Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pažymiai svarbu?

QUOTE(Enija @ 2005 12 28, 15:50)
Yra darboviečių kur pasidomi ne tik pažymiais, bet ir pavarto sąrašiuką disciplinų, kurias teko mokintis. Tačiau kaip mačiau realybėje- svarbiau žmogaus asmeninės savybės nei pažymiai. Yra tokių kurie turėdami gerą atmintį per atsiskaitymus pasirodo labai gerai, o realybėje taikyti įgytų žinių nesugeba. Vidutiniškais pažymiais baigęs žmogus gali tapti pirmūno viršininku, nors abu vienu metu buvo priimti į darbą. Darbdaviai tai irgi turėtų žinoti.

svarbiausia žinių taikymas...
kaip pavyzdys - mano grupiokės, ypač viena...
kai iškala, tai beria viską kaip žirnius, bet nenutolsta nuo knygų... bet kai reikia kažką mąstyt tai daug sunkiau išeina... ypač kai ta tema literatūros nedaug yra...
Atsakyti
kai aš darbinausi, tai į pažymius net nepažiūrėjo schmoll.gif
Atsakyti
Nemanau, kad kas žiūri į pažymius. Mano draugė studijavo anglų kalbą ir baigė su 6ais, bet dirba anglų mokytoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaby227: 30 gruodžio 2005 - 15:32
pazymiai mazai reiskia. ir ne visada zinias atspindi. as pvz labai bijau zodziu atsakinet ir todel uz tuos dalykus turiu maziau nei kiti drasuoliai. taip pat niekada nesu pirkus jokio kursinio, ar nesus svetimo. o taip daro daugelis... as beje gaunu maziau nei jie. ir tikiu kad visi ta zino, todel ir neziuri tu pazymiu unsure.gif
Atsakyti
Ech kas tie pazymiai.. Na, studiju eigoje gal si ta reiskia tongue.gif Pvz. stipendija didesne gali gauti, ar uz mokslus nereiks moketi, ar i magistratura geriau pralysi, o veliau tai.. doh.gif O veliau tai valio, kad nebelieja ju reiksmes, nes baigiasi visi tie sedejimai prie knygu ir kosmarai studiju metu.. doh.gif
Atsakyti
O mano draugo imoneje (gan didele ir stipri), tai paziuri i pazymius. rolleyes.gif Gal tai nera svarbiausias prioritetas, bet manau lemia personalo vadovo apsisprendima.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 01 08, 20:44)
O mano draugo imoneje (gan didele ir stipri), tai paziuri i pazymius.  rolleyes.gif  Gal tai nera svarbiausias prioritetas, bet manau lemia personalo vadovo  apsisprendima.


būtų įdomu sužinot, kokia tai įmonė mirksiukas.gif

o man, kiek ir kur darbinausi, dirbau - nei karto nepaprašė net diplomo schmoll.gif tik paklausdavo kur ir ką baigus...
mano manymu tie pažymiai reikalingi tik tolimesnių studijų siekimui...
Atsakyti
Šiek tiek nuraminot, kad pažymiai nėra svarbu, bet "ant dūšios" geriau, kai gauni geresnį pažymį. Mokausi vakariniame,už mokslą moku, tai atrodo, kam stengtis, bet vistiek "kalu" kaip nenormali. Pačiai pikta, bet nieko negaliu su savim padaryti, kažkaip jaučiu pareigą...
Atsakyti
Kai mokaisi specialybej, kur konkurencija neraliai didele ir kur puse zmoniu moka uz moksla, o puse nemoka, pazymiai nori nenori tampa svarbus ...
Nebent turi turtingus ir atlaidzius tevelius arba gera sponsoriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laume2 @ 2006 01 26, 23:20)
Kai mokaisi specialybej, kur konkurencija neraliai didele ir kur puse zmoniu moka uz moksla, o puse nemoka, pazymiai nori nenori tampa svarbus ...
Nebent turi turtingus ir atlaidzius tevelius arba gera sponsoriu tongue.gif

va va... pritariu g.gif
Atsakyti
Aga, ziurint, kokio darbuko noresi ir kokia specialybe...
Atsakyti
Pazymiai svarbu kai studijuoji - kad uz moksla nereiketu moketi, kad stipendija gautum... Einant ieskot darbo negirdejau tokiu atveju, kad kas prasytu rodyti pazymius g.gif Nebent per pokalbi paklausia kaip atrodai tarp visu savo spec. studentu - ar prie geresniu, ar prie prastesniu ax.gif
Atsakyti