Įkraunama...
Įkraunama...

kontraceptinės tabletės "Yasminelle"

QUOTE(Herbal @ 2006 11 02, 16:22)
Taip, jos visiškai panašios, gamintojas tas pats, tik harmonų skaičius skiriasi, kaip jau rašė. Kaip supratau, tai ir kaina beveik ta pati. Aš geriu Yarina, bet sekantį kartą jau pirksiu šias. Kuo mažiau harmonų, tuo geriau. Mes jaunos, gydytoja sakė, ir taip daug harmonų turim 4u.gif

Kaip taip imsi ir gerusi Yarina, pati pakeisi jas i Yasminelle, manai tai nieko tokio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 03 lapkričio 2006 - 23:08
QUOTE(Centime @ 2006 11 03, 23:09)
Kaip taip imsi ir gerusi Yarina, pati pakeisi jas i Yasminelle, manai tai nieko tokio?

Pati, be jokių daktarų patarimo, jau keičiau gal dešimt KT,juk mes pačios jaučiam, kas mums geriausia.O daktarai kartais visai ne į temą būna...Vieną kart yra pateikę , tai iki gimdymo tikrai tiko.
Atsakyti
Na va aš jau sugeriau pirmąją "Yasminelle" pakuotę... Prieš tai gėriau "Yarina" ir buvo dingusios visos problemos su oda, geriant "Yasminelle" vėl atsirado spuogų verysad.gif Gydytoja sakė dar pagert pora mėnesių, nes gali susitvarkyt dar g.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi tikriausiai bandysiu ta naujiena. Anksciau geriau Jeanine, jos man labai tiko ir patiko, taciau paskutinius du menesius buvo dinge menesines. As supanikavau ir nulekiau pasitikrinti, prisipirkau testu, bet atrodo viskas buvo tvarkoje ir trecia menesi sulaukiau menesiniu ir nesu nescia. Bet daugiau panasaus streso patirti nenoriu, todel noreciau kokia naujiena isbandyti.
Atsakyti
Siandien isgeriau pirmaja tablete smile.gif ziuresim, kaip bus, bet tikiuosi viskas bus ok. jos tokios isgirtos visu, labai labai naujos ir pan. taimano pirmos KT. pazadu papasakot savo ispudzius smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Prisijungiau ir aš prie yasminelle vartotojų. Jau išgėriau 3 tabletes, bet kol kas nieko stebuklingo pasakyti negaliu. Be to, jos labai brangios. Paklojau 43 Lt su centais.
Atsakyti
pradejau ir as Yasminelle vartoti. Tai mano pirmosios KT. Ziuresiu kas bus
O mokejau tai irgi 43 litus. Bet kad jau eurovaistinej jos zymiai pigesnes, tai teks ten ir pirkt ax.gif
Atsakyti
*Rita* Paskelbta Šiandien, 15:41
pradejau ir as Yasminelle vartoti. Tai mano pirmosios KT. Ziuresiu kas bus
O mokejau tai irgi 43 litus. Bet kad jau eurovaistinej jos zymiai pigesnes, tai teks ten ir pirkt



g.gif as pirkau eurovaistinej bazej pirmadieni, mokejau 39.99. jei kur rasit pigiau, praneskit mirksiukas.gif Manau, yasminelle kaina didesne negu kitu KT, nes jos kol kas naujiena. bet kiek zinau, pleistras irgi panasiai apie 40lt kainuoja. uz naujoves tenka moket daugiai smile.gif
Atsakyti
Vartoju antrą mėnesį, jaučiu, kad galvą skauda (tik ne taip kaip su yarina) ir yra nuovargis...dar prie to, beria veidą.
Atsakyti
man gydytoja israse Logest arba yasminelle.bet kiek ziurejau atsiliepimu apie logest taj geru vienetai,tai manau teks pradet gert yasminelle.sejp geriau yarine,salutinio poveikio beveik nebuvo,isskyrus maza pykinima pirmaji menesi,bet dabar gal po 4 menesio pradejau labai kraujuot,gydytoja sake nieko tokio bet nzn man kazkaip neramu,jau 2 savaite eina..
Atsakyti
QUOTE(marsiukė @ 2006 11 05, 16:29)
Pati, be jokių daktarų patarimo, jau keičiau gal dešimt KT,juk mes pačios jaučiam, kas mums geriausia.O daktarai kartais visai ne į temą būna...Vieną kart yra pateikę , tai iki gimdymo tikrai tiko.

teisingai, nes daktarai siūlo tas KT, kurias jiems prirodo kokia nors firma. tiesiog daktarai priversti jas reklamuot. todėl visai jokio skirtumo ar pati pasirinksi KT, ar jas ale "parinks" gydytojas 4u.gif

QUOTE(Miglele @ 2006 11 17, 14:56)
Be to, jos labai brangios. Paklojau 43 Lt su centais.



QUOTE(alias @ 2006 11 17, 18:54)

g.gif  as pirkau eurovaistinej bazej pirmadieni, mokejau 39.99. jei kur rasit pigiau, praneskit mirksiukas.gif  Manau, yasminelle kaina didesne negu kitu KT, nes jos kol kas naujiena. bet kiek zinau, pleistras irgi  panasiai apie 40lt kainuoja. uz naujoves tenka moket daugiai smile.gif

pas mus Eurovaistinėje jos kainuoja 36,99lt. o jūs dar pirkit sekmadieniais su Maxima ar Saulutės kortele. tai dar 15% sutaupysit mirksiukas.gif aš taip ir darau rolleyes.gif

niu aš jau pabaigiau pirmąją pakuotę. jokių pokyčių nepastebėjau. šiandien pradedu gert antrąją pakuotę. žiūrėsim kas darysis toliau rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes. prisiskaiciau cia visko ir nusprendziau, kad tikriausiai atejo laikas keisti KT. iki siol 4 metus vartojau Cilest, ir nors cia daugelis teigia, kad moraliskai jos jau beviltiskai paseno, bet man idealiai tiko. tik.... pastaruoju metu nutiko baisus dalykas - dingo bet koks noras myletis blush2.gif absoliuciai blush2.gif kadangi subjektyviu priezasciu niekaip nesurandu, o visada lyg ir normaliai budavo, tai bandau versti kalte KT, nes cia tokiu minciu prisiskaiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tai bandysiu "Yasminelle", nors itariu, kad gal nebus viskas sklandu - Cileste gerokai daugiau hormonu, organizmui teks persiorentuoti.... g.gif
Atsakyti