Įkraunama...
Įkraunama...

Magija

Daugelis is musu turi "galiu", kartais pacios to nepajausdamos galime "nuziureti" supykusios "uzkeikti"... geriausia magija -geris. padedami kitiems, apvalome savo klaidas, atidirbame karmas. Juodoji -kenkiams sau ir savo vaikams. visa kas bloga ir gera grizta bumerangu simteriopai. gerai pagalvokite pries linkedamos kazkam blogo. geriausia -atleidimas, tuomet pats gyvenimas piktadariui atlygina. Esu savo kailiu patyrus:) sunku, bet reikia ismokti atleisti kitiems ir sau:) Mane asmeniskai labiau domina energijos, meditacijos, pasamone uz magija, ten daugiau laisves mintims nera jokiu uzkalbejimu, atributu ir t.t. Zodziu jei domites domekites, blogiau nebus, galbit kazkur atrasite save:)
Atsakyti

mami, o tu kada nors bandei ka nors uzkeret? siaip manau viska imanoma padaryti jei tik to labai noresi ir tikesi... dry.gif
Atsakyti
Brangiosios, neužsiminėkite juodąja magija, tai yra baisu sad.gif Galite sužlugdyti kitų žmonių gyvenimus ir labai pakenkti sau. Pati buvau juodosios magijos auka (o gal dar ir esu, bet jau gyvenimas pagerėjo). Teko išgyventi daug skausmo, artimųjų praradimų, ligų, nelaimių ir visokių kitų baisenybių. Pradžioje nepatikėjau, kad taip gali žmones paveikti burtai ir visokie nesąmoningi kerai. Bet kai buvau visiškoje duobėje ir nevilty teko kreiptis pas ekstrasensu, bioenergetikus. Pasak jų buvau prakeikta, kad neturėčiau jokių vyrų, nuo pinigų, nuo darbų, netgi, kad neturėčiau vaikų. Baisu, net dabar akyse ašaros. Taigi, nežinau ka ten visokie ekstrasensai ar kaip ten bionergetikai darė, bet aš po truputį pradėjau kilti ir stotis ant kojų, pradėjau džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirką ir jį mylėti. smile.gif
Manau, tie žmonės, kurie užsiima juoda magija ir kenkia kitiem, yra tikri storžieviai, pavyduoliai ir tiesiog baisūs baisūs žmones. Tikrai jų gyvenimėlis yra neramus ir nelaimingas, juk tiek daug skausmo ir ašarų jie kitiems žmogiukams prilinkėjo sad.gif
Merginos, mamos! Nepavydėkite, nekerštaukite, nelinkėkite blogo kitiems!
Mylėkite žmones, džiaukitės jų pasiekimas ir gyvenkite ramiai ir taikiai.
Atsakyti
QUOTE (moda @ 2004 11 11, 14:03)
mami, o tu kada nors bandei ka nors uzkeret? siaip manau viska imanoma padaryti jei tik to labai noresi ir tikesi... dry.gif

taip bandziau- ir manau kad pavyko, bet nieko gero is situ santykiu neisejo. sad.gif Jis per stipriai mane pamylo, as irgi kazkoki laika mylejau bet ne taip stipriai ir labai trumpai. wub.gif ta meile praejo ir kartais galvoju, kad tai net ne meile buvo doh.gif gal reikejo ir save uzkerieti heart.gif
Papildyta @ [mergetime]1100338199[/mergetime]
heart.gif heart.gif dar as pritariu kad jei jau dometis magija- tai tik baltaja heart.gif
Atsakyti


Самое простое средство от своих недоброжелателей - поставить свечку за здравие своих врагов unsure.gif
Atsakyti
Nesidomiu ir stengiuosi atokiai laikytis nuo tokiu dalyku. Taip ir prisizaisti galima- ir labai skaudziai.
Atsakyti
QUOTE (mami @ 2004 11 13, 11:28)
taip bandziau- ir manau kad pavyko, bet nieko gero is situ santykiu neisejo. sad.gif  Jis per stipriai mane pamylo, as irgi kazkoki laika mylejau bet ne taip stipriai ir labai trumpai. wub.gif  ta meile praejo ir kartais galvoju, kad tai net ne meile buvo doh.gif  gal reikejo ir save uzkerieti heart.gif 
 

