Įkraunama...
Įkraunama...

kontraceptinės tabletės "Yasminelle"

yasminelle geriu jau daugiau nei savaite - viskas gerai, o svarbiausia, kad pagrazejo oda wub.gif nuo ziedo buvo nebegrazi pasidarius, dabar viskas kaip ir anskciau buvo - ne spuogelio thumbup.gif
Atsakyti
verysad.gif Na mano atsilepimai ne tokie džiuginantis, odą pradėjo nežieti, berti ir kūną ir veidą, nuotaika klaiki, nuolat besikeičianti, tikriausiai teks nutraukti, ne noriu daugiau saves kankint ir ryt š.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2006 10 27, 12:58)
verysad.gif Na mano atsilepimai ne tokie džiuginantis, odą pradėjo nežieti, berti ir kūną ir veidą, nuotaika klaiki, nuolat besikeičianti, tikriausiai teks nutraukti, ne noriu daugiau saves kankint ir ryt š.... verysad.gif

gal cia tik sutapimas ir laikina. siaip jose ypac mazas hormonu kiekis ir dar yra drospirenonas, kuri suteikia daug gero groziui,pms ir t.t mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 27 spalio 2006 - 21:55
Parasikit prasom,kiek kainuoja,vienam,trym menesiam..Ir labai idomu,kuom jie geri,juk naujove,gal nuo ju nebus taip noras dinge kaip su kitais,nebus tokiu susierzinimu? g.gif
Atsakyti
as soandien nusipirkau irgi yasminelle,nes vartojau triregol,kazkaip man jos netikona matysiu ar sios tiks..
Atsakyti
as irgi geriu sias KT. beveik savaitele. kol kas jokiu nusiskundimu...bet dar per mazai laiko ,kad kazka jusciau ax.gif

Kotiki, Eurovaistinej uz jas sumokejau 36,99lt.
o visa anotacija gali pasiskaityt www.vaistai.lt arba www.prisimink.lt
neprirasysi juk cia visko, ten bais daug visko yra rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuliukas: 29 spalio 2006 - 12:35
As irgi po keliu savaiciu pradiesiu jas gerti. Kaip jums mergaites? Kaip jauciaties? Kokie pasaliniai poveikiai jau pasireiske ( geri.. blogi wink.gif ). Man tai nuo visu galva skauda, Yarinos nebandziau, niu kaip sitie skaitosi tas pats bet silpnesni, pradesiu nuo ju. Rasikit netilekit! flirt.gif
Atsakyti
Vartoju pirma pakuote, tuoj sirgimas.Taciau pajauciau, kad apetitas zveriskas!!!Nejauciu jokio sotumo jausmo, valgau bet ka ir bet kiek.Siaubas!
Atsakyti
QUOTE(marsiukė @ 2006 11 01, 15:18)
Vartoju pirma pakuote, tuoj sirgimas.Taciau pajauciau, kad apetitas zveriskas!!!Nejauciu jokio sotumo jausmo, valgau bet ka ir bet kiek.Siaubas!

ir aš prie šaldytuvo buvau apsigyvenusi - per dvi savaites 7 kg priaugau... ai, bet paskui pamažu ir dingo ax.gif
Atsakyti
Sakot, kad sitos naujosios labai jau panasios i Yarina, o as mat siandien kaip tik pradejau pirma siu tableciu pakuote. Mano ginekologe pasake,kad jos jau naujausios, bet kaip matau smarkiai klydo, yra daug naujesniu.. Na bet po laiko jau sad.gif O sakykit, kuo sios "naujoviskesnes" uz Yarina? Ar firma ta pati?
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2006 11 01, 22:18)
Sakot, kad sitos naujosios labai jau panasios i Yarina, o as mat siandien kaip tik pradejau pirma siu tableciu pakuote. Mano ginekologe pasake,kad jos jau naujausios, bet kaip matau smarkiai klydo, yra daug naujesniu.. Na bet po laiko jau sad.gif O sakykit, kuo sios "naujoviskesnes" uz Yarina? Ar firma ta pati?

Kaip supratau tai jos tokios pacios, bet silpnesnes, kazkokio garmoro kiekis Yarinoj 0,3 o sitose 0,2 . Gal ir klistu bet taip supratau. doh.gif O kokios yra naujasnes uz situ? Ar jie Lietuvoje parduoda, ir ka apie jas zinai? Man tai aktualu nes nezinau ka israsit sau. mirksiukas.gif Pas ginekologe tai situ reikalu nesikreipsiu, nes pastoviai siula Mirelle sad.gif.. kai paprasiau ka nors kito, jinai net pasiuto.. kaip supratau tai jai primokejo uz papildoma darbeli tsakant.
Atsakyti
Taip, jos visiškai panašios, gamintojas tas pats, tik harmonų skaičius skiriasi, kaip jau rašė. Kaip supratau, tai ir kaina beveik ta pati. Aš geriu Yarina, bet sekantį kartą jau pirksiu šias. Kuo mažiau harmonų, tuo geriau. Mes jaunos, gydytoja sakė, ir taip daug harmonų turim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herbal: 02 lapkričio 2006 - 15:24