Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažymiai svarbu?

Kaip manote, ar studijų pažymiai turi įtakos ieškant darbo? Jūs tikriausiai atsakysit, kad mokytis reikia dėl žinių, o ne dėl pažymių....ir būsit teisios..... Na bet kiekvienoj sesijoj būna 1 - 2 tikrai nesvarbūs dalykai, kuriuos minimaliai pasiruošus galima praeiti 6-etukui. Tam, kad daugiau laiko ir pastangų galima būtų skirti pagrindiniams dalykams. Tik va, ar tie 6-etukai vėliau nesukels problemų ? pvz.: ieškant darbo, norint tęsti studijas magistrantūroj?
Atsakyti
As baigiau su pagyrimu, bet bent jau kol kas tai man nepadeda rasti darbo sad.gif Labiau reikia patirties, anglu k, vairuotojo pazymejimo, o i pazymius nelabai kas kreipia demesio. Bet nepaisant to, savim didziuojuosi wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vat butent del to noro testi studijas as ir graibau geresnius pazymius.
Atsakyti
Norint testi mokslus, pazymiai gal ir svarbu. Bet ieskant darbo - tikrai ne smile.gif Gyvenime niekas manes ner tos akademines pazymos prases, turbut infarkta gauciau biggrin.gif

Tarp kitko, profesionaliausia mano pazistama darbuotoja mokesi anaiptpl ne 10tukais. O darbdavys jos klauso kaip sventos mergeles apreiskimo, nes jos klausyti stipriai verta, ir su darbu problemu jai gyvenime turbut nebuvo ir speju, nebus smile.gif
Atsakyti
nezinau kaip su kitom profesijom, bet advokatai renkasi padejejus su auksciausiais /labai aukstais ivertinimais dry.gif
Atsakyti
Mano atveju dėl darbo pažymiai buvo svarbūs, t.y. pagal pažymius atsirinko kelis studentus iš kurso ir pasiūlė tam tikroj firmoj atlikti praktiką...
Atsakyti
Del magistraturos tai aisku, kad svarbu pazymiai. O ieskant darbo, tai ziurint koks darbdavys: gal pries tai nores pasziuret i pazymius, o kitam gal viskas dzin.
Atsakyti
Mano mama man sakė: "baigiau mokslus raudonu diplomu ir kas iš to? Gavau paskyrimą į rajono miestelį, o va kita buvo apsukri, nagla, gal ir ką nunešė ir gavo darbą didmiestyje". Tai ir dabar tas pats. Kai darbinausi, tai niekas manęs diplomo priedo neprašė. Prireikė man jo tik tada, kai sugalvojau dar mokytis.
Atsakyti
na kartais,manau, pažymiai toli gražu nenusako asmens įgytų žinių..
ne visada sąžininga būna, kai ir priimant į darbą tai turi kažkokį privalumą... juk asmuo gali pažymiais neblizgėti, bet žinias taikyti geriau nei 10-tukininkas...

na pati aš mokausi ne prasčiausiais pažymiais...
...ir kas iš to - pažymiai dažniausiai tik rotaciją lemia bei padeda tiems, kurie tęs studijas aukštesnėse pakopose...

draugas darbindamasis dalyvavo konkurse su keliom grupiokėm, kurios mokėsi geriau už jį, bet jis praėjo konkursą, o jos - ne...
ne visada pažymiai parodo tikrąsias žinias...
Atsakyti
Nu nereikalingi tie pazymiai. tik stojant auksciau mokytis. o darbo ieskant tai tikrai ne... negirdejau kad darbdavys prasytu. stai mano draugas pakeite darba, tai nei pirmoj nei antroj darbovietei niekas tu pazymiu neklause ir net diplomo neprase. svarbu cv parasyta. ai tiesa pirmoji darboviete kazkokiam konkurse dalyvavo ir norejo tipo prasukt kaip reklama, kad pas juos visi aukstuosius baige, tai prase atnest diploma atsvietus, o siaip tai nei is draugu nei dar is kur negirdejau kad prasytu....
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 12 28, 15:30)
Nu nereikalingi tie pazymiai. tik stojant auksciau mokytis. o darbo ieskant tai tikrai ne... negirdejau kad darbdavys prasytu. stai mano draugas pakeite darba, tai nei pirmoj nei antroj darbovietei niekas tu pazymiu neklause ir net diplomo neprase. svarbu cv parasyta. ai tiesa pirmoji darboviete kazkokiam konkurse dalyvavo ir norejo tipo prasukt kaip reklama, kad pas juos visi aukstuosius baige, tai prase atnest diploma atsvietus, o siaip tai nei is draugu nei dar is kur negirdejau kad prasytu....

būtent, reikalaujama diplomo kopijos, o priedas su pažymiais yra tik tau... darbdavių jis nedomina...
Atsakyti
Yra darboviečių kur pasidomi ne tik pažymiais, bet ir pavarto sąrašiuką disciplinų, kurias teko mokintis. Tačiau kaip mačiau realybėje- svarbiau žmogaus asmeninės savybės nei pažymiai. Yra tokių kurie turėdami gerą atmintį per atsiskaitymus pasirodo labai gerai, o realybėje taikyti įgytų žinių nesugeba. Vidutiniškais pažymiais baigęs žmogus gali tapti pirmūno viršininku, nors abu vienu metu buvo priimti į darbą. Darbdaviai tai irgi turėtų žinoti.
Atsakyti