Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote dantis?

Visoms aciu uz atsakymus, bet kaip cia pasakius, kaip prasidejo nejucia si problema taip nejucia ir pasibaige, turbut reikejo mamai daugiau kantrybes kol dukryte nugales savo tinginiuka, tiksliau tai kai pradejau nebekreipti demesio ir nepriminti kad reikia dantis valyti dabar ateina pati paklausia ir valo, zinoma kad su mano pagalba biggrin.gif
Atsakyti
Aš girdėjau, kad mama turėtų vaikui padėti valytis dantis, iki jis mokės rašyti, tada rankytės mokės valyti dantukus. Elektrinis dantų šepetėlis, spalvą keičiantis šepetėlis, profilaktinis apsilankymas pas stomatologą, kur bus paaiškinta, kaip valyti dantukus, irgi padeda
Atsakyti
QUOTE(Ir Guste @ 2006 10 23, 15:00)
Stomatologai rekomenduoja valyti dantis vaikams iki septynių metų, nes jie patys to nepadaro kokybiškai.

pas mus stomatologai liepia kad mamos valytu dantukus vaikams iki 11-12 metu. Sako, jie iki to laiko nesupranta, kodel ta reikia daryt ir valo patys atmestinai unsure.gif Mano dukrai 8-eri, ir vakarais dantukus as jai valau, o rytais ji pati, o maziukui, tai be jokios abejones valom ir ryte ir vakare. Jei pats pareiskia nora valytis, nepriestarauju, tik po to dar pati isvalau, arba jau po to, kai isvalau, tai dar zaidzia kiek laiko bigsmile.gif
Atsakyti
Mano penkiametis sūnus jau valosi pats. Pradėjom valyti šepetėliu kažkur nuo metukų, vėliau pridėjom ir pastą. Kaip įpratinom? Tiesiog tuo metu rodė reklamą su bebru Colgate pasta, tai parodėm, kokie pas jį gražūs ir balti dantukai, stiprūs, nes valosi biggrin.gif Dar papasakojom, kaip kirmėlytės apsigyvena nevalomuose dantukuose ir "gręžia" skylutes ax.gif Mažąjį nebuvo sunku įpratinti, nes viską kopijuoja iš brolio hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 05 25, 11:15)
Mano penkiametis sūnus jau valosi pats. Pradėjom valyti šepetėliu kažkur nuo metukų, vėliau pridėjom ir pastą. Kaip įpratinom? Tiesiog tuo metu rodė reklamą su bebru Colgate pasta, tai parodėm, kokie pas jį gražūs ir balti dantukai, stiprūs, nes valosi  biggrin.gif Dar papasakojom, kaip kirmėlytės apsigyvena nevalomuose dantukuose ir "gręžia" skylutes  ax.gif Mažąjį nebuvo sunku įpratinti, nes viską kopijuoja iš brolio hihihi.gif

mano ir 4 m valosi pats, bet rytais tai nespejam blush2.gif doh.gif vakarais valomes bet ne visada blush2.gif kartais buna kad pats issivalo pora kart per vakara, kartais uzpyksta ir nesivalo, karts nuo karto pati isvalau, bet sita darba labai pats nori daryti ir tik kartais leidzia man doh.gif
Atsakyti
maniskis 3 metis nenorejo valytis dantuku, nupirkom elektrini sepetuka, valosi 2 kartus, kartais ir 3, bet pats, neleidzia padeti.... tai nezinau, ar ji cia verst, ar neverst.... gal po kokio menesio kito pripras... ir leis man isikisti i procesa.....
Atsakyti
blink.gif Mano sunui jau tuoj bus šeši, bet dantukų valytis visai nenori. Kiekvieną vakarą prieš miegą valau, o paskui jam tai gerti tai valgyti norisi. Kol įvedžiau tvarką, kad po dantų valymo vakare negalima valgyti praėjo daug laiko. Ir dabar dantukus valo tik namie. Jei dienai kitai lieka pas močiutę tai dantų nevalo, nes ji klauso vaiko bigsmile.gif rolleyes.gif Rytais dantų nepriversi išsivalyti, nes ir taip džiaugiesi, kad keliasi ir nebliauna.
O dantų šepetėlį ir pastą labai noriai renkasi, tik jie greičiau nusibosta nei pasibaigia. Jei kiekvieną savaitę keisčiau gal ir mažiau vargo būtų, bet gi tiek neuždirbam.
Atsakyti
As saviskei ryte ledziu paciai valytis, o vakarais esu isaiskinus kad turi valyti arba mama arba tetis nes daug nesvarumu ir pati neisivalys,o paskui skaudes dantukus smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif O jei as maziuko neisvaryc is ivonios jis dantis valytusi 24val, ir neiseitu is ten......... doh.gif doh.gif Nebuvo bedos nei su didziuoju nei su maziumi...... o kaip gavosi, taip savaime, ejom visi i vonia ir semine ranga valemes pradzioje smile.gif
Atsakyti
mes turime nupirkę skanios pastos, dažniausiai pats nuėjęs į parduotuvę išsirenka kokios nori, ir šiaip su malonumu valosi dantuku. bent jau kol kas
Atsakyti
valome vakarais dantis pats maloniausias uzsiemimas mazulei smile.gif tik ieina i vonia ir saukia dantukai lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mum nera problemos valyt dantukus, taciau beda tame kas valys, mazyle nesiduoda, kad jai isvalytume doh.gif gydytoja, sake, lai valo pati, bet pasekmes prakiure galiniai dantukai doh.gif
Atsakyti