o tai kuom viskas baigesi? kur ta jo meile dingo po to???ar nedingo net... smile.gif o beje, kaip tu ji uzkerejai, jei ne paslaptis? wink.gif niekad nesu girdejausi, kaip visas tas procesas vyxta.... g.gif
Atsakyti
Na o as labai tikiu visokiais burtais,buvau kelis kartus pas burejas,nepatikesit apie praeiti viska pasake,o dabar ir ateitis pildosi. Zinau kiti bijo suzinoti ateiti,o as nuo mazumes labai noredavau burtis. Tiesa kazkada jauna budama kvieciausi dvasias,ot durna buvau doh.gif,gerai,kad nieko neprisisaukiau g.gif.
Atsakyti
mane tiesiog vemti vercia tas padidejes zmoniu domejimasi kazkokiomis nesamonemis. Dar butu nieko jei kiekvienas sau dometumemes ir viskas, bet kai jau per televizija nebera dienos kai nerodo kokios idiotiskos laidos apie magija...Visos tos sroves, kazkokios vizijos, realybe ir pan blink.gif blink.gif blink.gif baisu, kad rimtos televizijos leidzia sau rodyti tokias nesamones dry.gif tai parodo ju neauksta lygi

kita vertus, viena diena ziurejau laida apie kazkoki veliu parsivedima ir kapiniu blink.gif absurdas kazkoks dry.gif zmones skatinami bijoti numirusiuju, nebeiti i kapines ir pan cool.gif
aij...as neturiu zodziu paaiskinti tokioms nesamonems blink.gif
Atsakyti
help.gif sudaužiau veidrodį ohmy.gif esu šiek tiek prietaringa, ką su juo daryti dabar? išmesti į šiukšlių dėžę? girdėjau, kad tokį veidrodį reikia užkasti į žemę... O gal kuri žinot ką dar galima su juo daryt, kad nelaimių neužsitraukt? sad.gif
o dar ryt sesija prasideda fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 01 17, 13:35)
help.gif  sudaužiau veidrodį  ohmy.gif  esu šiek tiek prietaringa, ką su juo daryti dabar? išmesti į šiukšlių dėžę? girdėjau, kad tokį veidrodį reikia užkasti į žemę...  O gal kuri žinot ką dar galima su juo daryt, kad nelaimių neužsitraukt?  sad.gif
  o dar ryt sesija prasideda  fear.gif

mes ne taip senai i nauja buta isikraustem, tai ir veidrodzio padoraus neturim tai kasdien dazausi pries toki sudauzyta masinos veidrodeli. ir nieko, dar fyva ax.gif
Atsakyti
Netikiu as jokia magija. Nei juodaja, nei baltaja, nei melynaja ar dar kokia biggrin.gif
Visa tai - man didziausios nesamones. Viduramziais raganas degino, tai isivaizduoju, kaip ateities kartos juoksis is musu psisiskaite, kaip pas visokius "magus" lakstem biggrin.gif
O tie "uzkeikimu nuiminetojai" tai tik pinigus lupa, sukciai paskutiniai gun_bandana.gif Viena tokia boba prie manes Kaune prie stoties prisikabinus pries keleta metu buvo. Pasivijo ir sauke, kad kazkas mane prakeike, kad piktas zmogus plauka po slensciu pakase (gyvenu bute, o ten net slenscio nera, ka jau kalbet apie galimybe ji pakast smile.gif ) . Aisku, sake, kad gali man padet. Nesiau as ta boba kuo toliau, kad dar ilgai atsimins.
Dabar mano drauge laukiasi, nestumas sunkus, kelis kartus ligoninej gulejo, tai jos motina, praktikuojanti katalike, sake, kad misias reik uzpirkt, nes bus kas jos dukra "nuziureje" stupid.gif
Siaip jau, brangios katalikes(jei tokios esat), turetumet zinoti, jog kataliku baznycia jokiu burtu, magiju, prietaru, nuziurejimu ir kitu nesamoniu nepripazista. Taigi, baikit ieskot problemu, kur ju nera, su tais veidrodziais, juodom katem ir kt. nesamonem.
Atsakyti