Įkraunama...
Įkraunama...

Magija

QUOTE(Smurka @ 2004 09 27, 15:24)
As irgi raganauju. Kai kas nuo mano juodosios magijos jau nukentejo tongue.gif


Aš, kobra tu biggrin.gif Tuoj va kai atgal mostelsiu, protingų saitų prisiskaičius... gun_smilie.gif
Atsakyti
Na mane labai,įpač labai traukia kaip esi vaikas,ir nori ją pajusti.Todėl mane labai traukia baltoji magija,moriu ją tesiog pajusti,pajausti.
Atsakyti
QUOTE(_Lukata_ @ 2005 04 22, 17:10)
Na mane labai,įpač labai traukia kaip esi vaikas,ir nori ją pajusti.Todėl mane labai traukia baltoji magija,moriu ją tesiog pajusti,pajausti.


Tai tu pas Smurką pasistažuok.
Jinai alum už konsultacijas ima, piktybiška dažniausiai nėr, pakonsultuos gi, jei reikia, gi visi žmonės rolleyes.gif O balta, juoda - čia nuo raganaujančio sielos gelmių priklauso. Kokios gelmės, tokia ir magija... Va Smurka rašo, pas ją juoda, tai pas tave gal balta gausis... biggrin.gif
Atsakyti
Mane visada traukė tokie monai kaip magija, tik va juodajai tai nenorėčiau pasiduoti. Nors kita vertus tai manęs nieks neįtikins, kad egzistuoja aitvarai, kaukai ar bildukai. Bet burtai vis dėlto gali paveikti ne tik psichologiškai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 04 22, 11:30)
Netikiu as jokia magija. Nei juodaja, nei baltaja, nei melynaja ar dar kokia  biggrin.gif



Būtent, kad niekas nieko tikro nežino tongue.gif , tai kas belieka - tikėti arba netikėti. mirksiukas.gif Kas tiki magija, tam ji egzistuoja, kas netiki, tam neegzistuoja. Įdomu, ar yra kokie nors objetyvūs tyrimai ? Jei tokie aplamai egzistuoja, nes žmogus yra subjektyvi būtybė. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiaip juokinga, kai yra daug rimtai tuom tikinčių. Lietuvoj gal ne tiek... Bet kai paimi kokį rusišką laikraštį, ypač kokį nesolidų, pala, paieškosiu - na va, "Megapolis", pvz. - baisybė skelbimų panašiom temom. Užkalba, gydo ligas, nuima užkeikimus, grąžina blūdnus vyrus į šeimos ratelį arba padeda anuos atvest pas tave - čia žiūrint kuri kreipsis, ko gero. Vargšai Rusijos diedai, visai pasirinkimo nebeturi, viską lemia magija laugh.gif
Atsakyti
Manau, kad kiekviena moteris yra truputį "ragana". Vienos tuo tiki, kitos-ne. Tereikia pačiom atidžiau pasižiūrėti į tam tikrus reiškinius, sapnus, jei norite "ženklus" ir pačios nustebsite, kad galima "nuspėti ateitį" ar tam tikrus įvykius. thumbup.gif
Tai gal, "raganaites", kokį nors susitikimą organizuojame?
Patirtim pasidalysime drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes turbūt kiekvienas daugiau ar mažiau tikime magija.Tik tų tikrųjų, užsiimančių magija nėra tiek daug. O tokie ir nesireklamuoja.
Atsakyti

Magija - tai ne lietuviškas terminas , nors prisipažinsiu ir aš esu padariusi klaidą lį naudodama , tai burtai.
Atsakyti
QUOTE(mami @ 2004 11 11, 10:23)
as norskartais ir uzsiimu magija- bet irgi zinau kad tai pavojinga- reikiamoketi tai daryti,,,,,,,,o siaip jeigu ka nors nori uzkalbeti- tai savo darbu reikia tiketi 100 procentu- kitaip niekas nepasiseks


sveika ...mano gyvenime yvyko luzis...ir as noriu surasti juodosios magijos knyga ar zmogu ja turincia ar siaip ismanacia toje srityje. ka gai padeti siuo klausimu su pagarba naujas dalyvis mano emailas svajoklis@man.lt gal galim padiskutuoti sia tema???lauksiu atsakymo geriau butu i emaila...
Atsakyti
gal gali parsyti to tavo yvykio aplinkybes as noreciau surasti ta zmogu kuris pasinaudojo jjuodaja magija. mano emailas svajoklis@man.lt
Atsakyti
noriu surasti tai kas gali pateikti informacijos kaip naudotid bet kokios formos juodaja magija...mano emailas svajoklis@man.lt is anksto dekoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssvajoklis: 27 rugpjūčio 2005 - 11:23