu tenka kur svečiuose miegoti ant kitokių, tai atrodo, kad per minkštos, per šiltos biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
As tokia jau beveik metai laiko turiu. thumbup.gif thumbup.gif Ant kitokios nebegaliu miegot. Vasara sode nakvodavom, tai kai pira nakti miegojau ant kitokios, neissimiegojau. Po to [radejau veztis su savim , kur tik zinau, kad teks nakvot. laugh.gif
Tikrai patariu, labai faina pagalve. Tik is pradziu atrodo tikrai kieta, bet kai atsiguli, apsipranti.
Atsakyti
o mano mergaite labai prakaituodavo, nes plauku labai daug ant galvos biggrin.gif , tai vasara slapia po dienos miego atsikeldavo, tai nupirkau jai grikiu lukstu pagalve- nebeprakaituoja, ir labai myli sita pagalve.. biggrin.gif
Atsakyti
o įdomu, kokios geriau: grikių lukštų ar ėriuko vilnos (Merkio ar Bauer tipo) g.gif
Ir vienos, ir kitos reklamoj labai giriamos
Atsakyti
o sakykit, kokios kainos tu grikiu lukstu pagalviu, ir kur reiktu ieskoti? as tai irgi visai noreciau tokios, bet speju kad vyrui mano ideja visai nepatiks unsure.gif
Atsakyti
Man padovanojo per gimtadieni grikiu lukstu pagalve. Nepripratau as prie jos, atrodo, kad ant akmens guli huh.gif
Atsakyti
nu man tik pačiupinėti ją užteko blink.gif čeža gi ji, kaip miegoti???
Atsakyti
Na, kai miegi, tai lyg neceza g.gif biggrin.gif Bet as taip pripratau prie tu grikiu, kad nekeisciau dabar i kita kokia. O kadangi labai megstu grikiu patiekalus, tai man pats tas - ir kvapas yra silpnas toks. Juokauju, kad grikiu koses po pagalve pasidedu nakciai biggrin.gif biggrin.gif
O kainavo MAXIMOJ apie 30-40 litu, tiksliai nebeprisimenu. Ju visokio dydzio yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munce: 24 rugsėjo 2004 - 12:16
QUOTE (miskouoga @ 2004 09 24, 11:57)
Nepripratau as prie jos, atrodo, kad ant akmens guli huh.gif

Nevisi gali ant vienodų miegoti biggrin.gif Visokių yra, visokių reikia.Mūsų močiutės pripratusios ant dviejų, trijų didelių, storų pagalvių miegoti, pusiau sėdom biggrin.gif Čia pripratimo dalykas wink.gif
Atsakyti
..........as tai uz lateksines pagalves,labai fainos! thumbup.gif
Atsakyti