Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

" Dievas mums siuncia tik tokius isbandymus,kokius mes pajegus istverti ir viska isgyventi." Tai daktaro zodziai,po mano nesekmingo gimdymo...Niekas neivyksta siaip sau...Daznai save guosdavau mintimi :galbut man buvo butina tureti savo angela danguje,kuris mane globotu(geriau butu buve,kad ne tokia kaina...) Bet dabar tuos angelus-sargus turiu du...
Atsakyti
mes tikriausiai mirtumeme tukstancius kartu, kad tik jie gyventu
Atsakyti
paskaicius tokia istorija sirdis sustingsta, asaros bega upemis. uz ka tokie mazi zmoguciai turi iseiti pirmi ... sad.gif
Atsakyti
Nėra tokių žodžių, kuriais galima būtų paguost mamas, išgyvenusias savo vaikučių netektį sad.gif . Nėra didesnio skausmo už tą, kurį jos nešios visą savo gyvenimą sad.gif . Ir visi kiti vėliau gimę vaikučiai neatstos Angelėlio wub.gif . Mano vienas brolis mirė tą pačią dieną kai gimė. Net po 20 metų mama jautė tą skausmą. Mačiau jos akyse kai kalbėdavo apie jį, savo Angelėlį, su tėčiu. Jis visada buvo jos širdyje...
Stiprybės jūsų šeimai heart.gif . Tavo Angelėlis visada bus gyvas Tavo atminty wub.gif ...
Atsakyti
as ir daznai pamastau,ka daryciau,jei mano mazutei kas atsitiktu
bet is tiesu labai dziaugiuos,kad turejai tiek stiprybes atsitiest po tokois tragedijos ir susilaukei antro vaikelio,kuris,tikiuos,numalsins skausma.
Atsakyti
Uzuojauta tau ir tavo seimai heart.gif
Nera tokiu zodziu, tokia akimirka, kurie nors dali skausmo paiimtu sad.gif

Labai gerai suprantu ka jauti, nes ir as turiu savo angela sarga
Atsakyti
viespatie...
sukrete
negaliu
ainu ieskot info apie baisias ligas.
Uzuojauta.
BAISU

zliumbiau su pasikukciojimu....


........ .... ..... heart.gif
Atsakyti
Stiprybes tau ir tavo sheimas ir tegu mazhasis sunelis auga didelis ir sveikas.
Atsakyti
Labai ačiū už paguodžiančius žodžius. Gaila, kad tik vakar atradau šį puslapį. Kai išdėstai tai kas tavyje susikaupę labai palengvėja. Dar kartą ačiū.
Atsakyti
zinau, kad nera zodziu galinciu nors kiek sumazinti jusu skausma. stiprybes jums ir sekmes auginant suneli.tikiu, kad jusu mazasis angeliukas viska stebi ir globoja visa seimyna.stiprybes heart.gif
Atsakyti
Labai uzjauciu sad.gif
Atsakyti
Miela Jurgitute, verkiu kartu su tavim, nes puikiai suprantu tavo skausmą. Mano skausmas kalba tais pačiais žodžiais kaip ir tavo. Aš taip pat turiu savo dukrytę-angeliuką danguje. Šiandien jai būtų metukai ir keturi mėnesiai. Šis skausmas lydės tiek mane tiek tave visą gyvenimą. Didelės tau tvirtybės. Jei norėsi išsikalbėti, visada esi laukiama, visada tau rasiu laiko.
Atsakyti