Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

PaMel, kaip skainiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
ir yra labai skanu 4u.gif
sonatinai aciu wub.gif
Atsakyti
Sonatina, (arba bet kas, kas kapėte Aharoni obuolių pyragą)-ar forma pyragui turi būti gilesnė? Na ta prasme ne tokia žema, kaip būna tos banguotais kraštais? Aš čia pagal Sonatinos įdėtą nuotrauką sprendžiu, kad skarda turėtų būti aukštesnė.
Šimtą kartų jau sau prisižadėjau jokių pyragų nekepti, nes niekda nesigauna doh.gif , na bet ir vėl pasidaviau pagundai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2006 10 21, 11:32)
Sonatina, (arba bet kas, kas kapėte Aharoni obuolių pyragą)-ar forma pyragui turi būti gilesnė? Na ta prasme ne tokia žema, kaip būna tos banguotais kraštais? Aš čia pagal Sonatinos įdėtą nuotrauką sprendžiu, kad skarda turėtų būti aukštesnė.
Šimtą kartų jau sau prisižadėjau jokių pyragų nekepti, nes niekda nesigauna  doh.gif , na bet ir vėl pasidaviau pagundai  lotuliukas.gif

Mano pyragas buvo per 2 pirstus. Emiau paprasta orkaites blekute...
Atsakyti
niu o cia dar vienas skanumelis mmmmmmmm
mb sake mmmmmmmmmmm thumbup.gif thumbup.gif
cia bulviu ir tuno pica
Atsakyti
Vakar vel viriau cukiniju sriuba, o siandien pusryciams kepiau blynu is krabu lazdeliu. Prie ju pirkau saldu cili padaza, papuole labai astrus , bet labai tiko prie blynu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 10 20, 10:10)
siandiena gaminau separdo pyraga nu skanumelis niammmmmmmm 4u.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as taipat gaminau vakar separdo pyraga labai skanus gavosi ir grazus,nes padariau is bulviu koses bangeles,tai jos apkepusios labai graziai atrode.sonatinai didelis aciu uz skanius ir lengvai parinktus receptus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2006 10 20, 23:27)
kokiam inde jūs kepat juos g.gif matau, kad ir pas balandukę jų nemažai sutilpę.... tai aš kroviau juos į du stiklinius indus ir į orkaitę.... na kepė kiek ilgiau, bet buvo labai jau skanu.... tik va padažiukas gavosi kiek per skystas, kaži dasipylė vandenuko, kad juos semtų...

Aš kepiau keptuvėje ir man padažas tikrai nesigavo skystas schmoll.gif buvo viskas labai puiku.
O vandens pyliau tik kad makaronus apsemtų.
PaMel tavo pica labai skaniai atrodo,jau seilės kaupiasi biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena. Kepiau šiandien žuvį prancūziškai. Nu labai skanu buvo, nuostabus patiekalas. Gaminau sagutes, tik man tie guzikai krito lauk iš tešlos. Kaži kodėl man taip gavosi (atrodo,,siūlu''- tešlos užtektinai buvo) biggrin.gif Kai suviniojau dešrelę į tešlą gerai apspaudė, o pjaustant išlaisvėjo g.gif Apspaudžiau prieš dedant į orkaitę, bet dauguma valgant krisdavo lauk.
Atsakyti
Šią savaitę žadėjau įdėti beliašų receptą, tad štai ir jis ax.gif

user posted image

Beliašai

1 nepilna stiklinė pieno
1 – 2 v. š. cukraus
1 pakelis sausų mielių (7 – 11 g)
1 kiaušinis
~ 300 - 500 g miltų
1 a. š. druskos
6 – 7 v. š. aliejaus

