Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

na gal kad su blicu... šiaip iškepęs pilnai. beje, kepiau 55 minutes. gal kad mano orkaitė nesandari sad.gif šeima įvertino labai teigiamai.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2006 10 11, 20:51)
na gal kad su blicu... šiaip iškepęs pilnai. beje, kepiau 55 minutes. gal kad mano orkaitė nesandari sad.gif šeima įvertino labai teigiamai.

Nesikrimsk taip, nuotraukoj gal ne taip išėjo 4u.gif
Aš irgi labai norėčiau pabandyti kepti šitą pyragą, bet pas mane visada gaunasi pravalai su pyragais. Bandžiau Sonatinos obuolių pyragą su jogutu-gražus iš pažiūros, bet nevalgomas gavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 11 spalio 2006 - 19:57
Sonatita 4u.gif , as noriu taves paklausti.... ax.gif
Koks skonis to jogurtinio padazo, kuri tu pili ant vistos su darzovemis? g.gif
Jogurto... Krapu.... Ar kitu prieskoniu?..
Tokio padazo neradau, bet noriu kuo panasesni skoni gauti, improvizuodama ax.gif
Atsakyti
siandien gaminau kiausiniu ir farso vyniotini.. tai gavo thumbup.gif ir skonis thumbup.gif Labai patiko ir man ir vyrui... rytojui reikes vel pasizvalgyti po receptus... g.gif
Atsakyti
Merginos, priimkit i buri 4u.gif

Sonatina tu lobis... As jau susirinkau visa tavo receptu knyga su spalvotom iliustracijom. Neikainuojama...

Ruosiuos daryt Kepeneliu torta. Gal galiu kuom nors pakeisti soda? Kepimo milteliais kokiais ar dar kuo? Problema man cia su ja. Ir dar durnas klausimas, kam is viso ji ten reikalinga?

Valgom dabar Obuoliu pyraga su jogurtu. Apsiryjimas...
Atsakyti
O as nezinau kas nutiko mano bandelem su cinamonu verysad.gif , pirma karta kai dariau tai isejo skaniausios, o dabar man tesla neiskilo aisku del to ir neiskepe gerai verysad.gif , bet kodel tesla neiskilo nesuprantu g.gif gal, kad cukraus daugiau idejau ir sviesto nemeravau dejau is akies g.gif kaip jus manot? 4u.gif
Atsakyti
Ir aš siandien gaminau kiausiniu ir farso vyniotini.. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Visiems labai patiko thumbup.gif Rytoj vėl ką nors išbandysiu, ačiū 4u.gif
Atsakyti
sonatina, kokį naudoji sultinį? pati verdi ar iš kubelių kokį?
Atsakyti
Dabar mėgaujuosi sagutėmis, na karštos man nelabai, bet šaltas baigiu visas suvalgyti.. blush2.gif
Atsakyti
Na vištytė man šiandien gavosi super thumbup.gif Iš vakaro padruskinau, ištepiau tuo marinatu ir palikau per naktį. Įdėjau į rankovę su visu marinatu, užrišau siūlu, ai ir dar į rankovę pridėjau bulvių ir morkų supjaustytų (jas apšlaksčiau aliejum truputuką ir padruskinau prieš tai). Beje, pas mane ten ant rankovės instrukcijos parašyta, kad nebadyt priewš kepant, tai aš ir nebadžiau su smeigtuku g.gif Nu iškepė puikiausiai thumbup.gif Labai skani ir sultinga vištytė gavos thumbup.gif
Atsakyti
Na pagaliau ir aš išbandžiau kiaušinių - faršo vyniotinį. Jau buvau morališkai nusiteikus kad prilips tas omletas, bet visiškai neprilipo, labai lengvai susukau, ir išvaizda ir skonis labai thumbup.gif Dariau su kiaulienos faršu tongue.gif
Atsakyti
O as vakar isbandziau cukiniju pyraga su tunu smile.gif nu super, labai labai skanus gavosi ir tikrai nesunku ji pasigamint smile.gif
Atsakyti