Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

Mama_Tania, čia gi nėra ko bijoti biggrin.gif

Linjus, kažkokių tokio stiliaus padažų esu mačius Thomas Philips parduotuvėse... g.gif

jurginėli, labai malonu, kad tavo vaikams patinka tinginys 4u.gif

Kaliteja, tikiuosi žuvis patiks smile.gif

debesuota, manau turėtų gautis normaliai... Tiesiog gal ilgiau pavirk, kad cukinijos būtų visiškai minkštos... O jeigu ir liks cukinijų gabaliukų - skonis tikrai nenukentės ax.gif
Atsakyti
mano paskutiniai gaminiai:

1. cukinijų skriuba - skanu bet man pasirodė kad per daug kario, tai kitą kartą dėsiu mažiau smile.gif

2. kalakutienos keksiukai su uogiene - kadangi neturėjau keksiukų formelių tai kepiau kaip paprastus maltinukus, bet man jie tokie biški kaip čia pasakius žodžiu tokie birūs gavosi, gal į faršą reikėjo kiaušinių dėt? Vyrui patiko vistiek, o man nelabai.

3. mėsos kiaušinių viniotinis gavosi super thumbup.gif thumbup.gif

4. balandėlių apkepas thumbup.gif thumbup.gif

5. dabar troškinasi menkė su daržovėm smile.gif
Atsakyti
Nu va jau paragavau savo pyrago biggrin.gif Vadinamo varškės- apelsinų o aš padariau varškės vyšnių tik kad mano protinga galva nepažiūrėjau prieš darant grietinėlės šviežumo ir kiek cukraus namie turiu doh.gif na bet sukausi va šitaip vietoj cukraus į įdarą supyliau vyšnių uogienės sirupą o vietoj grietinėlės dėjau sausos tris šaukštus ir šaukštą miltų, užpilui įpyliau brendžio gavosi thumbup.gif kol karštas buvo tai aromatas... tik ant dugno dar sudėjau vyšnias tai jau buvo per saldu kaip sakant persūdžiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniegas4: 20 spalio 2006 - 16:07
va siandien dariau Makaronų lizdelius grietinėlės padaže
stai foto smile.gif gal siek tiek surio per mazai uzdejau, bet buvo labai skanu mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sonatina aš tavo pyragą su tunu biškį pakeičiau kadangi pasirodo vyras paslapčiom suvalgė tuną o jau viskas buvo paruošta pyrago kepimui tai vietoj tuno dar pridėjau moliūgo ir gavosi thumbup.gif skaus daržovių pyragas
o vaikui į darželį buvau iškepus keksiukų vaisių-grietinėlės tai irgi auklėtojos gyrė thumbup.gif dabar darželyje garsi kulinarė patapau blush2.gif
Atsakyti
siandiena gaminau separdo pyraga nu skanumelis niammmmmmmm 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 20, 13:51)
Kaliteja, tikiuosi žuvis patiks smile.gif

Ne tas žodis kaip skanu buvo thumbup.gif
Tik foto nepadariau,nes labai valgyti norėjosi blush2.gif
Didelis dėkui Sonatinai aciuks.gif
Atsakyti
o aš va šian dariau makaronų lizdelius, bet... susidūriau su indo problema doh.gif kokiam inde jūs kepat juos g.gif matau, kad ir pas balandukę jų nemažai sutilpę.... tai aš kroviau juos į du stiklinius indus ir į orkaitę.... na kepė kiek ilgiau, bet buvo labai jau skanu.... tik va padažiukas gavosi kiek per skystas, kaži dasipylė vandenuko, kad juos semtų...
beje, jau ir mano vyro pagyrimas Sonatinai 4u.gif
Atsakyti
vakar kepiau grybu pyraga... skaiciau, kad daug kam lyg ir per suru buvo, tai bijojau druskos padaugint, todel dejau labai mazai... ir siaip riebokas toks gavosi, bet labai skanus, dar ir kita diena sildziau biggrin.gif butinai dar gaminsiu...
tik vat nuotraukos kazkodel ikelt neleidzia verysad.gif
Atsakyti
sveiki biggrin.gif
vakar kepiau kiniskus paplotelius Rou bing - thumbup.gif gavosi, vyrui laaaaaabai patiko, tai teko dvi porcijas daryti biggrin.gif ir zuvi prancuziskai (sitas tai jau tapo megiamu seimos patiekalu) thumbup.gif

Sonatinai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2006 10 20, 23:27)
o aš va šian dariau makaronų lizdelius, bet... susidūriau su indo problema doh.gif kokiam inde jūs kepat juos g.gif matau, kad ir pas balandukę jų nemažai sutilpę.... tai aš kroviau juos į du stiklinius indus ir į orkaitę.... na kepė kiek ilgiau, bet buvo labai jau skanu.... tik va padažiukas gavosi kiek per skystas, kaži dasipylė vandenuko, kad juos semtų...
beje, jau ir mano vyro pagyrimas Sonatinai  4u.gif

as kepiau keptuveje smile.gif kai dejau tai paskutinis norejo netilpi, bet vistiek igrudau.. man uzteko dvieju lizdeliu, o vyras sugebejo per du kartus visus suvalgyt smile.gif as siultinio pyliau kad apsemtu ir to skyscio buvo normaliai,nesakyciau kad per daug mirksiukas.gif
Atsakyti
stai mano varskiniai sausainiukai skanumelis mazylis kaip skaniai valgo neatsitraukdamas 4u.gif wub.gif thumbup.gif
o cia stai onbuoliu ruduo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaMeL: 21 spalio 2006 - 10:59