Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

QUOTE(Dute @ 2007 08 14, 21:29)
Gal tau tiks ši vieta. Tai kelias link Lapių, nuo tilto per Nerį (automagistralė) kokie 500 metrų


oo, zinosim
Atsakyti
O gal kas spaudžiat pačios? Pas mus šiemet lūūūūžta obelys uo obuolių, ir jų apie 10, ką reiks daryt, neįsivaizduoju. O kur dar kriaušės visos, slyvos doh.gif Jau ir butelių tiek neprisirinksiu.
Atsakyti
spaudziau pati siandien, nedideli kieki, nes smarkiai rankos pavargsta, unsure.gif del kaitinimo, tai nezinau, mano sese kai spaude, tai uzvirino ir supile, tai ir as taip padariau 2.gif supiliau i stikliunius butelius nuo sulciu, gal laikisis? g.gif
Atsakyti
sultys yra kaitinamos iki 80 laipsniu temperaturos ,as turiu termometra ,o kas jo neturi tai iki tiek kol pasirodo baltos tipo putos po to i steril.stikl.ir i rusi
Atsakyti
VISADA SULTIS PILU I PLASMASINIUS BUTELIUS,IS VISADA PUIKIAI PAVYKSTA thumbup.gif
Atsakyti
o sakykit ar sultis saldinat pries pilant i butelius?ar jas tokias naturalias supilat tik atkaitintas g.gif gal durnai uzklausiau, nu as niekada nedariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2008 08 20, 21:23)
o sakykit ar sultis saldinat pries pilant i butelius?ar jas tokias naturalias supilat tik atkaitintas g.gif gal durnai uzklausiau, nu as niekada nedariau ax.gif


jei sultis is antaninių ar šiaip iš rūgščiu obuolių ,tai saldinu pagal skonį
Atsakyti
visada darau tik naturalias,jeiper mazai idesi,tai surugs.geriau isideti pries vartojima. : schmoll.gif
Atsakyti
esu staciusi ir is labai rugsciu obuoliu ,net pusiau zaliu (per anksti atsidurem kaime ir puszalius nuraskem ,dar antaniniu)o ir sulciu isspaudem apie 0,5 tonos,(aisku visa gimine apdalinau)o dar ir antro vaiko laukiausi tai staciau be cukraus,tai stovejo visi stiklainiai tik jau labai rugstu buvo,tada atidarius stiklaini virdavau sirupo ir supildavau.
Atsakyti
Bukite geros. Pasakykite kur Vilniuje spaudzia sultys?! nes bandysim pavazineti po sodus ir papygiaja nupirkti daug obuoliu.
Atsakyti
Važiuojant Nemenčinės plentu, tik pravažiavus tą MAXIMą yra posūkis į dešinę. *****, tiksliai nepamenu kuris, bet bent jau pernai tai kabojo skelbimas ir rodyklė
Atsakyti
aciu....man sake, kad ten nuo senu laiku, tik nezinojau ar dar dirba. reiks patikrinti, kad neatvaziuoti su obuoliais i tuscia vieta smile.gif
Atsakyti