Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

Nu siaubas.Apsiverkiau darbe, bet taip gaila ir tavęs ir tavo mergytės, o kai pagalvoju, kad taip gali nutikti ir mano mergytei.....Stiprybės jums unsure.gif
Atsakyti
as be zodziu. linkiu jums visoms labai labai stiprybes heart.gif
Atsakyti
sunku ka nors parasyti
stiprybes, juk tie angeliukai tikrai stebi is aukstai heart.gif
heart.gif heart.gif
Atsakyti
Stiprybes jums heart.gif
Atsakyti
Dieve, kai pati turiu panasaus amžiaus vaikutį... ir kai pabandau įsivaizduoti, ką tau teko išgyventi, Jurgitute... širdis sustingsta... aišku, to skausmo niekas nesupras, kas nepatyrė... bet vien jau nuo minčių ir nuo tavo pasakojimo ašaros teka, o krūtinėje taip sunku, taip negera...
...Stiprybės tau, sveikatytės tavo sūneliui ir gražiausio rojaus tavo angeliukui heart.gif
Atsakyti
Tikrai sunku suvokti ta skausma, kuri tau teko patirti.. sad.gif Nei vienas nesame apsaugotas nuo praradimu, guodzia tik mintis, kad dabar tavo angeliukei geriau..
Didziules sekmes ir stiprybes jusu seimai! heart.gif
Atsakyti
zinote, nors gal cia ir ne i tema...bet skaitau as tas dvi istorijas ir galvoju, kokios vis delto stirpios turi buti ir yra moterys...manau, retas vyras gali isivaizduoti, ka joms daznai tenka istverti...o dar sako "silpnoji lytis" mad.gif
saunuoles wub.gif
Atsakyti
Kaip liudna.... Stiprybes visai jusu seimai heart.gif .
Atsakyti
Labai uzjauciu jusu seima. bukite stiprus! heart.gif

Na, gal cia ne vieta, bet nenoriu su tavim sutikti, kad meningitas ir meningokokine infekcija neturi nieko bendra. mes savo suneli mazdaug pries puse metu paskiepijom meningokokine vakcina, kad isvengtume zaibines meningito formos, kaip nutiko jusu dukrelei heart.gif
Atsakyti
Net nezinau, ka ir pasakyti sad.gif

Stiprybes Jums visiems heart.gif
Atsakyti
Siaubas.Sedziu ir verkiu,man taip liudna pasidare.Ir kodel Dievas taip skaudziai baudzia?Uz ka?Stiprybes Jums,kantrybes,te sildo jusu gyvenima sis mazytis angelelis-sunelis.
Atsakyti
Labai liudna istorija unsure.gif ... Sedejau ir verkiau. As labai bijau sitos infekcijos, kai mano Gytukui pakyla auksta temperatura, is karto ieskau berimu, kad nebutu per velu sad.gif ...
Stiprybes visai jusu seimynelei heart.gif ...
Atsakyti