250 – 300 g faršo
1 kiaušinis
1 smulkiai supjaustytas svogūnas
druska, pipirai

Pieną pašildyti iki kambario temperatūros, jame išmaišyti cukrų ir mieles. Uždengti ir palaukti, kol susidarys „kepurėlė“ (~ 10 min.). Įmaišyti kiaušinį. Į didelį dubenį persijoti miltus, suberti druską, supilti aliejų ir pieną su mielėmis. Gerai išmaišyti. Svarbu nepadauginti miltų. Tešla turi būti labai minkšta, netgi lipni. Lengvai pabarstyti miltais, pridengti ir leisti pakilti (aš kildinau iki 50° C įkaitintoje orkaitėje ~ 30 – 40 min.).
Pakilusią tešlą lengvai paminkyti. Ant stalo pabarstyti šiek tiek miltų, atgnybti nedidelius tešlos gabaliukus, juos iškočioti, ant viršaus dėti po šaukštelį paruošto faršo (faršą, kiaušinį, svogūną, druską ir pipirus gerai išmaišyti), faršą šaukšteliu išploti, kad įdaras nebūtų storas ir greičiau iškeptų. Tešlos kraštelius suimti, paliekant viršuje nedidelę skylutę.

user posted image user posted image

Puode storu dugnu įkaitinti aliejų, dėti po kelis beliašus skylute žemyn, kai gražiai apskrus, atsargiai apversti ir uždengus pabaigti kepti.

P. S. tešlą dariau du kartus – pirmą kartą iškart subėriau ~ 500 g miltų, ir tešla gavosi gana kieta, tad dar įmušiau vieną kiaušinį, minkiau, minkiau ir nusivylusi pastačiau kilti... Kadangi nebesitikėjau nieko gero, praktiškai iškart padariau kitą porciją tešlos, tik šįkart bėriau tik 300 g miltų. Tešla gavosi labai lipni, bet puikiai pakilo ir buvo itin minkšta. Pirmąją tešlą ruošiausi išmesti, bet visgi pamėginau kepti – ir pyragėliai gavosi minkšti ir skanūs, tad ėmiau ir sunaudojau ją visą.... ax.gif Bet iš antrosios tešlos beliašai gavosi išvis minkštutėliai ir purūs... rolleyes.gif

user posted image

Iš dalies tešlos padariau spurgas (tiesiog iš tešlos suformavau nedidelius rutuliukus), kurioms praaušus į vidų įspaudžiau abrikosų džemo... smile.gif

user posted image
Atsakyti
katiliuk, įspūdingas sąrašėlis bigsmile.gif Džiaugiuosi, kad patiekalai patiko, o į keksiukus tikrai nereikia kiaušinio... keista, kad gavosi sausi... g.gif

Sniege4, pyragas atrodo viliojančiai rolleyes.gif Reikės ir mana su vyšniomis prie progos pamėginti smile.gif

balanduke, lizdeliai thumbup.gif

Arinva, džiaugiuosi, kad sugalvojai, kaip išsisukti iš padėties 4u.gif

PaMeL, labai malonu, kad tiek visko išmėginai, o nuotraukos įspūdingos thumbup.gif

Kaliteja, malonu, kad žuvis patiko smile.gif

Linaiva, malonu, kad lizdeliai gavosi skanūs smile.gif

Miglota, džiaugiuosi, kad pyragas patiko (nors ir buvo riebokas tongue.gif )

Mama_Tania, smagu, kad paplotėliai ir žuvis patiko ax.gif

Nome, originaliame recepte parašyta naudoti 28 cm skersmens apvalią torto formą (o jos būna gana aukštos), o aš kepiau kvadratinėje 20 x 20 cm formelėje taip pat aukštais kraštais... Paprasta pyrago forma nelabai tinka... ax.gif

agotai, smagu, kad ir sriuba, ir blynai patiko smile.gif

gyteni, džiaugiuosi, kad šepardo pyragas patiko 4u.gif

darzeli, malonu, kad žuvis patiko smile.gif O dėl sagų... g.gif Ar tešlos kraštą tepei plaktu kiaušiniu? g.gif

Atsakyti
Kepiau obuolių pyragus su jogurtu ir obuolių ruduo, abu labai skanūs ir labai greitai dingo nuo stalo. Man labai patiko apskrudęs baltymas rudens pyrage. tongue.gif
Atsakyti