Įkraunama...
Įkraunama...

kontraceptinės tabletės "Yasminelle"

Sveikos,
Gal žinot, ar Lietuvoje jau yra šis KT?
Atsakyti
Turbūt dar nėra: :Daugelyje Europos šalių „Yasminelle“ bus pradėta prekiauti jau šių metų pabaigoje"
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 10 01, 22:18)
Turbūt dar nėra:  :Daugelyje Europos šalių „Yasminelle“ bus pradėta prekiauti jau šių metų pabaigoje"

NA, jau gavau iš gydytojo atsakymą, kad šis preparatas(naujausias KT) jau yra Lietuvoje
Atsakyti
Vakar buvau pas ginekologą ir išrašė Yasminelle. Pasirodo jie Lietuvoje jau savaitę prekiaujami.
Atsakyti
Irgi jais susidomėjau, parašikite kaip pojučiai, nes noriu pakeisti savosius į Yasminelle ir domiuosi...
Atsakyti
As geriu sitas KT jau daugiau nei savaite.Pries tai esu gerus ir YArina ir Novynette.Nu zinokit,esu ziauriai patenkinta po kol kas.Jokiu pasaliniu poveikiu.Nei krutines maudzia, nei teplioja..Bet nenoriu prisikalbet.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(korina @ 2006 10 10, 14:34)
As geriu sitas KT jau daugiau nei savaite.Pries tai esu gerus ir YArina ir Novynette.Nu zinokit,esu ziauriai patenkinta po kol kas.Jokiu pasaliniu poveikiu.Nei krutines maudzia, nei teplioja..Bet nenoriu prisikalbet.. unsure.gif

man ginekologe irgi jas skyre naudoti. daba zieda naudoju, tik pabaigusi pradesiu gerti jas. bet perspejo kad apie 3 menesius maus krutine, nes mn ja ir siaip visad maudzia, bet po 3 menesiu turetu viskas susitvarkyti. rekomendavo, nes yra naujausios, labai mazu doziu ir nekaupiancios skysciu organizme, mazinancios pms simptomus ir t.t. bandysiu ziuresiu, o kaina manau normali. ziedas tiek pat kainuoja ax.gif jei dar bus ir geros bei tiks tai isvis bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 10 11, 13:34)
man ginekologe irgi jas skyre naudoti. daba zieda naudoju, tik pabaigusi pradesiu gerti jas. bet perspejo kad apie 3 menesius maus krutine, nes mn ja ir siaip visad maudzia, bet po 3 menesiu turetu viskas susitvarkyti. rekomendavo, nes yra naujausios, labai mazu doziu ir nekaupiancios skysciu organizme, mazinancios pms simptomus ir t.t. bandysiu ziuresiu, o kaina manau normali. ziedas tiek pat kainuoja  ax.gif  jei dar bus ir geros bei tiks tai isvis bus  thumbup.gif



Zinok man nuo visu irgi mausdavo krutine, atrodydavo, kad ji man auga kiekviena minute, o nuo situ jokio maudimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(korina @ 2006 10 11, 14:17)
Zinok man nuo visu irgi mausdavo krutine, atrodydavo, kad ji man auga kiekviena minute, o nuo situ jokio maudimo  blush2.gif

tai maus ne nuo ju, o nuo hormonu pasikeitimo, velaiu turetu pasikeisti. butent del krutines skausmo ir svorio svyravimu man juos ir skyre 4u.gif man labiausiai patinka tai, kad juose ypac mazas hormonu kiekis rolleyes.gif
Atsakyti
O manę kamoja nuotaikų kaita ir aplamai, didesnę laiko dalį esu pikta, suirzusi ir t.t.
Atsakyti
Sveikos,

As šiandien lankiausi pas ginekologę ir ji man patare naudoti arba kontraceptinį pleistrą EVRA arba piliules YASMINELLE. Apie jas sake, kad yra didelė naujovė ir, kad turi labai mažai hormonų. Manau, kad jas ir pasirinksiu, nes apie pleistrą prisiskaičiau visokių negerumų unsure.gif Esu po gimdymo, dabar auginu 10mėn.sūnelį, prieš pastojimą taip pat naudojau kontraceptines piliules NOVINETE ir buvau be galo patenkinta, o tas pleistras man kažko nelabai kimba... schmoll.gif Pažadu, kad kai pabandysiu, būtinai jums parašysiu 4u.gif
Atsakyti
Aš jau dvi dienas geriu, kol kas nieko konkretaus nepastebėjau, bet neigiamų dalikų neaptikau, noras - yra, nuotaika - taip pat.
Atsakyti