Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis. Kokia, nuo kada, kaip gaminti?

Mes 9 men. paragavom. As ja isverdu su darzovemis o veliau su kombainu sumalu, nes bijau kaulu. smile.gif
Atsakyti
mamytes gal koki skanu receptuka zinote su zuvyte? parasykit lauksim. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš nupirkau Hipp tyrelę su žuvimi nuo 8 mėn. Pabandžiau duoti, tai nepatiko... Palauksim porą mėnesių, po to vėl bandisim bigsmile.gif
Atsakyti
o mes tai zuvyte valgom nuo 9 menesio. perku lasisos arba karpio file. Mazdaug 150 gr. Jose kaulu nera. Tiesiog isverdu su prieskoninemis zolelemis, bet be druskos. tada su niekuo nesumaisyta ir netrinta sumaitinu. Tiesiog imu su pirstais po gabaliuka, jeigu pasitaiko labai kuda, zuvies vieta, tai dar siek tiek pavilgau i ta sultinuka, kuriame vire, ir sumaitinu. Valgo, net cepsi Dabar jau dukrai 11 men, tai vien pasklidus verdamos lasisos kvapui iskart prie virykles trintis ir reikalauti maisto pradeda
Atsakyti
Mes jau ragavom zuvytes ir atrodo,kad viskas thumbup.gif .Labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Mačiau košelės parduotuvėj jau yra su žuvim galvojam ir mudu jau valgyt, kokias žuvis duodat ? ar tik lašišą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 01 30, 11:02)
Mačiau košelės parduotuvėj jau yra su žuvim galvojam ir mudu jau valgyt, kokias žuvis duodat ? ar tik lašišą? ax.gif

Man is parduotuves pirktines koseles su zuvim kazkaip nelabai graziai atrodo-cia mano nuomone.Tai as perku zuvi turguje,duodu lasisa ir juros lydekos file-padarau,tai su bulve ir darzovem,tai vietoj bulviu makaroniuku.Valgo apsilaizydama thumbup.gif .Zadu pabandyti menkes file-paziuresim ar valgys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate26 @ 2007 01 31, 15:24)
Man is parduotuves pirktines koseles su zuvim kazkaip nelabai graziai atrodo-cia mano nuomone.Tai as perku zuvi turguje,duodu lasisa ir juros lydekos file-padarau,tai su bulve ir darzovem,tai vietoj bulviu makaroniuku.Valgo apsilaizydama  thumbup.gif .Zadu pabandyti menkes file-paziuresim ar valgys  g.gif

Na jūs šaunuolės aš žuvies dar ir nedaviau vis maniau kad anksti ir aš ryt pabandysiu truputėli. Kiek kartų savaitėj duodi?
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 01 31, 16:36)
Na jūs šaunuolės aš žuvies dar ir nedaviau vis maniau kad anksti ir aš ryt pabandysiu truputėli. Kiek kartų savaitėj duodi?

Kai 7 men. buvom pas gydytoja,tai sake po truputi duoti zuvies,tai as ir duodu.O duodu zuvi viena karta i savaite -pirmadieniai pas mus zuvu diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate26 @ 2007 01 31, 16:08)
Kai 7 men. buvom pas gydytoja,tai sake po truputi duoti zuvies,tai as ir duodu.O duodu zuvi viena karta i savaite -pirmadieniai pas mus zuvu diena  biggrin.gif

musu tai nelabai ka papasakoja kaip maitinti,reik pačiai ieškotis meniu g.gif , o pas mus žuvies diena bus ketvirtadienis kaip ir senais laikais lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, ir mes jau ragavom nuo 9 men. zuvies file su darzovem, visai gerai valge. Viena karta i savaite tikrai pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2007 01 31, 21:10)
sveikos, ir mes jau ragavom nuo 9 men. zuvies file su darzovem, visai gerai valge. Viena karta i savaite tikrai pakanka smile.gif

Kokią žuvį duodi?
Atsakyti