Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

KVN, visiškai teisingai, reikia 1/4 pakelio smile.gif

O kaip aš kildinu tešlą, rašiau štai čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 12 spalio 2006 - 12:43
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 12, 13:41)
KVN, visiškai teisingai, reikia 1/4 pakelio smile.gif

O kaip aš kildinu tešlą, rašiau štai čia 4u.gif

oi, ačiū labai wub.gif nu vakare bandysiu, parašysiu kaip sekėsi wub.gif
o dabar orkaitėj kepu višienos kukulius su sūreliu smile.gif jau matau, kad bus skanu tongue.gif o desertui dar iš vakar kilo pora gabaliukų obuolių pyrago su jogurtu wub.gif
Atsakyti
as taip pat jungiuosi i Sonatinos gerbeju kluba.Isbandziau jau daug ka ir viskas pavyko puikiai.Dabar mano rytas prasiseda nuo kavos puodelio+receptuku skaitymo ir kurio nors issrinkimo buti musu pietumis. bigsmile.gif
Taip ir toliau, Sonatina thumbup.gif
Atsakyti
išsikepiau varškinių blynų, labai skanūs išėjo thumbup.gif thumbup.gif
aną dieną dariau mielines bandeles su vaniliniu pudingu, tai kažkaip nelabai gavosi doh.gif , nes sukant tešlą labai daug pudingo lauk išbėgo, nors jį darant pieno pyliau netgi mažiau, nei nurodyta ax.gif , tai va esmė, kad tešla gavosi viskas čiki, tik pudingo pritrūko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 12 spalio 2006 - 15:18
QUOTE(bea @ 2006 10 11, 20:51)
na gal kad su blicu... šiaip iškepęs pilnai. beje, kepiau 55 minutes. gal kad mano orkaitė nesandari sad.gif šeima įvertino labai teigiamai.

Sveikutės 4u.gif Klausimas apie šitą pyragą. Kepiau ir aš jį, labai skanus gavosi, tik aš blogai baltymus išplakiau, nes man jie ne ant viršaus buvo, o pasiskirstė po visą pyragą. Ką plakdama dariau negerai? Aš į baltymus supyliau cukrų ir tada plakiau, ir man jie nesigavo standūs. Gal reik pirma išplakt, o tik poto bert baltymus g.gif Patarkit.
Atsakyti
Mano obuolių rudenėlis ax.gif skanumėlis ax.gif

user posted image

user posted image

bet man tai baikė gavosi - iškepiau, išėmiau iš orkaitės, atvėsinau šiek tiek, atsipjoviau, o ten kiek skysčio blink.gif doh.gif paėmiau, nupyliau ir dar kokias 10 min kelpiau ... skystis matyt nuo obuolių susidarė.
tai dabar gal kiek sausokas gavosi, nu bet su ledais tikrai būtų skanu thumbup.gif
Atsakyti
O as pietums issikepiau puriu blyneliu sau, tik teko daryt is puses porcijos nes kefyro buvo tik puse stiklines doh.gif tikrai verta kepti, skanu labai ax.gif

O del kiausiniu baltymu plakimo.. Nzn, siaip juos reikia labai ilgai ir nuobodziai plakti kad butu standus, kaip sakant kad plaktuvas dubeny stovetu biggrin.gif cia aisku jei rankiniu budu smile.gif bet pvz vienakart buvau nusipirkus kiausiniu (pigesniu ir mazesniu hihihi.gif ) tai niekas nesigavo, plak kiek nori schmoll.gif
Atsakyti
siandien dariau zuiki su suriu, ale kaip skanu ir kaip sotu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 12, 10:46)
Netta, malonu, kad sagutės patiko smile.gif

Super thumbup.gif O šiandien valgėm makaronų lizdelius su faršu, tai taip skanu buvo clap_1.gif Ir grietinėlės pyliau 200 ml, tad buvo pats tas thumbup.gif
Dabar labai norėčiau kokį pyragą išbandyti, nors nesu jokio gyvenime kepus, tad baisoka, bet labai jau norisi, sakau nuo kurio čia pradėti g.gif
Atsakyti
Ir aš jungiuosi prie jūsų, jeigu priimsit. 4u.gif
Sonatina, rašiau tau klausimuką sausainių temoje, bet gal tu ten nesilankai, išbandžiau tavo šokoladinių sausainių "Triufelių" receptuką, labai patiko, gavosi labai skanus thumbup.gif essen.gif
Bet galvoju kam į juos reikia dėti kakavos? mastau.gif
Atsakyti
Sonatina, nu vis ruošiuos Kūčioms jau blush2.gif , bandysiu visus 12 patiekalų iki švenčių išsimėgint.. Klausimas - kokį tuną ir silkę naudoji savo patiekaluose ???? Ir kokį karštą patiekalą parekomenduotum Kalėdoms? Na Tavo nuomone , kad būtų pakankamai greit padaroma ir skanu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2006 10 12, 16:58)
Sveikutės 4u.gif Klausimas apie šitą pyragą. Kepiau ir aš jį, labai skanus gavosi, tik aš blogai baltymus išplakiau, nes man jie ne ant viršaus buvo, o pasiskirstė po visą pyragą. Ką plakdama dariau negerai? Aš į baltymus supyliau cukrų ir tada plakiau, ir man jie nesigavo standūs. Gal reik pirma išplakt, o tik poto bert baltymus g.gif Patarkit.


Baltymus reik iš pradžių išplakt iki standžių putų be nieko, tada dėti po šaukštą cukrų ir plakti, kol cukrus ištirps.
Atsakyti