Įkraunama...
Įkraunama...

vyresnių vaikų reakcija į kitą mamos nėštumą

Tikrai nemanau,kad vyresniusius vaikus reikia prainformuoti,kad planuojat gausinti seima.Tai tik tevu reikalas.O vaikams reiketu pateikt tik pati fakta.Kaip rekomenduoja psichologai-kuo mazesnis vaikas,tuo reikia veliau pasakyt,kad tures sese ar broli,taciau as pati neiskenciau,ir tik pamaciusi 2 juosteles is karto ,,nudziuginau" savo pirmagimi,o veliau ir abudu vyresnelius...Mano suneliai visai nebijojo but nukarunuoti,net keista.
Atsakyti
mano vyresnysis sunus labai lauke abieju broliu thumbup.gif
o dabar praso dar dvieju sesiu, nes vienai juk butu liudna lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyresnėliui vasarą bus 13,dukrytei gegužę-5metukai. Mergytė tai begalo nori ir prašo leliuko,vyresnėlis-prieš. Bet yra,kaip yra. Rudenį turėsim pagranduką,vaikai dar nežino.Mažiukei nesakom,kad kuo vėliau sužinos,tuo trumpiau reikės laukti,o vyresnėliui- tylim,nes viską sesei išplepės. Tai net nežinau,kokia bus ta jo reakcija g.gif
Atsakyti
Mes sunums (10ir 13metu) pasakeme is anksto, kad planuojame dar susilaukti vaiku. Abu labai laukia seimos pagausejimo ax.gif Vyresnis siek tiek nusivyle ,kai suzinojo ,kad gims brolis blush2.gif bet reaguoja teigiamai.
Atsakyti
Mano vyresnele labai apsidziauge isgirdus apie mano nestuma , seniai antras vaikutis buvo laukiamas smile.gif
Dar apie tai labai atsargiai kalbam ,juk ankstyvas nestumas ,prasiau niekam apie tai neskelbti (o tai jau butu rukus pro duris sakytis draugem naujienos).
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2010 09 21, 22:20)
mano vyresnysis sunus labai lauke abieju broliu thumbup.gif
o dabar praso dar dvieju sesiu, nes vienai juk butu liudna lotuliukas.gif


thumbup.gif

mūsų irgi visi labai labai laukė vieni kitų wub.gif
Atsakyti
Sveikos visos.
Pasakiau ir aš savajai Saulutei, kad vasara bus brolis arba sese, ta pati ryta kai tik pamaciau dvi juosteles. "Gaminom" mes beveik metus, tad labai dziaugiausi. Deja ji niekaip nesureagavo. na ka praejo diena, vakare mano seimininkute prisistate i virtuve man pagelbet smile.gif ir tik siek veliau tyliai paklause, ar ji viska gerai girdejo ryte? as jai ir sakiau, taip mazute bus brolis arba sese vasara, ji iskart sako varda galesiu isrinkti? o as tikriausiai taip. pasakiau jai kad ji vis dar mano mylimiausia mergyte. tik deja po to visa savaite kiekviena vakara jai skauda pilveli, tad dabar laukiam kuo baigsis pilvelio skausmai, nes pas daktara neina smile.gif o kalbetis taip pat nenori sad.gif
Visi vaikai vienaip ar kitaip sureaguoja, maniskei 6,5m bet manau kad sureagavo skausmingai, nors ir pati jau kuris laikas vis klausinedavo tai kada bus brolis arba sese smile.gif bandysiu nusivesti kartu pas daktare ir paziuret kaip auga pilvelyje leliukas smile.gif
Atsakyti
mano didziajam 12 metu, o mazajam 10 meteliu kai pasakiau, kad laukiuosi mazasis buvo patenkintas, o didysis sunkiau prieme šia žinia verysad.gif kadangi savaitę gulėjau ligoninėje, turejo laiko apmąstyti naujiena, man grižus jau buvo patenkintas ir pasake, kad myli mus abu. wub.gif tai išgirsti buvo man ypač svarbu, dabar susilaukiu daug pagalbos ir pasisakymu, kad greiciau ateitu pavasaris, nes tada atskris gandrai lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano vyresnelis kazkaip ramiai ,be emociju sureagavo bigsmile.gif
Atsakyti
Mano abi dukros labai ramiai, be emocijų sureagavo, tik vis klausinėdavo ką sesė pilve veikia, ką valgo biggrin.gif
Atsakyti
Labai dziaugesi sunus. Kai laukem brolio.O dabar nori seses bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2003 09 18, 20:05)
Papasakokit, kada savo vaikams pasakėte, kad šeimoj atsiras dar vienas kūdikis?Kaip kartu tam ruošėtės?Ar vaikai ištūrėjo paslaptį ilgai, ar kantriai laukė, ar daug klausimų uždavinėjo?Ar malonus buvo tas laukimas drauge?
Na, kai aš laiukiaus antrosios, tai mano dar pirmagimė buvo mažė (skirtumas1,2m.  wink.gif), tai nereikėjo ypatingai jos paruošinėt, nuteikinėt, dabar pažiūrėjom video juostą, net juokas ima, matau: aš įnešu naujagimę, pirmąkart grįžusi iš ligoninės, parodau vyresnėlei, o tai...nulis emocijų, žvilgteri kaip į žaisliuką ir tiek  :smile.gif sad.gif..o gal ir gerai  ???Kitokios praktikos neturiu, bet nusimato  wink.gif, o tada tai jau papaskosiu, kaip vyresnės sesės elgsis  :smile.gif, mums patiems labai įdomu, kaip čia bus  wink.gif biggrin.gif

Turiu jaunesnes seutes dvynes ir pamenu i mamos nestuma suregavau labai teigiamai, nes labai norejau sesutes, broliuko, op gavau iskart dvi smile.gif))
Atsakyti